начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Kolegi,molia pomognete

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Kolegi,molia pomognete

Мнениеот annna » 01 Ное 2002, 22:34

Zdraveite kolegi!
Speshno se nujdaia ot pomoshta vi po sledniat vapros:
Zaela sam se s referat na tema "Prezident na Francia",no materialite mi sa savsem oskadni,a triabva da razgledam obstoino vsichko svarzano s tozi post,vremeto napredna, a vse oshte az ne sam gotova.
Molia,ako niakoi ima predstava i znae kade se sadarja poveche informazia(po vazmojnost na BG ezik)na tazi tema,to neka mi pishe.
Predvaritelno podnasiam nai-iskrenite si blagodarnosti!
annna
 

Re: Kolegi,molia pomognete

Мнениеот karmel » 02 Ное 2002, 02:40

Ami kolega Annna,zaeli ste se s tvarde kalpava tema makar i na prav pogled dosta interesna!Kakto i da e!Kato Vi jelaya uspeh v nachinanieto Vi predlagam da posetite Frenskiya kulturno-informatcionen tcentar nahodyasht se v totalna blizost do ploshtad "Slaveikov" - prodaljenieto na "Solunska" sled kato presechete "Grafa"-vlyavo!
Mislya che tam shte mogat pone da Vi nasochat po-konkretno oshte poveche che dori i da ne namerite neshto ,to po diagonal na samiyat ploshtad se namira sgradata na Sofiiska gradska biblioteka kadeto ima nemalko info po razlichni temi!A i dostatachno kvalifitcirani i otzivchivi slujiteli!Ili pone az imam takiva spomeni ot vremeto na kandidatstudentskata mi kampaniya!
Jelaya vi uspeh!
karmel
 

Re: Kolegi,molia pomognete

Мнениеот bgjurist » 02 Ное 2002, 12:08

Ако имаш интернет, отвори на http://www.google.com. Има и друг начин - познавам едни хора, които се занимават професионално с разработването на всякакви теми, есета, реферати, дипломни и курсови работи. Доколкото си спомням, взимаха по 3,00 лв/стр. Само им задаваш зглавието на темата, казваш колко страници искаш да бъде, предплащаш половината, а другата половина - на предаването. Моят gsm е 098 369 482, но звъни по-упорито - операторът отвреме-навреме "издъхва".
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: Kolegi,molia pomognete

Мнениеот annna » 02 Ное 2002, 12:14

Sardechno blagodaria,za barzite i korektni otgovori!!!!bgjurist написа:
>
> Ако имаш интернет, отвори на http://www.google.com. Има и друг начин
> - познавам едни хора, които се занимават професионално с
> разработването на всякакви теми, есета, реферати, дипломни и
> курсови работи. Доколкото си спомням, взимаха по 3,00 лв/стр.
> Само им задаваш зглавието на темата, казваш колко страници
> искаш да бъде, предплащаш половината, а другата половина - на
> предаването. Моят gsm е 098 369 482, но звъни по-упорито -
> операторът отвреме-навреме "издъхва".
annna
 

Re: Kolegi,molia pomognete

Мнениеот bgjurist » 10 Ное 2002, 11:29

Анна,
готови сте и с двете теми. Твоята е 9 стр, а другата - 8 стр. Но не ме търсете при Жоро Фотев, а в Студентската организация.
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron