начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Мога ли да работя в заложна къща

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мога ли да работя в заложна къща

Мнениеот chinchilla » 15 Мар 2018, 22:46

Свидетерлството ми за съдимост е " осъждан " Искат да ме вземат на работа в заложна къща, има ли проблеми ?
snooker, chinchillas, STARGATE & Alfa Romeo
Аватар
chinchilla
Потребител
 
Мнения: 338
Регистриран на: 16 Юли 2011, 21:34

Re: Мога ли да работя в заложна къща

Мнениеот teogeo » 15 Мар 2018, 22:55

chinchilla написа:Свидетерлството ми за съдимост е " осъждан " Искат да ме вземат на работа в заложна къща, има ли проблеми ?


Зависи за какво. Заложните къщи са си на частници. Частникът сам си преценява.
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Мога ли да работя в заложна къща

Мнениеот chinchilla » 16 Мар 2018, 15:56

Ами собственикът ми е приятел и иска да ме вземе, още повече, че преди десет години също работех при него в една от заложните му къщи.
Значи да разбирам, че няма да има проблем , те пращали някъде документите за одобрение ли, не знам и аз
snooker, chinchillas, STARGATE & Alfa Romeo
Аватар
chinchilla
Потребител
 
Мнения: 338
Регистриран на: 16 Юли 2011, 21:34


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron