начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

лекции по гражданско право на доц.Иван Русчев

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Тестовете по гражданско право на Русчев

Мнениеот Христо » 06 Сеп 2005, 12:49

Моля ако някой има тестовете на Русчев да ми ги прати на е-майла ако са в електронен вариант, а ако не са - може да си уговорим среща някъде в София, където мога да ги снимам. Ако някой може да помогне ще съм му изключително брагодарен, въпросът е на живот и смърт! Изпитът ми е на 11 септември, така че моля ви побързайте!
Адресът ми е: fhristo@yahoo.com
Ако не сте от София и имате тестовете само на хартия може да ги ксерокопирате и да ми ги пратите по куриер за моя сметка (и снимането, и куриера)
Благодаря предварително на отзовалте се!
И успех на всички, които имат да държат този тежък изпит :)
Христо
 

Re: Lekcii na Ruschev po Grajd.Pr.

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 13:00

montedzemolo написа:Kak може един човек да преподава по гр. право - об. част, вещно право, банково право и облигационно право? Дали не е титуляр и на курса по танатология в някой известен университет?

По танатология не знам, обаче на мен ми е преподавал и по застрахователно. Мога да помогна с лекции по вещно и застрахователно. Оставете имейл.
Гост
 

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 13:51

victoriq написа:Blagodarq mnogo Gost!

Моля, няма проблеми.
Гост
 

Re: Lekcii na Ruschev po Grajd.Pr.

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 13:54

Anonymous написа:
montedzemolo написа:Kak може един човек да преподава по гр. право - об. част, вещно право, банково право и облигационно право? Дали не е титуляр и на курса по танатология в някой известен университет?

По танатология не знам, обаче на мен ми е преподавал и по застрахователно. Мога да помогна с лекции по вещно и застрахователно. Оставете имейл.

Има един друг преподавател, няма да казвам куде преподава, но води курсове по следните предмети:международно частно право, международно публично право, право на Европейския съюз, дипломатическо и консулско право, гражданско право, сравнително гражданско право, право на интелектуалната собственост.Какво да кажем за този вариант.
Гост
 

Мнениеот Zritel » 06 Сеп 2005, 14:55

За Орльо Борисов Кукувицата ли иде реч?
Zritel
 

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 16:15

Zritel написа:За Орльо Борисов Кукувицата ли иде реч?

ne ne e za nego drug e nqma zna3enie, a naistina li borisov orlin ne razbiral ot nisto, 4e nali e profesor puk i doktor na uridi4eskite nauki-ne go znaq koi e i zatova pitam.
Гост
 

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 18:24

Anonymous написа:kakuv profesor. docent si e. moye njakude da sa go napravili iyvanreden docent.
a za drugija predpolagam 4e e universalnija ljav-star4eto gadno Ivan Vladimirov

Я кажи какво мислиш за проф. Иван Владимиров, защото ще ми преподава тази година, нещо не чувам добри отзиви за него, получавам информация, че много се заяждал на изпита.
Гост
 

Re: Lekcii na Ruschev po Grajd.Pr.

Мнениеот justvek » 06 Сеп 2005, 23:06

quote]
По танатология не знам, обаче на мен ми е преподавал и по застрахователно. Мога да помогна с лекции по вещно и застрахователно. Оставете имейл.[/quote]

jenda_bg@yahoo.com
mnogo 6te ti bade blagodarna
justvek
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Мар 2004, 14:58

Мнениеот verity63 » 07 Сеп 2005, 10:04

Не се заблуждавай от това, че спори с М. Павлова. Назубри я и обърни внимание дори на наименованията на актовете - постановления, решения; кой ги издава; дефинициите на М. Павлова; давност; ЮЛ и т.н. Лекциите му изобщо няма да ти свършат работа за тестовете му - изцяло са по М. Павлова.
verity63
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 26 Окт 2002, 19:08

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 10:08

проф. Иван Владимиров e много заядливо стар4е. ходи да те запомни на лекциите и му 4ети само неговите учебници.
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 11:08

Anonymous написа:проф. Иван Владимиров e много заядливо стар4е. ходи да те запомни на лекциите и му 4ети само неговите учебници.

Благодаря за информацията:))На теб в кой от ВУЗ-овете ти е преподавал-БСУ, НБУ,ЮЗУ или УНСС?
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 15:52

Anonymous написа:UNSS

Значи сме от едно и също място!
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 15:53

Anonymous написа:UNSS

ти кой курс си в момента?
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 16:28

[quote="Anonymous"]az sam zavurshil predi 2 godini[/quotЗначи си си добре, някои много са озверяли, много ни тормозят, от началото на трети курс направо е ад,е , и преди имаше по някои дисциплини по-гадни, ама сега направо-почти всичко е устен и държат на присъствие на лекции, на упражнения, колоквиуми само някакви измислени и какво ли не.
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 17:19

Anonymous написа:4etene mu e majkata, za tova si tam

Така е .
Гост
 

Мнениеот Гост » 09 Сеп 2005, 00:20

Ще бъда благодарен ако някои ми изпрати тестове по ГП на адрес
montekristo@abv.bg
Гост
 

Мнениеот Гост » 09 Сеп 2005, 00:44

защо не ги поискаш направо от него
Гост
 

Мнениеот Гост » 03 Окт 2005, 20:19

tedyana написа:ami da se nadqwame 4e i toi si spomnq vremeto kogato e dyrjal grajdansko pravo!A ako nqkoi se e sdobil s testove po GP molq izpratete gi i na tedyana@lex.bg :roll:


Той го е държал при Таджер и мога да Ви кажа, че той МНОГО повече е тормозил студентите, отколкото сега Русчев...
Слушайте и внимателно записвайте лекциите на доц. Русчев - те са най-важни за вземането на изпита, на следващо място четете много уважаваната М. Павлова - учебникът е добър и това че доц. Русчев има различни становища не значи, че учебникът е табу, напротив той го препоръчва да се чете, следваща задължително помагало е ЗЗД - без него просто не става; и на последно място, ако имате нерви и време - Таджер...
Гост
 

Мнениеот Гост » 03 Окт 2005, 20:29

Anonymous написа:
tedyana написа:ami da se nadqwame 4e i toi si spomnq vremeto kogato e dyrjal grajdansko pravo!A ako nqkoi se e sdobil s testove po GP molq izpratete gi i na tedyana@lex.bg :roll:


Той го е държал при Таджер и мога да Ви кажа, че той МНОГО повече е тормозил студентите, отколкото сега Русчев...
Слушайте и внимателно записвайте лекциите на доц. Русчев - те са най-важни за вземането на изпита, на следващо място четете много уважаваната М. Павлова - учебникът е добър и това че доц. Русчев има различни становища не значи, че учебникът е табу, напротив той го препоръчва да се чете, следваща задължително помагало е ЗЗД - без него просто не става; и на последно място, ако имате нерви и време - Таджер...

Най-добре направеният учебник изобщо по гражданско право, естествено, според моята субективна преценка, е този на акад. Василев-невероятен е този човек, а защо не видите и учебникът му по вещно право-по-дълбочинно изследване на обществените отношения в тази област с почти перфектно направени аргументации към всяко едно от твърденията никъде досега не съм срещал.
:)
Гост
 

Мнениеот mimi_bakalova » 24 Мар 2006, 12:08

Здравейте,ако на някой мъ е попаднал теста,ще му бъда благодарна,ако ми го прати-crazymimcho@yahoo.com
mimi_bakalova
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Фев 2006, 10:57

ПредишнаСледваща

Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron