начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

zdravoslovni uslovia na trud

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


zdravoslovni uslovia na trud

Мнениеот Nicolettaz » 17 Дек 2004, 09:43

Pomognete mi molia :)) Ima li normativen dokument kadeto sa opisani iziskvaniata pri 8 4asov raboten den s komputer? Polagat li se na slujitelite specialni o4ila i specialni plateni po4ivki
Nicolettaz
 

Re: zdravoslovni uslovia na trud

Мнениеот донна2 » 17 Дек 2004, 10:11

НАРЕДБА № 3/02г.за минималните изисквания за осигуряване на здравоссловни ибезопасни условия на труд при работа с видеодисплеи

наредба №15/1999г.за условията,реда и изискванията за разработване и въвеждане на физиологични режими на труд и почивки по време на работа
донна2
 

Re: zdravoslovni uslovia na trud

Мнениеот Nicolettaz » 17 Дек 2004, 10:17

Ve4e gi razpe4atah, no ne otkrivam iasen tekst 4e mi se polagat plateni po4ivki , kakto i predpazni o4ila naprimer
Nicolettaz
 

Re: zdravoslovni uslovia na trud

Мнениеот донна2 » 17 Дек 2004, 12:14

наредба №8 е отменена там се предвиждаше 15 мин. почивка на всекий 45 мин
донна2
 

Re: zdravoslovni uslovia na trud

Мнениеот Nicolettaz » 17 Дек 2004, 12:44

Polagat li mi se po zakon predpazni o4ila i plateni po4ivki vramkite na 8 4asovia raboten den ? V slu4ai 4e sled okolo 2 gopdini rabota sam polu4ila vazpalenie na nerv na diasnata raka i spored lekarite e v rezultat na rabotatta kakvo mi dalji rabotodatelia i svarzano li e vsi4ko tova s nepravilno razpredelenie na po4ivkite i usloviata na trud. Kak da potarsia pravata si ?

Blagodaria Vi :))
Nicolettaz
 


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron