начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот doram46 » 17 Юни 2021, 02:43

Здравейте.
Казуса ми е по чл.343б ал.1 от НК. На 31,05,2019г. е взета в ВМА Варна кръв и урина и до настоящия момент при зададен въпрос от мен нямам отговор.
1 Колко време е необходимо за резултати от съдебно – химическа /токсикологична/ експертиза.
2. Какъв им максималния им срок на съхранение.

Цел:Да си защита правата от набедяването което се цели.
doram46
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 02:33
Местоположение: Варна

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот doram46 » 20 Юни 2021, 12:23

doram46 написа:Здравейте.
Казуса ми е по чл.343б ал.1 от НК. На 31,05,2019г. е взета в ВМА Варна кръв и урина и до настоящия момент при зададен въпрос от мен нямам отговор.
1 Колко време е необходимо за резултати от съдебно – химическа /токсикологична/ експертиза.
2. Какъв им максималния им срок на съхранение.

Цел:Да си защита правата от набедяването което се цели.


Здравейте.
И тук ли не мога да получа отговор на 2 въпроса.
doram46
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 02:33
Местоположение: Варна

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот katharina89 » 31 Окт 2022, 16:46

може би трябва да потърсите отговора в друг форум или да попитате някой с опит в това cookie clicker
katharina89
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Окт 2022, 16:42

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот regionlicense » 18 Окт 2023, 06:20

Токсикологията, изследването на ефектите на лекарства, химикали, отрови и други вещества върху живите организми, е завладяваща дисциплина със значителни последици за правната система. В зависимост от необходимите категории тестове и декларация за износ, ние изчисляваме, че изготвянето на токсикологичен доклад може да отнеме между 24 часа и три седмици, въпреки че е по-вероятно няколко дни.geometry dash lite
regionlicense
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Сеп 2023, 11:01


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


cron