начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Операция в чужбина

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Операция в чужбина

Мнениеот Венета » 03 Ное 2004, 16:24

Колеги, знам, че не е тук мястото на подобен въпрос, но понеже като юристи се занимаваме с безброй ситуации, може и да има някой който да ми помогне.... Това е личин проблем. Моята прекрасна дъщеря, която скоро ще стане на пет годинки, се роди с деформация на едната ръка. Тук в България не извършват операцията, която й е необходима. А в чужбина операцията е много скъпа за възможностите на семейството ми. Въпросът ми е : Дали някой от вас няма информация за фондация или нещо такова, която да поема разходите или поне част от тях за операции, извършени в чужбина при условие, че заболяването не е животозастрашаващо. Ще бъда много благодарна, ако някой ми даде такава информация.
Венета
 

Re: Операция в чужбина

Мнениеот Гери » 05 Ное 2004, 15:42

Колега, аз си мисля за нещо друго, защо не отидете в адв. колегия към която сте и да помолите да сложат каси за набиране на средства (включително и в съда). Не мисля, че някой колега ще остане безучастен.
Гери
 

Re: Операция в чужбина

Мнениеот ralitsa » 05 Ное 2004, 19:45

Kolega, az pak kato gledam kolko mnogo otgovori sa polu4eni na tova saob6tenie, samniavam se, 4e mnogo hora 6te pomognat na jenata. Az li4no bih dala kolkoto moga.
ralitsa
Потребител
 
Мнения: 353
Регистриран на: 07 Апр 2004, 16:10

Re: Операция в чужбина

Мнениеот donna » 05 Ное 2004, 20:22

donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Операция в чужбина

Мнениеот ВенИ » 09 Ное 2004, 10:15

Донна, благодаря ти. Виждам, че все пак са останали хора в тази държава.
ВенИ
 


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron