начало

Започва подаването на документи в конкурса за ДСИ Започва подаването на документи в конкурса за ДСИ

чл.270 ал.2 КТ

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


чл.270 ал.2 КТ

Мнениеот Деси » 01 Сеп 2004, 16:08

Може ли на основание чл.270 ал.2 КТ да се уговори в трудовия договор трудовото възнаграждение да се изплаща веднъж месечно или веднъж на два месеца?
Деси
 

Re: чл.270 ал.2 КТ

Мнениеот s_ogled_na_gornoto » 01 Сеп 2004, 17:16

трудово възнагарждение задължително се плаща поне веднъж месечно. може и на два пъти както е посочено вкодекса или седмично. не е възможно плащането да става на по - големи интервали.
s_ogled_na_gornoto
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 20 Яну 2004, 16:42


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron