начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Учебник на Проф. Силяновски

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Учебник на Проф. Силяновски

Мнениеот legallapsus » 19 Юни 2010, 09:38

Здравейте, интересува ме дали някой знае от къде мога да си снимам учебниците по Гражданско съдопроизводство на Проф. Силяновски.Томовете са издадени преди 1945 г. и се намират много трудно.Обаче по стечение на обстоятелствата учебникът е актуален и днес.Аз съм чел само някои неща от проф. Силяновски, но ми се струва, че е доста по-ясен, разбираем и не голословен като съвременните автори от типа на Проф. Корнезов.Колкото до Проф. Сталев изпълнителният процес нещо много не го схващам и по тази причина се насочих към Силяновски.
legallapsus
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 05 Дек 2008, 11:05

Re: Учебник на Проф. Силяновски

Мнениеот Гост. » 19 Юни 2010, 13:45

Търсете в библиотеките, или от колеги ( щях да допълня на възраст, но не е критерии).
Имам и двата тома, но не съм сканирала. Ако сте от Варна или Добрич може да измислим нещо.


п.п. А учебникът е актуален, така щото ГПК нов е с доста норми от ЗГС, каквото и да се говори, по който е писал проф. Силяновски...
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Учебник на Проф. Силяновски

Мнениеот legallapsus » 19 Юни 2010, 18:18

Да, най-добре е да отида в градската библиотека в Пловдив като се надявам да ми дадат да го снимам :wink: :wink: :wink: .
Все пак Ви благодаря много.
legallapsus
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 05 Дек 2008, 11:05

Re: Учебник на Проф. Силяновски

Мнениеот birovska » 19 Юни 2010, 23:37

Мога да пратя лекции на доц. Валентина Попова по ГИП от 2008г., а наскоро издадоха и трите й книги - изпълнителен процес, несъстоятелност ...на СИЕЛА. Пишете - vl_alexandrova@abv.bg
birovska
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Яну 2006, 22:08

Re: Учебник на Проф. Силяновски

Мнениеот advokat__nikolov » 20 Юни 2010, 09:40

Направо отидите в Юридическата библиотека на Юридическия факултет при СУ да оплакнете очичките :D Служитилите са много печени и ще ви помогант, макар и да не сте студент в СУ :wink:
advokat__nikolov
 


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron