начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Zdravno osiguriavane

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Zdravno osiguriavane

Мнениеот Ирена » 04 Окт 2004, 09:48

Kolegi, imam sledniat problem: Rabotia na grajdanski dogovor i kogato si napravih spravka za zdravnoto osiguriavane izleze saobshtenie, che lipsvat danni za meseci 1, 2 , 3 , 4 , 5 , 6 za 2004 godina.Predi tova kato sam pravila spravki , vsichko beshe nared. Govorih sas schetovoditelia i toi mi kaza, che vsichi osigurovki sa mi bili redovno vnasiani. Kak mislite, dali greshkata moje da e v NOI? Posavetvaite me kak da postapia, molia!
Ирена
 

Re: Zdravno osiguriavane

Мнениеот лунатик » 04 Окт 2004, 12:31

Осигуровките може и да са внасяни, но пък може да не е изпратена декларация обр. №1. В НОИ отчитат по тези декларации за кого са внесени осигуровките, тъй като от платежното нареждане (което може да е за 10-15 човека напремер) не може да се установи поименно за кого се отнасят осигуровките. Та помолете счетоводството да подготвят и изпратят отново тези декл. обр. №1 (при фирма с над 10 човека те се носят на дискета). Може в НОИ да са ги загубили или пък работодателя да е пропуснал да ги изпрати.
лунатик
 

Re: Zdravno osiguriavane

Мнениеот bzz » 04 Окт 2004, 12:33

Ako si si napravila spravkata po internet veroiatnostta, tia da e gre6na e ogromna.Napravi si ia na miasto v Noi.
bzz
 

Re: Zdravno osiguriavane

Мнениеот Ирена » 05 Окт 2004, 09:05

Mnogo Vi blagodaria, kolegi!
Ирена
 


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron