начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Kazus. Help!!! чл.62 ЗМВР

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Kazus. Help!!! чл.62 ЗМВР

Мнениеот Internetko » 17 Апр 2003, 22:02

Собственик съм на интернет клуб. На определена дата през м.март получих "Разпореждане на полицейски орган" от служителка на РПУ в нашия град, с което на основание чл.62 от Закона за МВР , за изпълнение на възложените и фукции по ЗМВР , ми се разпорежда "да не допуска в интернет залата на ул ....................... No. учащи до 13.00 часа ежедневно." Тъпо е нали? И ако го бях обжалвал като незаконосъобразно ( както ми обясни познат адвокат) сигурно е щяло да "падне" в съда. Обаче аз съм изтървал 7 дневният срок по ЗАП. И сега ми остава възможността да чакам някой прокурор да подаде протест или да обжалвам като "нищожно". И тук е моят проблем, какви доводи да пиша в жалбата. Кой инд. адм.акт е "нищожен" ??? Ако някой е на "ТИ" с административното право моля да ми помогне, защото от това, че не работя губя клиенти, а наемът ми е доста висок. Мога да фалирам. Благодаря на всички, които ще се отзоват.
Internetko
 

Re: Kazus. Help!!! чл.62 ЗМВР

Мнениеот bgjurist » 18 Апр 2003, 16:04

Има решение на проблема Ви, но искам повече подробности и да видя ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ във връзка с казуса. За връзка - по e-mail или на 089 644 763 (Желев).
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: Kazus. Help!!! чл.62 ЗМВР

Мнениеот Internetko » 18 Апр 2003, 18:02

Za BGJURIST: Blagodarja za burzata reakcia. Njama drugi dokumenti, osven razporejdaneto. Moga da Vi go skaniram i pusna po -emaila..., a toj e "bgjurist@lex.bg "? Tova, koeto sum zapisal v jalbata si do momenta e, 4e policejskijat slujitel ne e kompetenten organ da izdava takiva razporejdaniaj i poradi акта е nishtojen. Kompetentniat organ e Obshtinata, saotvetno Kmeta...
Internetko
 

Re: Kazus. Help!!! чл.62 ЗМВР

Мнениеот bgjurist » 19 Апр 2003, 10:26

Добре, пратете ми, каквото имате - разпореждането и жалбата, която сте писал.
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron