начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Резултатите от нотариалния конкурс

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот traico » 03 Юли 2004, 06:49

Наистина съм от СУ ,но по мое време нямаше други правни факултети .В крайна сметка преподавателите са едни и същи навсякъде ,но проблемът е ,че в момента има много възможности да си платиш образованието или купиш дипломата ,поради което попадат много случайни и неподходящи хора .
Към "бях там" - Благодаря Ви колега !
traico
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот terry ezra » 03 Юли 2004, 11:47

Kolegi, ne se ot4aivaite, i az biah tam \t.nar. u4astnik v konkursa/, vidiah gavrata otblizo. Gadost, no tova si e na6ata BG deisvitelnost. Vajnoto e da prodaljavame napred, vsi4ko ostanalo e proza.
terry ezra
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот IVO ZI » 03 Юли 2004, 12:32

КОЛЕГА! ЗА ВАРНА ЗНАМ ЗАЩОТО СЪМ ЕДИН ОТ ИЗБРАНИТЕ......... ПОЗНАВАМ И ДРУГИТЕ..........
IVO ZI
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот ххх » 03 Юли 2004, 12:44

И аз съм от допуснатите за Варна,важно е колко са допуснатите кандидати изван Варна.100% има и от други градове, които са кандидатствали за Варнал
ххх
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот bionce » 03 Юли 2004, 18:04

Поздравления колега за постижението Ви ,защото ми е известно ,че кандитатите за гр.Варна бяха около 150 човека , а са допуснати до устен изпит само 6.Желая Ви успех и дано да Ви пуснат 6-мата ,въпреки ,че след обявяването на 6 свободни бройки за гр.Варна преместиха някакъв колега нотариус на едната от тях.
bionce
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот paola 77 » 03 Юли 2004, 18:50

Bionce, министърът на правосъдието категорично отказва да уважи молбата на който и да е от действащите нотариуси да смени района си на действие поради "важни причини", каквато е формулировката на ЗННД. Мисля, че информацията Ви не е вярна. Поздравления на всички колеги, които прескочиха първата бариера. Не се стряскайте от устния изпит - той е по - лек, стига да запазите самообладание. Успех на всички, които продължават борбата!
paola 77
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот и аз бях там » 03 Юли 2004, 20:16

Има нещо гнило в този конкурс!След като и допуснатите до устния изпит не могат да повярват в късмета си.Колега "Тraico", отпуснете душата и се зарадвайте!Изпийте едно за блясък в очите и смело към следващия изпит!Радвам се за вас.
Трябва да гледаме и малко позитивно.Аз лично въпреки неуспеха си в писмения изпит се радвам,че "и аз бях там".Резултатите от изпита ми помогнаха да разбера къде е центъра на юридическата мисъл в България.София-не,Плодив-също не,Варна,Русе,Бургас-неее.Процентно най-голяма успеваемост има за гр.Петрич.Цели трима от там са успели.Ало Варна,какво се хвалите с 6 допуснати от 150 кандидата.Ако може някой да ми каже защо е така,нека да отговори.
и аз бях там
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот IVO ZI » 03 Юли 2004, 22:00

КОЛЕГИ ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ЗНАЕЩИТЕ, НО НЕУСПЕЛИ В ТАКА НАРЕЧЕНИЯ КОНКУРС. КЪМ КОЛЕГАТА "и аз бях там" - КОЛЕГА, ПОГЛЕДНЕТЕ ЧЛ9 АЛ3 ОТ НАРЕДБА № 36. ТЕ ЗА ТОВА НЕ СА ПОВЕЧЕ ДОПУСНАТИТЕ ЗА ВАРНА. ТАМ ЩЕ НИ СЛУШАТ И СЛЕДВАЩИТЕ 5 В СПИСЪКА. АМИ АКО ДВАМАТА ОТ ТЯХ ЗА ЗА ВАРНА........... ТУК ВЕЧЕ НЯМА НОМЕРЧЕ, КОЕТО ЗНАЕ ВСЕКИ. ТОЕСТ ИМЕНАТА ТИ. ТУК НОМЕРА Е ДРУГ...........
IVO ZI
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот interesuva6t se » 04 Юли 2004, 15:42

izviniavaite niakoi znae li kolko sa dopusnatite kandidati do usten izpit v gr. Plovdiv?
interesuva6t se
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот zzz » 04 Юли 2004, 17:45

Аз знам осем колеги от Варна, които са допуснати. Въпросът е има ли и от други градове, които са пожелали да работят във Варна и да са допуснати до устен изпит.
zzz
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот moni » 04 Юли 2004, 19:06

Колеги, някой знае ли колко са допуснати за Бургас?
moni
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот бях там » 05 Юли 2004, 11:25

Колегата IVO ZI написа: "КОЛЕГИ ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ЗНАЕЩИТЕ, НО НЕУСПЕЛИ В ТАКА НАРЕЧЕНИЯ КОНКУРС.........ТУК ВЕЧЕ НЯМА НОМЕРЧЕ, КОЕТО ЗНАЕ ВСЕКИ. ТОЕСТ ИМЕНАТА ТИ. ТУК НОМЕРА Е ДРУГ..........".
Колега аз не съм от успелите "в така наречения конкурс" и вероятно съм доста наивна. Вие като успял ми кажете какъв беше "номера" да успееш??????
бях там
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот bionce » 05 Юли 2004, 14:07

Към " и аз бях там " : Искрено благодаря за пожеланията и за достолепното Ви поведение колега .Желая Ви едно прекрасно и екзотично лято в края, на което да не си спомняте и за миг да не съжалявате за този непредсказуем конкурс !
bionce
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот XXX » 05 Юли 2004, 14:17

Във Варна се получи така, защото местата са 5 - двама от допуснатите до втория изпит са от една кантора (близки колеги) - вероятно към момента на обявяване на резултатите не са взели окончателно решение кой от двамата да е Нотариуса и кой - Адвоката. Но при всички положения едното място е тяхно, а останалите 4 - за останалите четирима допуснати - сметката е съвсем точна и изненади няма да има.
XXX
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот chaos butterfly » 05 Юли 2004, 19:19

И все пак след като уточнихме местата за гр.Варна не разбрахме колко са допуснатите за гр.Бургас.Има ли някой ,който е наясно с този въпрос? Ще му бъда благодарна и ще го чета в молитвите си.
chaos butterfly
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот chaos butterfly » 06 Юли 2004, 16:58

Ура - а ! Явно няма никой с първо желание гр.Бургас ,който да е успял на изпита .
chaos butterfly
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот gugu-----Lk » 07 Юли 2004, 15:34

ima ima Bugras kym 12 ot 1 do 3 jelanie
gugu-----Lk
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот сигурен » 09 Юли 2004, 09:25

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!
ЗА ВСИЧКИ УРЕДЕНИ, ПЛАТИЛИ И ОБЕЩАЛИ ДА ПЛАТЯТ!!!
КОНКУРСА ЩЕ БЪДЕ ОБЖАЛВАН СЪС СИГУРНОСТ!!!
сигурен
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот SKD » 09 Юли 2004, 10:56

Не си хабете нервите , парите и времето да обжалвате конкурса, казвам Ви от личен опит.
Аз бях стигнал до ситуация в която съдиите от ВАС да спрат провеждането на конкурса , но само едно телефонно обаждане промени нещата, получих потупване по рамото и уверението че съм прав, но много "малък" да променя нещата.
Така, че не мислете че веднъж след като са уредили хората си "любимците от високите постове " ще допуснат да се случат изненади.
За справка вижте каква се случи с обжалването на предишните конкурси. - НИЩО, прехвърляха жалбите от СГС на ВАС и накрая решиха, че не са компетентни да се произнесат по самите изпитни резултати, а само по процедурата на провеждането, която естествено е спазена.
Почивайте! -идва съдебна ваканция-време за забавления!, а нов конкурс - около 2007 г. с новото правителство и още по жесток!
SKD
 

Re: Резултатите от нотариалния конкурс

Мнениеот julyanne » 09 Юли 2004, 11:41

Трайко, ти не си ли Кр...? Какво ще кажеш за броя на допуснатите за нашия град. От четирима 50% са си платили, нали? Купили са си казуса, да видим сега на устния какво ще стане...
julyanne
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 13 Яну 2004, 18:17

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron