начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Съмнително решение за отпуснато обезщетение от БТ

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съмнително решение за отпуснато обезщетение от БТ

Мнениеот comando » 03 Ное 2020, 20:42

Здравейте , значи ситуацията е следната . Работил съм в Англия след което в БГ като от последната работа (тази в БГ) ме съкратиха . Записах се в БТ и решението ми за обезщетение е само въз основа на последната ми месторабота . Чета закона и недоумявам - не трябва ли да е въз основа на средното дневно възнаграждение от последните 24 месеца ? т.е. да влиза в сметките и заплатата ми от Англия ?
comando
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 20 Мар 2014, 04:16

Re: Съмнително решение за отпуснато обезщетение от БТ

Мнениеот jhoro » 03 Ное 2020, 21:13

Здравей!
За да не се повтарям - виж другата тема Размер на обезщетение за безработица след работа в UK и БГ
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 21 госта


cron