начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Закон за подписите

Виртуални съдебни процеси.

Посетителите на форума следва предварително да заявят качеството, в което се включват в процеса и да следват правилата в реалния процес.

Нека правото бъде с вас :)


Мнениеот expertyt » 04 Ное 2007, 20:12

Господин karanedeff,

Напълно очаквано от мен е, че обсъждането на законопроекта няма да стане в моя офис, но ако наистина е необходимо, то би могло да се осъществи едновременно от моя, вашия и офисите на другите участници, чрез Skype, Yahoo!Messenger или др., но при желание и нужната техническа екипировка за всеки участник. Не намирам за разумно да давам подробни експертни становища в полуанонимен и напълно открит форум :)
Ще се възползувам от препоръката Ви да прочета отново ЗНА и то внимателно. Що се отнася до монографията на Боби Спасов за сяга ще отложа набяването и четенето й, защото към момента събирам доста материали, отнасящи се до един специфичен раздел от дактилоскопията -пороскопия и еджеоскопия, което ми отнема значителен рсурс от време и средства.
expertyt
Потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: 13 Авг 2004, 22:27

Мнениеот expertyt » 04 Ное 2007, 20:18

Госпожо ianeva,
Моля, не си посипвайте главата си с пепел заради дребното недоразумение. Нищо лошо не се е случило. Не съм излезнал от темата, но ще се въздържа от подробни публични изявления. Не го намирам за разумно.
expertyt
Потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: 13 Авг 2004, 22:27

Мнениеот karanedeff » 04 Ное 2007, 20:22

Отлично! 6+
expertyt написа:Господин karanedeff,

Напълно очаквано от мен е, че обсъждането на законопроекта няма да стане в моя офис, но ако наистина е необходимо, то би могло да се осъществи едновременно от моя, вашия и офисите на другите участници, чрез Skype, Yahoo!Messenger или др., но при желание и нужната техническа екипировка за всеки участник. Не намирам за разумно да давам подробни експертни становища в полуанонимен и напълно открит форум
Ще се възползувам от препоръката Ви да прочета отново ЗНА и то внимателно. Що се отнася до монографията на Боби Спасов за сяга ще отложа набяването и четенето й, защото към момента събирам доста материали, отнасящи се до един специфичен раздел от дактилоскопията -пороскопия и еджеоскопия, което ми отнема значителен рсурс от време и средства.
Адмирации!
И вече с конкретни текстове ТУК
http://inscribe.free.bg/cgi-php/phpbb3/index.php
Аватар
karanedeff
Активен потребител
 
Мнения: 1237
Регистриран на: 30 Ное 2002, 17:20

Предишна

Назад към Виртуално деловодство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron