начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Акт за кражба

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Акт за кражба

Мнениеот slukanov » 04 Авг 2016, 19:20

Здравейте искам да попитам колко е стойността на акт за кражба ?
Това което се случи като цяло не беше на мен а на приятелката ми пазарувала си е в магазина и без да искала е оставила един дезодорант на стойност 3лв. ..... една служителка я е видяла и я е спряла на касата. Викнали са полиция и са и писали акт. До сега няма никакви подобни случки има чисто досие ако това е от значение.
Най-гадното беше, че тя много се разстрои :/
slukanov
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Авг 2016, 19:08

Re: Акт за кражба

Мнениеот kpts_ » 04 Авг 2016, 21:14

Сто лева глоба.
Не стана ясно как на касата я спряли?! Да не е било след касата?
kpts_
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42

Re: Акт за кражба

Мнениеот slukanov » 04 Авг 2016, 22:17

След касата като си е взела някакви други неща по-точно
slukanov
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Авг 2016, 19:08

Re: Акт за кражба

Мнениеот imperfectcircle » 13 Юни 2018, 18:06

slukanov написа:След касата като си е взела някакви други неща по-точно


Здравей! Би ли споделил какво се случи с приятелката ти след съставянето на въпросния акт? Днес ми се случи нещо подобно, та се разчетох из форумите. Но засега не съм намерила случай, в който хората казват каква е била развръзката, а вече доста се притеснявам. Благодаря предварително!
imperfectcircle
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Юни 2018, 13:19


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 29 госта


cron