начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Закон за подписите

Виртуални съдебни процеси.

Посетителите на форума следва предварително да заявят качеството, в което се включват в процеса и да следват правилата в реалния процес.

Нека правото бъде с вас :)


Мнениеот expertyt » 04 Ное 2007, 20:12

Господин karanedeff,

Напълно очаквано от мен е, че обсъждането на законопроекта няма да стане в моя офис, но ако наистина е необходимо, то би могло да се осъществи едновременно от моя, вашия и офисите на другите участници, чрез Skype, Yahoo!Messenger или др., но при желание и нужната техническа екипировка за всеки участник. Не намирам за разумно да давам подробни експертни становища в полуанонимен и напълно открит форум :)
Ще се възползувам от препоръката Ви да прочета отново ЗНА и то внимателно. Що се отнася до монографията на Боби Спасов за сяга ще отложа набяването и четенето й, защото към момента събирам доста материали, отнасящи се до един специфичен раздел от дактилоскопията -пороскопия и еджеоскопия, което ми отнема значителен рсурс от време и средства.
expertyt
Потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: 13 Авг 2004, 22:27

Мнениеот expertyt » 04 Ное 2007, 20:18

Госпожо ianeva,
Моля, не си посипвайте главата си с пепел заради дребното недоразумение. Нищо лошо не се е случило. Не съм излезнал от темата, но ще се въздържа от подробни публични изявления. Не го намирам за разумно.
expertyt
Потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: 13 Авг 2004, 22:27

Мнениеот karanedeff » 04 Ное 2007, 20:22

Отлично! 6+
expertyt написа:Господин karanedeff,

Напълно очаквано от мен е, че обсъждането на законопроекта няма да стане в моя офис, но ако наистина е необходимо, то би могло да се осъществи едновременно от моя, вашия и офисите на другите участници, чрез Skype, Yahoo!Messenger или др., но при желание и нужната техническа екипировка за всеки участник. Не намирам за разумно да давам подробни експертни становища в полуанонимен и напълно открит форум
Ще се възползувам от препоръката Ви да прочета отново ЗНА и то внимателно. Що се отнася до монографията на Боби Спасов за сяга ще отложа набяването и четенето й, защото към момента събирам доста материали, отнасящи се до един специфичен раздел от дактилоскопията -пороскопия и еджеоскопия, което ми отнема значителен рсурс от време и средства.
Адмирации!
И вече с конкретни текстове ТУК
http://inscribe.free.bg/cgi-php/phpbb3/index.php
Аватар
karanedeff
Активен потребител
 
Мнения: 1237
Регистриран на: 30 Ное 2002, 17:20

Предишна

Назад към Виртуално деловодство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron