начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот 123456 » 03 Юни 2004, 13:48

от сигурно място знам че едва около 30 до 40 процента ще бъдат допуснати до устен изпит.Идеята била възможно най-малко кандидати да останат за втори изпит.
123456
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот йо-йо » 03 Юни 2004, 14:17

40% не е лошо. това са повече от 350 човека, колкото са и местата / горе долу/ .
Явно са решили за 1 место да изпитат на устен максимум 2-ма кандидати ,за по-големите градове по 2-3 за място най-много ...
йо-йо
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот XENIA » 03 Юни 2004, 14:38

Това с почерците е смешно! Да проведат изпита по интеренет, като са им толково трудни проверките! Възмутително!
XENIA
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот младежа » 03 Юни 2004, 14:49

Колеги, споменахте ли роднините на комисията до 9-то коляно и по съребрена линия???
Какъв казус забъркаха, а.........супер, нали ???
младежа
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот §§§§§ » 04 Юни 2004, 11:56

Ооооооо, то 40 процента допуснати до интервю са си страшно много нещо. Времето ще покаже дали окапалите няма да са повечко!
§§§§§
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот boba » 04 Юни 2004, 15:03

Резултатите са готови. Следете за обявление в близките дни /информацията е от МП/.
boba
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот 123456 » 04 Юни 2004, 16:01

boba сигурен лиси че са готови,тъй като разбрах,че все още ги проверявали
123456
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот XENIA » 05 Юни 2004, 14:11

Разбрах, че вече са изнесли резултати в МП в приемната!!!!!!!!!!!!!!!!
XENIA
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот младежа » 07 Юни 2004, 10:44

Верно ли е., .......и аз колко съм изкарал ???
Между другото ще ми е смешно да ми прасне един от комисията двойка, въпреки,че благодарение на мен същия избута два-три изпита
на времето ................майтап , Уили !!!!!!!!!!!!
младежа
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот мария » 07 Юни 2004, 12:07

Наистина ли са изнесени резултатите от конкурса? Някои има ли по прясна информация?
мария
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот ivelinatod » 07 Юни 2004, 12:15

Резултатите все още не са изнесени и никой от Министерство на правосъдието не може да даде кокретна информация за това, кога точно ще бъдат готови, тъй като комисията все още работи. А, уж достоверните источници и подшушвания на колегите за пореден път се оказват меко казано недостоверни и внасят още по-голямо напрежение в и без това нажежената от неясноти обстановка.
ivelinatod
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Юни 2003, 12:05

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот Pich » 07 Юни 2004, 13:52

Една колежка току що се върна от проверка в министерството! Резултати нямаааа!
Pich
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот младежа » 08 Юни 2004, 12:35

Ex , XENIA - пак ни преметна; това ти качество по рождение ли е или просто те влече ??? Нищо лично.....професионален интерес.
младежа
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот boba » 08 Юни 2004, 12:48

XENIA може и да се гаври с нас, но на мен на 04.06 ми даде информацията колежка, която същия ден беше ходила и си взела трудовия договор от Министерството /като съдия/ и я бях помолила да попита по-вътрешните люде там.
boba
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот XENIA » 08 Юни 2004, 20:03

О, ставаме груби! Това от нерви ли е или сте си тикива?
XENIA
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот младежа » 09 Юни 2004, 08:23

Ех , ХЕNIA , защо такаааааааа.....???
Такива сме си ....любопитни по рождение, не е от нерви: )))
Изпързаляй ни пак, това ни възбужда !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
младежа
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот пи4 » 10 Юни 2004, 14:53

Айде бе, нема ли да извадят резултатите или чакат да свърши Евро-2004 ???
пи4
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот XENIA » 10 Юни 2004, 20:29

аз само питах! При нас в провинцията се чуват всякакви слухове! вие от Столицата може да знаете повече!
XENIA
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот и аз бях там » 10 Юни 2004, 23:02

Привет,колеги!Номерът успя!Както се казва-всяко чудо за три дни.Спряха оживените дискусии,спорове, предложения.Вече всички свихнаха,че има номер , че участниците в конкурса са прецакани,че всичко е не както трябва.Всички включително и самите кандидати.Чака се само обявяване на прословутите оценки,за да се уверим,че не сме се излъгали в очакванията.Колкото по-късно толкова добре-за организаторите.
и аз бях там
 

Re: НОТАРИАЛЕН КОНКУРС

Мнениеот donna » 10 Юни 2004, 23:13

да си призная вече притръпнах с две думи каквото стане и когато стане то бе чакане то бе чудо тоя казус може да се реши поне по три различни начина предполагам ,че сега комисията мисли по кой начин е най удачно да се реши казуса и да оцени кандидатите
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron