начало

Бащата на пребитото от акушерка бебе: Ако бях гледал записа, сега щях да съм от другата страна Бащата на пребитото от акушерка бебе: Ако бях гледал записа, сега щях да съм от другата страна

Адвокатурата иска от ВКС да преразгледа практиката си

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Re: Адвокатурата иска от ВКС да преразгледа практиката си

Мнениеот Melly » 20 Май 2020, 22:44

lawchoice написа:
ilian_todorov написа:==========================================

Не си ме разбрал правилно - изглежда, че двамата с теб сме от различни породи :wink:.

Бъди здрав!

:lol: :lol: :lol: Малеееееееееее каква издръжливост демонстрира само, каквато аз не бих издържала.
Отпочини си, моля те! :wink:
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител

Мнениеот ilian_todorov » 20 Май 2020, 22:48

Melly написа:
lawchoice написа:

Не си ме разбрал правилно - изглежда, че двамата с теб сме от различни породи :wink:.

Бъди здрав!

:lol: :lol: :lol: Малеееееееееее каква издръжливост демонстрира само, каквато аз не бих издържала.

Не си държиш на думата! Обеща да приключиш участието си в темата. :!:
ilian_todorov
Потребител

Мнениеот lawchoice » 20 Май 2020, 23:00

Melly написа:
lawchoice написа:

Бъди здрав!

Съгласен съм. Спирам!
Лека вечер!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител

Мнениеот ilian_todorov » 20 Май 2020, 23:11

lawchoice написа:
ilian_todorov написа:Аз също съм на мнение, че една власт не трябва да се меси в работата на друга власт. По тази причина ти зададох въпрос, а не съм изразявал мнение.
Ами поражда проблеми поради "идиотско" тълкуване. Към съдиите от ВКС има високи изисквания и по тази причина се изказвам така остро.
Ако желаеш може на лични.

Не си ме разбрал правилно - изглежда, че двамата с теб сме от различни породи :wink:. Държавната власт в РБ е само една :!: , тя просто има три проявления. За допълнителни въпроси следва да се консултираш с твоят адвокат, който евентуално чоже да ти разясни нещата, включително и чрез лични съобкщения. Аз не съм адвокат, а просто участник в този форум, поради което за мен не съществува ангажимент за това.

Бъди здрав!

Защо тогава говорим за разделението на властите - доктрина, според която трите функции на държавното управление са законодателна, изпълнителна и съдебна? :?:
Имам много приятели адвокати, но на голяма част от въпросите ми не са в състояние да отговорят. Така е и тук във форума. Уж много ги разбират нещата, но когато казусът е завъртян ти отговарят уклончиво. Даже и ти се цупят. :) Има и безпллатен телефон, на който от НБПП ти отговарят на всякакви въпроси в рамките на 20 минути, обикновено със същия (не)успех.
Никъде не съм писал за ангажимент. :idea:
ilian_todorov
Потребител

Предишна

Назад към Наказателно право