начало

Започва подаването на документи в конкурса за ДСИ Започва подаването на документи в конкурса за ДСИ

Бихте ли помогнали ?!!!

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Бихте ли помогнали ?!!!

Мнениеот Darin » 22 Сеп 2004, 23:22

Управителя на фирмата в която работя ми отказа да приеме уведомителното ми писмо с мотив че като МОЛ немога да напусна по Чл.327 т.3. а само по Чл.326 т. 3 от КТ . Прав ли е ? Имаите в предвид че той е адвокат.Предварително ви благодаря .
Darin
 

Re: Бихте ли помогнали ?!!!

Мнениеот gdribnw » 23 Сеп 2004, 08:43

Bi triabvalo da moze6. 4l. 326 e samo za slu4aite na napuskane s predizvestie, a ti napuska6 bez.
gdribnw
 

Re: Бихте ли помогнали ?!!!

Мнениеот МЛАДЕЖА » 23 Сеп 2004, 09:27

ILI E ADWOKAT ILI E UPRAWITEL. ako e i dwete naru[awa zakona za adwokaturata-togawa go iznudwaj i NAPUSKAJ SMELO
МЛАДЕЖА
 

Re: Бихте ли помогнали ?!!!

Мнениеот лунатик » 23 Сеп 2004, 09:39

Можеш да напуснеш без неговото съгласие. Но първо се увери, че твоят случай действително отговаря на условията предвидени по чл. 327 т.3 - едностранна промяна на мястото и характера на работата и промяна на трудовото възнаграждение или на други задължения включени в индивидуалния или колективния трудов договор или установени с нормативен акт.
Може да се окаже, че работодателят е имал право да направи промените - по условията на чл. 118 ал.2 и 3 и чл. 120 КТ.
лунатик
 


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron