начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Дискусии на тема съдебната власт в България


Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот 1968 » 21 Юли 2011, 08:49

:lol: ценно.
1968
Потребител
 
Мнения: 571
Регистриран на: 21 Окт 2005, 15:02

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот huligan » 21 Юли 2011, 09:29

sava написа: .....Е, аз като човек с силно чувство за граждански дълг съм си приготвил бохчата и сега се чудя накъде да хващам , към Казичене , Кремиковци или СЦЗ.....


Ма верно си прос. Фърли я бохчата и фащай химикалката. Отиваш в първото РПУ и се записваш за сътрудник. Гражданският ти дълг като адвокат е да кандърдисваш клиента да си признава каквото там има висящо и неотчетено. Та да ни е убава статистиката с разкриваемостта за пред Европските доклади.
Аватар
huligan
Потребител
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Окт 2007, 16:53

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот sava » 21 Юли 2011, 09:35

Таквоз само за протокола униформен милиционер ли ше съм или нещо кът агент 00 , а да и ше се налага ли да си хвърлям дипломата и да записвам вечерни курсове за сержанти?
sava
Потребител
 
Мнения: 129
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот huligan » 21 Юли 2011, 09:45

Айде сега - униформа.
Не я схващаш ти тенденцията "Всеки адвокат - агент под прикритие".
За сержантските курсове - не знам, но на физическата подготовка (особено на челната стойка) ще трябва да наблегнеш. Е, докато я правиш, може и да ти поизпаднат някои излишни знания, но това дори ще подпомогне просперитета ти.
Последна промяна huligan на 21 Юли 2011, 09:59, променена общо 1 път
Аватар
huligan
Потребител
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Окт 2007, 16:53

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот sava » 21 Юли 2011, 09:58

huligan написа:Айде сега - униформа.
Не я схващаш ти тенденцията "Всеки адвокат - агент под прикритие".
За сержантските курсове - не знам, но на физическата подготовка (особено на челната стойка) ще трябва да наблегнеш.

Щом стойката ше е челна , а не наведена, жъ зема да съ навия .Току виж съм фанал я Маргините , я Баретата как пият лимонада посред лято, което е тежко умишлено престъпление с висока степен на обществена опасност, ако пък не дай си боже са трима и повече , вече ше дойде група с цел разпространение на високорискова лимонада на територията на Република Българи и недай си боже и други страни.Тогаз вече ше ме земат у Европол, Интерпол , Без пол, Интелидженс сървиз, ФБР, ЦРУ , МОСАД, МТВ, АМБ, МРТ , Пожарната команда на село Мало Бучино и други международни институции, телевизии, и разредители.
sava
Потребител
 
Мнения: 129
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот huligan » 21 Юли 2011, 10:07

Започваш да си подобряваш мисленето, но още ти липсва широта на перспективата - Маргините, Баретата, Пудела, Кофата...Отминал етап е това.
Ще фащаш когото ти посочат, пък чак после ше му измислите прякор, та да изглежда като правилно фанат. Например, фащат конкурента на некой наш човек. Те го фащат и нищо, че е слаботелесен счетоводител - турят му прякор "Животното", а ти като негов адвокат ще му казваш какво точно да си признае. Междувременно, даваш интервюта в аспект "Моят клиент Животното, обмисля варианти за сътрудничество с Родината, олицетворявана от...".
Аватар
huligan
Потребител
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Окт 2007, 16:53

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот sava » 21 Юли 2011, 10:12

huligan написа:Започваш да си подобряваш мисленето, но още ти липсва широта на перспективата - Маргините, Баретата, Пудела, Кофата...Отминал етап е това.
Ще фащаш когото ти посочат, пък чак после ше му измислите прякор, та да изглежда като правилно фанат. Например, фащат конкурента на некой наш човек. Те го фащат и нищо, че е слаботелесен счетоводител - турят му прякор "Животното", а ти като негов адвокат ще му казваш какво точно да си признае. Междувременно, даваш интервюта в аспект "Моят клиент Животното, обмисля варианти за сътрудничество с Родината, олицетворявана от...".

Бат Бойко ше идва ли да ми резне лентата или ше помина само с местния квартален.
Ъъъъ и таквоз комшията отгоре кът се напие непрекъснато пее разни бригадирски песни,Ей ся го натопих па ше му вържеме прякора певеца/ инак хубаво пее човека , ама нека го прави в по човешко време/
sava
Потребител
 
Мнения: 129
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот huligan » 21 Юли 2011, 10:22

sava написа: .....Бат Бойко ше идва ли да ми резне лентата или ше помина само с местния квартален.
Ъъъъ и таквоз комшията отгоре кът се напие непрекъснато пее разни бригадирски песни,Ей ся го натопих па ше му вържеме прякора певеца/ инак хубаво пее човека , ама нека го прави в по човешко време/


Ше ти я резне не, ами направо ще ти я закачи. За орден "Стара планина", като стане есенес президент. А комшията с тоя бригадирски репертоар направо си плаче за Глава І-ва НК. Ма некак си "Кърт Кобейн" по ми иде на прякор. Дава намек за упадъчност и насока за подходящ изход на жив.... ъъъъ делото.
Аватар
huligan
Потребител
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Окт 2007, 16:53

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот kostadin_yordanov » 09 Авг 2011, 19:03

ВКС уличи Цветан Цветанов в лъжа

Върховният касационен съд (ВКС) разобличи вътрешния министър Цветан Цветанов, който излъга по повод поредната полицейска акция.
...

09 август 2011
http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=24065

9 август 2011 г.
ВКС НЕ Е РАЗГЛЕЖДАЛ И НЕ Е ВРЪЩАЛ ДЕЛОТО НА СТОЯН-КРАВАТА

В отговор на направени изявления на вътрешния министър Цветан Цветанов пред медиите днес, че ВКС е върнал делото на Стоян Гецев на първа инстанция ВКС съобщава:

С присъда №404А от 13.10. 2006 г. на Благоевградския окръжен съд Стоян Гецев е осъден на 17 години лишаване от свобода и глоба от 180 000 лв.

Присъдата е обжалвана от Гецев, както и от още един от подсъдимите пред Софийския апелативен съд заради допуснати съществени процесуални нарушения.

С решение №687 от 16.01. 2008 г. по в.н.о.х. дело №364/2007 г. Софийският апелативен съд отменя присъдата и връща делото за ново разглеждане от друг състав при Благоевградския окръжен съд.

Съдебното следствие продължава като следващото заседание е насрочено за 26 септември 2011 г. с разпит на свидетели.

http://www.vks.bg/vks_p02_0072.htm
kostadin_yordanov
Потребител
 
Мнения: 676
Регистриран на: 03 Дек 2009, 10:08

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот tati_go » 09 Авг 2011, 20:16

Ама какво разбира физкултурника Цветанов от ВКС, Апелативен съд, Окръжен съд и т.н.
За него си е все съд и важното е да се приказва нещо.
Аватар
tati_go
Потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: 14 Авг 2007, 09:59

Re: Министър Цв.Цветанов и неговия опонент ?

Мнениеот kostadin_yordanov » 18 Юни 2012, 09:14

Цветанов: Имаме дефицит на справедливост от съдебните решения в БГ
...
18.06.2012
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4898071

Цветанов: Ако имах влияние върху съда, гражданите щяха да са доволни
...
18.06.2012
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4898051
maxilian.free.bg
kostadin_yordanov
Потребител
 
Мнения: 676
Регистриран на: 03 Дек 2009, 10:08

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron