начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Обида, психически тормоз и уронване на престиж

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Обида, психически тормоз и уронване на престиж

Мнениеот merigold » 09 Ное 2017, 22:33

Здравейте! Работя като учител. Един психично неуравновесен родител реши да ме тормози като написа жалба против мен. В нея има несъстоятелни обвинения и обиди към мен, които уронват престижа ми пред колегите и работодателя ми. От няколко дни съм подложена на проверки от страна на ръководството и от родители, за да доказват това, което не съм направила. Какво да правя?
Имам ли право да взема копие от написаната жалба? Ръководството ми даде само да видя жалбата. Как да спра психическия тормоз над мен?
merigold
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 24 Яну 2014, 17:24
Местоположение: София

Re: Обида, психически тормоз и уронване на престиж

Мнениеот ivanov_p » 09 Ное 2017, 22:42

Из държавата ни се подвизават едни съмнителни типове, наричат ги адвокати, обърнете съм тях. Ако не свършат работа има и едни с бухалки...
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Обида, психически тормоз и уронване на престиж

Мнениеот svettoslav » 10 Ное 2017, 17:54

ivanov_p написа:Из държавата ни се подвизават едни съмнителни типове, наричат ги адвокати, обърнете съм тях. Ако не свършат работа има и едни с бухалки...


През последните години не са чак толкова съмнителни новоприетите. :)
25-30 % минават като цяло от 7-8 г. насам. Има светлинка.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 29 госта


cron