начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Какво представлява конкурса за съдебен секретар в АС

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Какво представлява конкурса за съдебен секретар в АС

Мнениеот teogeo » 02 Апр 2016, 21:02

doc03 написа:Сакън! Недей! Ще загубиш време, сили, и нерви ...
Ако не могат да те шкартират по друг начин, някой зам. министър просто ще ти скъса заповедта за назначаване, а после министъра ще ти каже, лично, на четири очи, че не може да рита срещу ... (знаеш кой).


Среща с министърката на правосъдието? Лично, на четири очи? Само това си струва... :shock: :o :mrgreen:
Чух, че била бивш адвокат по наказателни дела. Ще й покажа малкия престъпник :mrgreen:
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Какво представлява конкурса за съдебен секретар в АС

Мнениеот doc03 » 02 Апр 2016, 22:54

teogeo написа:... Среща с министърката на правосъдието? Лично, на четири очи? Само това си струва... :shock: :o :mrgreen:
Чух, че била бивш адвокат по наказателни дела. Ще й покажа малкия престъпник :mrgreen:

Недей бе ... Читава е жената.
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Какво представлява конкурса за съдебен секретар в АС

Мнениеот Pause » 03 Апр 2016, 10:38

lovelu написа:Копирам написаното от мен преди малко:
Здравейте!
Изпита мина, класирах се на второ място от общо 12 кандидата.
Класиралият се на първо място е назначен от днес на работа, но моят въпрос е мен грее ли ме нещо това второ място? Има ли шанс някога да ме повикат да работя в съда?
На лято една от съдебните секретарки се пенсионира, ще обявят ли нов конкурс или ще назначат евентуално мен?


Много добре! какво значи второ място теоретично ако се откаже класиралия се на първо място идва ред на втория по смисъла на чл.359 от ЗСВ във вр. със чл.96,ал.4 от КТ, така законодателят не е пропуснал да нормира и тази хипотеза.
Аватар
Pause
Активен потребител
 
Мнения: 1615
Регистриран на: 29 Авг 2008, 16:14

Re: Какво представлява конкурса за съдебен секретар в АС

Мнениеот stersterp » 08 Фев 2017, 20:25

teogeo написа:
lovelu написа:Копирам написаното от мен преди малко:
Здравейте!
Изпита мина, класирах се на второ място от общо 12 кандидата.
Класиралият се на първо място е назначен от днес на работа, но моят въпрос е мен грее ли ме нещо това второ място? Има ли шанс някога да ме повикат да работя в съда?
На лято една от съдебните секретарки се пенсионира, ще обявят ли нов конкурс или ще назначат евентуално мен?


Нов конкурс.

и ново второ мястооо :lol: 8) :D
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Предишна

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron