начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Политическо назначение

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Политическо назначение

Мнениеот Петър » 14 Окт 2004, 15:58

Уважаеми юристи,
Моля да ми помогнете със съвет по следния случай на поредното политическо назначение.
неофициално ми бе съобщено че ще бъда назначен за Управител на Телецентъра в нашия град след проведено интервю.
Но за беда,апетит към това място се яви едно момченце на 18 г, без дори да има завършено средно образование,но на което родителя му е местен политичеки лидер от парламентарно представена политичека сила с подкрепа на местните депутати на същата сила в областния град.

И така и стана.Момченцето е вече назначено,на мен не ми се праща никакуъв документ че не съм спечелил конкурс,и има налице мълчалив отказ от страна на Министерството на транспорта да ми бъде даден документ.
Бих искал да знам мога ли да заведа дело,и изобщо има ли смисъл да се боря.
За случая съм сезирал районната прокуратура,като сега се извършва проверка.
Моля да ми помогнете за да мога да заведа дело
С поздрави
Петър
 

Re: Политическо назначение

Мнениеот ippon » 14 Окт 2004, 18:10

нямате шанс.Сега е както по времето на Килигула,той е направил от коня си Инцитатос сенатор в Римския сенат.Пак добре,че на това место не са назначили магарето на политическия ви бос.
ippon
Потребител
 
Мнения: 165
Регистриран на: 28 Авг 2004, 20:54

Re: Политическо назначение

Мнениеот Stefка » 14 Окт 2004, 18:26

Ако закона е на твоя страна,не се предавай.Колкото и да се мислят за велики,политиците не са над закона.Съди ги "до дупка".Мандата на политическите велможи не е безкраен.Успех!
Stefка
 

Re: Политическо назначение

Мнениеот SUI » 15 Окт 2004, 11:19

Преди това би следвало Вашият въпрос да го отнесете до Съвета за електроннитеМедии/СЕМ/.Мисля,че след като бъде разгледана там Вашата официална жалба по този"политически казус",въз основа на получения оттам отговор,би могла евентуално да се търси защитата от закона.А така най- вероятно е резултата да бъде 1:0 за "политиците".Успех!
SUI
 

Re: Политическо назначение

Мнениеот донна2 » 15 Окт 2004, 11:24

не знам какво ще спечелите ,било ви е съобщено неофициално
дори и да пуснете една жалба ,дори и да стане така че отменят назначението считате ли че ще назначат вас
ипон много добре ти го е казал
донна2
 


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron