начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

лекции по гражданско право на доц.Иван Русчев

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Тестовете по гражданско право на Русчев

Мнениеот Христо » 06 Сеп 2005, 12:49

Моля ако някой има тестовете на Русчев да ми ги прати на е-майла ако са в електронен вариант, а ако не са - може да си уговорим среща някъде в София, където мога да ги снимам. Ако някой може да помогне ще съм му изключително брагодарен, въпросът е на живот и смърт! Изпитът ми е на 11 септември, така че моля ви побързайте!
Адресът ми е: fhristo@yahoo.com
Ако не сте от София и имате тестовете само на хартия може да ги ксерокопирате и да ми ги пратите по куриер за моя сметка (и снимането, и куриера)
Благодаря предварително на отзовалте се!
И успех на всички, които имат да държат този тежък изпит :)
Христо
 

Re: Lekcii na Ruschev po Grajd.Pr.

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 13:00

montedzemolo написа:Kak може един човек да преподава по гр. право - об. част, вещно право, банково право и облигационно право? Дали не е титуляр и на курса по танатология в някой известен университет?

По танатология не знам, обаче на мен ми е преподавал и по застрахователно. Мога да помогна с лекции по вещно и застрахователно. Оставете имейл.
Гост
 

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 13:51

victoriq написа:Blagodarq mnogo Gost!

Моля, няма проблеми.
Гост
 

Re: Lekcii na Ruschev po Grajd.Pr.

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 13:54

Anonymous написа:
montedzemolo написа:Kak може един човек да преподава по гр. право - об. част, вещно право, банково право и облигационно право? Дали не е титуляр и на курса по танатология в някой известен университет?

По танатология не знам, обаче на мен ми е преподавал и по застрахователно. Мога да помогна с лекции по вещно и застрахователно. Оставете имейл.

Има един друг преподавател, няма да казвам куде преподава, но води курсове по следните предмети:международно частно право, международно публично право, право на Европейския съюз, дипломатическо и консулско право, гражданско право, сравнително гражданско право, право на интелектуалната собственост.Какво да кажем за този вариант.
Гост
 

Мнениеот Zritel » 06 Сеп 2005, 14:55

За Орльо Борисов Кукувицата ли иде реч?
Zritel
 

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 16:15

Zritel написа:За Орльо Борисов Кукувицата ли иде реч?

ne ne e za nego drug e nqma zna3enie, a naistina li borisov orlin ne razbiral ot nisto, 4e nali e profesor puk i doktor na uridi4eskite nauki-ne go znaq koi e i zatova pitam.
Гост
 

Мнениеот Гост » 06 Сеп 2005, 18:24

Anonymous написа:kakuv profesor. docent si e. moye njakude da sa go napravili iyvanreden docent.
a za drugija predpolagam 4e e universalnija ljav-star4eto gadno Ivan Vladimirov

Я кажи какво мислиш за проф. Иван Владимиров, защото ще ми преподава тази година, нещо не чувам добри отзиви за него, получавам информация, че много се заяждал на изпита.
Гост
 

Re: Lekcii na Ruschev po Grajd.Pr.

Мнениеот justvek » 06 Сеп 2005, 23:06

quote]
По танатология не знам, обаче на мен ми е преподавал и по застрахователно. Мога да помогна с лекции по вещно и застрахователно. Оставете имейл.[/quote]

jenda_bg@yahoo.com
mnogo 6te ti bade blagodarna
justvek
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Мар 2004, 14:58

Мнениеот verity63 » 07 Сеп 2005, 10:04

Не се заблуждавай от това, че спори с М. Павлова. Назубри я и обърни внимание дори на наименованията на актовете - постановления, решения; кой ги издава; дефинициите на М. Павлова; давност; ЮЛ и т.н. Лекциите му изобщо няма да ти свършат работа за тестовете му - изцяло са по М. Павлова.
verity63
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 26 Окт 2002, 19:08

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 10:08

проф. Иван Владимиров e много заядливо стар4е. ходи да те запомни на лекциите и му 4ети само неговите учебници.
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 11:08

Anonymous написа:проф. Иван Владимиров e много заядливо стар4е. ходи да те запомни на лекциите и му 4ети само неговите учебници.

Благодаря за информацията:))На теб в кой от ВУЗ-овете ти е преподавал-БСУ, НБУ,ЮЗУ или УНСС?
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 15:52

Anonymous написа:UNSS

Значи сме от едно и също място!
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 15:53

Anonymous написа:UNSS

ти кой курс си в момента?
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 16:28

[quote="Anonymous"]az sam zavurshil predi 2 godini[/quotЗначи си си добре, някои много са озверяли, много ни тормозят, от началото на трети курс направо е ад,е , и преди имаше по някои дисциплини по-гадни, ама сега направо-почти всичко е устен и държат на присъствие на лекции, на упражнения, колоквиуми само някакви измислени и какво ли не.
Гост
 

Мнениеот Гост » 07 Сеп 2005, 17:19

Anonymous написа:4etene mu e majkata, za tova si tam

Така е .
Гост
 

Мнениеот Гост » 09 Сеп 2005, 00:20

Ще бъда благодарен ако някои ми изпрати тестове по ГП на адрес
montekristo@abv.bg
Гост
 

Мнениеот Гост » 09 Сеп 2005, 00:44

защо не ги поискаш направо от него
Гост
 

Мнениеот Гост » 03 Окт 2005, 20:19

tedyana написа:ami da se nadqwame 4e i toi si spomnq vremeto kogato e dyrjal grajdansko pravo!A ako nqkoi se e sdobil s testove po GP molq izpratete gi i na tedyana@lex.bg :roll:


Той го е държал при Таджер и мога да Ви кажа, че той МНОГО повече е тормозил студентите, отколкото сега Русчев...
Слушайте и внимателно записвайте лекциите на доц. Русчев - те са най-важни за вземането на изпита, на следващо място четете много уважаваната М. Павлова - учебникът е добър и това че доц. Русчев има различни становища не значи, че учебникът е табу, напротив той го препоръчва да се чете, следваща задължително помагало е ЗЗД - без него просто не става; и на последно място, ако имате нерви и време - Таджер...
Гост
 

Мнениеот Гост » 03 Окт 2005, 20:29

Anonymous написа:
tedyana написа:ami da se nadqwame 4e i toi si spomnq vremeto kogato e dyrjal grajdansko pravo!A ako nqkoi se e sdobil s testove po GP molq izpratete gi i na tedyana@lex.bg :roll:


Той го е държал при Таджер и мога да Ви кажа, че той МНОГО повече е тормозил студентите, отколкото сега Русчев...
Слушайте и внимателно записвайте лекциите на доц. Русчев - те са най-важни за вземането на изпита, на следващо място четете много уважаваната М. Павлова - учебникът е добър и това че доц. Русчев има различни становища не значи, че учебникът е табу, напротив той го препоръчва да се чете, следваща задължително помагало е ЗЗД - без него просто не става; и на последно място, ако имате нерви и време - Таджер...

Най-добре направеният учебник изобщо по гражданско право, естествено, според моята субективна преценка, е този на акад. Василев-невероятен е този човек, а защо не видите и учебникът му по вещно право-по-дълбочинно изследване на обществените отношения в тази област с почти перфектно направени аргументации към всяко едно от твърденията никъде досега не съм срещал.
:)
Гост
 

Мнениеот mimi_bakalova » 24 Мар 2006, 12:08

Здравейте,ако на някой мъ е попаднал теста,ще му бъда благодарна,ако ми го прати-crazymimcho@yahoo.com
mimi_bakalova
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Фев 2006, 10:57

ПредишнаСледваща

Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron