начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

ЧСИ

Виртуални съдебни процеси.

Посетителите на форума следва предварително да заявят качеството, в което се включват в процеса и да следват правилата в реалния процес.

Нека правото бъде с вас :)


ЧСИ

Мнениеот dimovaa » 24 Апр 2018, 20:02

Здравейте, пиша ви във връзка с ЧСИ
Имам задължение към тях в размер на 3000лв което не е ползвано за лични цели.
Възможно ли е да ме съдят за измама?
Също което аз съм безработна и се бяхме разбрали да внасям по 50лв на задължение те са две докато не започна работа.
Днес те ми звънят и ми казват не внеса ли по 150лв на задължение, ще ме осъдят за измама, за поведението ми спрямо тях и не знам си още какво
звъня на въпросната госпожа Петкова тя ми казва ако още един път се обадя че ще ми внесе документите в съда още на сутринта. Това поведение спрямо тях коректно ли е? Предишният ден разговарях с нейна колежка и и обясних, че в момента не мога да внеса сума от 300лв. и тя ми каза важно е да внасяш да не прекъсваш
Какво следва, ако не внеса въпросната сума, техните разговори записват ли се по телефона и могат ли да бъдат осъдени за това поведение?
dimovaa
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Апр 2018, 19:54

Re: ЧСИ

Мнениеот vaskovasko » 04 Май 2018, 09:28

Това с осъждането за измама са си пълни глупости и най-вероятно не става въпрос за ЧСИ, а за определен тип бирници-мутри. Такива разбират само от полиция, жалби и бой!
vaskovasko
Потребител
 
Мнения: 160
Регистриран на: 24 Мар 2010, 00:37

Re: ЧСИ

Мнениеот kdkrastev1234 » 04 Май 2018, 21:00

Събирачите действат така - ако им платиш 1 лв. искат 2 лв. Ако платиш 2 лв. искат 4 лв. и така до безкрай. При тях защитата е - не плащаш нищо, не им звъниш никога, и като ти звънят не се обясняваш а им затваряш веднага. Само тогава ще те оставят.
Защото те разчитат само на измами и заплахи. Ако се вържеш им платиш нещо, то остава за тях, а не за дълга. И тогава стават още по-активни. Ако можеха да ти вземат нещо по законен начин досега да са го направили.
А ако бяхте ползвали адвокат вероятно вече щяхте да сте забравили за дълга,
advokat.k.krastev@gmail.com
https://justice-online.com/bg
kdkrastev1234
Потребител
 
Мнения: 631
Регистриран на: 27 Фев 2014, 08:22


Назад към Виртуално деловодство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron