начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Регистрация в Полицията

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Регистрация в Полицията

Мнениеот ibgdimitrov » 17 Мар 2018, 21:17

Здравейте през 2000 г. бях задържан със съученици, тогава бях на 13 години-срещу мене не бе образувано наказателно дело понеже съм малолетен, но бях предаден на комисия за малолетни и непълнолетни към общината, не съм имал други проблеми с органите на реда. След повече от 18 г. като ме спират полицаи и след справка в тяхната система излиза че се водя задържан-въпреки че 2000 г. още бях малолетен. Как мога да залича тая регистрация че съм задържан, като дело нямаше и не пазя заповедта за задържането.
ibgdimitrov
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 20 Мар 2009, 16:27

Re: Регистрация в Полицията

Мнениеот svegrigorov » 17 Мар 2018, 23:37

Подава се молба до Главна дирекция "Национална полиция", с която се иска заличаване на данните ти от масивите на МВР.
svegrigorov
Потребител
 
Мнения: 230
Регистриран на: 28 Юли 2014, 11:55


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron