начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

VAPROS OT TRUDOVO PRAVO - US firma, mestorabota v BG, zelena

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


VAPROS OT TRUDOVO PRAVO - US firma, mestorabota v BG, zelena

Мнениеот Nina Atanasova » 11 Фев 2003, 18:18

Shte sam mnogo blagodarna na pomosht - talkuvane ili referencii kam pravni dokumenti tretirashti vaprosa po-dolu! Mozhe da mi pishete tuk ili na e-maila. Blagodaria pedvaitelno.

Ima li zakonova prechka amerikanska firma da skliuchi dogovor i da zaplashta na balgarski grazhdanin sas zelena kata (US Permanent Resident) pri polozhenie che mestorabotata e v Bulgaia? Shte se radvam da mi pomognete i s referencia kam podhodiashtata pravna literatura.

BLAGODARIA VI!
Nina Atanasova
 

Re: VAPROS OT TRUDOVO PRAVO - US firma, mestorabota v BG, ze

Мнениеот hebigatsu » 11 Фев 2003, 18:49

Няма пречка. Има детайли по договарянето, които обаче трябва да бъдат изчистени за да няма проблеми в последствие.
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron