начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

раждане

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


раждане

Мнениеот anu6ka » 22 Яну 2006, 10:01

Предстои ми раждане в началото на април , но от познати чувам за бастословни суми от рода на 500-600 лв. за раждането от началото на тази година. Верни ли са слуховете ми?
anu6ka
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2006, 19:30

Мнениеот Teri » 22 Яну 2006, 10:46

Здравейте. Притесненията Ви, ако ще раждате в обикновена болница са основателни, ако не сте здравно осигурена, защото вече всяка болница работи с ценоразписи, според разходите си. Трябва да ги проверието. Ако кте осигурена и няма усложнения при раждането Ви /дано всичко е наред, разбира се/, трябва Здравната каса да поеме раждането по клинична пътека. Ако така или иначе Ви се налага да плащате такава сума, може би е по-добре да родите в частна клиника - при доста по-добри условия и отношение. Дано това Ви ориентира донякъде. Желая Ви здраве и леко раждане :D
Teri
 

Мнениеот Гост » 22 Яну 2006, 11:18

Не плащайте нищо!
Гост
 

Нормалното

Мнениеот Д-р. » 22 Яну 2006, 12:32

раждане не се заплаща,то е по клинична пътека от здравна каса.
Друго е че,всички акушер-гинеколози си искат,но това е....
Д-р.
 

Мнениеот anu6ka » 22 Яну 2006, 18:50

В момента съм без работа, а ще раждам в началото на април. Ако фиктивно "започна" работа в някакво ЕТ, има ли вероятност да получавам майчинство две години? Имам общ трудов стаж 1 год. и два месеца.
anu6ka
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2006, 19:30


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron