начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Сигнал срещу работодател

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Сигнал срещу работодател

Мнениеот todorhristov » 17 Окт 2017, 23:43

Здравейте !
Търся съвет, ако някой може да ми помогне и насочи. Искам да подам сигнал срещу некоректен работодател (леко казано). Случая е, че ме мотаха една година без договор, подадох им нужните документи, медицинско и т.н. още в началото, и се почнаха оправдания, счетоводителката е заета, сменяме фирмата, забравих да ти подам документите и т.н. Дори трябваше да се правя на ударен на рождения си ден, точно тогава имаше проверка от НАП. След много подканяния нищо не се случи и продължих да работя така без договор, защото нямах избор, трябваха ми парите. Накрая през Август ми съобщиха, да съм си починел един месец и после ще се върна. Но така и не ме викнаха повече, тоест трябва да е като уволнение, това е отделен въпрос, че нямаше причина, просто си правят каквото искат такива мошеници и си играя с хората в нужда. Та къде мога да подам сигнал за конкретния случай, Инспекция по труда? НАП ? Че ме държаха и лъгаха за договор, и накрая и ме освободиха от ден за ден. Моля за насока.
todorhristov
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Окт 2017, 23:37

Re: Сигнал срещу работодател

Мнениеот batkracio » 18 Окт 2017, 11:32

И двете споменати, също НОИ.
batkracio
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2014, 14:31


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron