начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

V koi broi na Darzaven vestnik e publikuvan ZTSU?

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


V koi broi na Darzaven vestnik e publikuvan ZTSU?

Мнениеот mariana » 23 Апр 2002, 15:56

V koi broi na Darzaven vestnik e publikuvan ZTSU?Spesno!I bez saveti,4e ve4e deistva ZUT,triabva mi ZTSU!!!
mariana
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Май 2005, 16:49

RE: HELP

Мнениеот znajko » 23 Апр 2002, 16:22

Изпратих ти го по майла с актуалност към момента на отмяната.
znajko
 

RE: RE: HELP

Мнениеот dora » 24 Апр 2002, 10:12

Уважаеми г-н znaiko, Поздравявам Ви за Вашата осведоменост и отзивчивост. Имам една препоръка: да се пише "по мейла", вместо "по майла", защото "е-mail" се чете "и-мейл". Моля да ме извините, ако неправилно съм разчела и изписала псевдонима Ви ("j" или "i"?). С поздрав: dora
dora
Младши потребител
 
Мнения: 46
Регистриран на: 16 Апр 2002, 02:51

RE: za ZNAJKO

Мнениеот mariana » 24 Апр 2002, 11:10

Трогната сьм от светкави4ния ти отговор!Голямо благодаря!Имам и др.вьпрос,но ще е много некоректно да искам сьвети за решаването на конкретни казуси.Да се смятам ли упьлномощена да пиша на майла ти?
mariana
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Май 2005, 16:49

RE: RE: RE: HELP

Мнениеот znajko » 24 Апр 2002, 14:29

Извинете ме за грешката- скарах се на лявата си ръка и тя обеща да си вземе бележка. А псевдонима си изписвам с "J"- не знам и аз защо. Може би като специалист ще ми помогнете да открия за себе си коя точно тъмна страна на характера ми ме кара да постъпвам така :)))
znajko
 


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron