начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Влизане в сила на определение на съда?

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Влизане в сила на определение на съда?

Мнениеот piligrim » 27 Яну 2017, 23:10

Здравейте!
Случаят ми е следният :
Водих гражданско дело и загубих на втора инстанция - окръжен съд. В срок след като ми връчиха решението подадох молба за правна помощ за назначаване на служебен адвокат за изготвяне на касационна жалба.
С ОПРЕДЕЛЕНИЕ, окръжен съд остави без уважение молбата ми за правна помощ. Подадох жалба срещу определението пред Апелативен съд , но още не е насрочено заседание . Днес видях,че на сайта на окръжен съд, решението се води влязло в сила т.е. излиза че и Определението , с което е отхвърлена молбата ми за правна помощ трябва също да е влязло в сила. Възможно ли е това? Не трябва ли то да бъде потвърдено от Апелативен съд?
piligrim
Младши потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: 15 Мар 2014, 11:07

Re: Влизане в сила на определение на съда?

Мнениеот Melly » 28 Яну 2017, 17:27

piligrim написа:Здравейте!
Случаят ми е следният :
Водих гражданско дело и загубих на втора инстанция - окръжен съд. В срок след като ми връчиха решението подадох молба за правна помощ за назначаване на служебен адвокат за изготвяне на касационна жалба.
С ОПРЕДЕЛЕНИЕ, окръжен съд остави без уважение молбата ми за правна помощ. Подадох жалба срещу определението пред Апелативен съд , но още не е насрочено заседание . Днес видях,че на сайта на окръжен съд, решението се води влязло в сила т.е. излиза че и Определението , с което е отхвърлена молбата ми за правна помощ трябва също да е влязло в сила. Възможно ли е това? Не трябва ли то да бъде потвърдено от Апелативен съд?

Искрено съжалявам, че не си извадил ПОУКА от тази твоя тема, която е дългичка, но си заслужава да си я припомниш, а си продължил да самодействаш в чужди на теб води:
viewtopic.php?f=14&t=62636#p581036
Дано от собствените си грешки да си се поучил, че работата на адвокатите не е лъжица за всяка уста!
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Влизане в сила на определение на съда?

Мнениеот piligrim » 28 Яну 2017, 18:14

:D :D :D :D :D Благодаря!
Явно няма да получа компетентен отговор на поставения въпрос.
piligrim
Младши потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: 15 Мар 2014, 11:07


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron