начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и пародия

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот crystalship » 24 Яну 2015, 10:54

А пък аз искам да се похваля, че миналата година успешно преминах теста без въобще да се явявам. Не знам това пародия ли е, чудо ли е? Нека всички, които смятат да явят на този "изпит" да имат предвид, че очевидно е достатъчно да си платите таксата за участие. Можете да минете и без знания, а и присъствие май не се изисква :wink:
crystalship
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Яну 2015, 10:41

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот minov_nz » 24 Яну 2015, 11:29

crystalship написа:А пък аз искам да се похваля, че миналата година успешно преминах теста без въобще да се явявам. Не знам това пародия ли е, чудо ли е? Нека всички, които смятат да явят на този "изпит" да имат предвид, че очевидно е достатъчно да си платите таксата за участие. Можете да минете и без знания, а и присъствие май не се изисква :wink:




Истина ли е това ! Да не би да не сте се явили, а да сте фигурирали в списъка с издържалите.
Аз четох, че преди години изпита бил в един ден – тест и казус, а някой от кандидатите изнесъл теста предварително. Вместо да накажат виновните за това изтичане на информация обаче – просто направили изпита в два последователни дни. Ако е заради така (пак казвам информацията ми за това не е потвърдена) е изключително умно решение което ще промени световната юридическа история.
След като казусите са на другият ден… какво се променя… може би тези които евентуално ще си плащат, да имат време да си преброят парите ли !
minov_nz
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Яну 2014, 20:05

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот crystalship » 24 Яну 2015, 11:39

За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".
crystalship
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Яну 2015, 10:41

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот minov_nz » 24 Яну 2015, 12:29

crystalship написа:За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".




Аз тотално се отвратих още във втори курс на обучението си, когато един преподавател ми каза, че 6 пише само на себе си . Разбрах най-важното… НЯМА КРИТЕРИЙ ( не става дума за купуване на изпити.. просто няма критерий ). Тука някои колеги отвориха темата за университетите – частни, държавни и т н.
Аз ще ви кажа, че ми преподаваше също и доц. М Ганев – по това време зам. министър на правосъдието. Е то кой да ми преподава друг.. Господ-Бог ли
Всичко е механично. Провеждат се някакви писмени изпити от сорта на тука има тука нема и толкоз…..
А това е право…. това е занаят. Юридическата професия е сложна, и изискваща време и практика, а не механичен сбор от изпити . Това го признават и преподаватели като проф. Чернев и проф..Чинова, които по мое скромно мнение са наистина преподаватели на световно ниво
Резултатът – неподготвени в голямата си част юристи, пуснати във една враждебна среда – враждебна относно намиране на работа, придобиване на стаж и т.н
Изводите поне за мене са самоподготовка и спасяване поединично. Това поне българите го умеем.
minov_nz
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Яну 2014, 20:05

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот dedra » 24 Яну 2015, 13:35

crystalship написа:За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".


Ето още едно потвърждение от последния изпит
Списък на кандидатите за изпита за адвокати и младши адвокати - есенна сесия 2014 г

ТЪРГОВИЩЕ
1.  ВАСИЛ МИТКОВ ЧОБАНОВ
2.  ДЖЕМИЛЕ АРИФ МЕХМЕД
3.  ЕМИНЕ АРИФ МЕХМЕД
4.  МАЯ ГЕОРГИЕВА МАРИНОВА
5.  ПАВЛИНА МАРИЯНОВА КЮЧУКОВА
6.  СТОЯН ВАЛЕНТИНОВ ЙОСИФОВ
7.  ХУБАН ЕВГЕНИЕВ СОКОЛОВ



Списък на кандидатите за адвокати и младши адвокати, допуснати до втора част на писмения изпит, който ще се проведе на 2 ноември 2014 г.

ТЪРГОВИЩЕ
1.   МАРИЯ ПЕНЧЕВА ТОДОРОВА
Девойката се класира направо за втори кръг :D
dedra
Потребител
 
Мнения: 269
Регистриран на: 25 Апр 2009, 22:03

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот gkamenov » 24 Яну 2015, 14:03

Време е за сериозни промени в адвокатурата.Но същите едва ли могат да се направят с изпит.Считам за рзаумно ежегодно да се определят бройки за новопостъпващи младши адвокати към съответните колегии.И всеки кандидатствуващ за младщи адвокат да представя наред сдругите документи и сключен договор с адвокатска кантора или дружество, с който договор да се гарантира работа /не говорим,че същата непременно следва да е супер заплатена/ на кандидата за някакъв срок в случай,че успее да си вземе изпита ! И тогава въпроса с наплива на кандидати би се разрешил !
gkamenov
Потребител
 
Мнения: 110
Регистриран на: 09 Сеп 2006, 13:33

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот crystalship » 24 Яну 2015, 14:49

dedra написа:
crystalship написа:За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".


Ето още едно потвърждение от последния изпит
Списък на кандидатите за изпита за адвокати и младши адвокати - есенна сесия 2014 г

ТЪРГОВИЩЕ
1. ВАСИЛ МИТКОВ ЧОБАНОВ
2. ДЖЕМИЛЕ АРИФ МЕХМЕД
3. ЕМИНЕ АРИФ МЕХМЕД
4. МАЯ ГЕОРГИЕВА МАРИНОВА
5. ПАВЛИНА МАРИЯНОВА КЮЧУКОВА
6. СТОЯН ВАЛЕНТИНОВ ЙОСИФОВ
7. ХУБАН ЕВГЕНИЕВ СОКОЛОВ



Списък на кандидатите за адвокати и младши адвокати, допуснати до втора част на писмения изпит, който ще се проведе на 2 ноември 2014 г.

ТЪРГОВИЩЕ
1. МАРИЯ ПЕНЧЕВА ТОДОРОВА
Девойката се класира направо за втори кръг :D

Това е много интересно. Явно става въпрос за друга девойка. Аз бях подала документи за участие в пролетната сесия и фигурирах сред кандидатите. За мое учудване бях включена и в списъка с кандидати, допуснати до втората част, като се има предвид, че не съм се явявала на първа част. Очевидно доста странни неща се случват на изпита за адвокати и младши адвокати. И се случват често :lol:
crystalship
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Яну 2015, 10:41

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот svettoslav » 24 Яну 2015, 14:54

dedra написа:
crystalship написа:За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".


Ето още едно потвърждение от последния изпит
Списък на кандидатите за изпита за адвокати и младши адвокати - есенна сесия 2014 г

ТЪРГОВИЩЕ
1.  ВАСИЛ МИТКОВ ЧОБАНОВ
2.  ДЖЕМИЛЕ АРИФ МЕХМЕД
3.  ЕМИНЕ АРИФ МЕХМЕД
4.  МАЯ ГЕОРГИЕВА МАРИНОВА
5.  ПАВЛИНА МАРИЯНОВА КЮЧУКОВА
6.  СТОЯН ВАЛЕНТИНОВ ЙОСИФОВ
7.  ХУБАН ЕВГЕНИЕВ СОКОЛОВ



Списък на кандидатите за адвокати и младши адвокати, допуснати до втора част на писмения изпит, който ще се проведе на 2 ноември 2014 г.

ТЪРГОВИЩЕ
1.   МАРИЯ ПЕНЧЕВА ТОДОРОВА
Девойката се класира направо за втори кръг :D


Това не е ли за прокуратурата? :?
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот svettoslav » 24 Яну 2015, 15:05

crystalship написа: На казуса обаче не съм ходила".


Вероятно и за него си платила?!? За това ли не ходихте? :lol:


crystalship написа:Тотално се отвратих от този "изпит


Кога се отврати всъщност? Когато даваше парите или когато разбра че си минала?

Докато има такива като теб(ако това не е поредната интрига,поднесена във форума),нали няма основание да очакваме,че този изпит ще бъде нормален? Че платила,че не знаела че го взела,пък не ходила на казус....пък май щях да ходя на устен...

Определено отговаряш на етичните норми за работата на адвоката.Щом сте толкова възмутена от стъкмацията,явно ценностната система е на нужното ниво.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот crystalship » 24 Яну 2015, 15:07

svettoslav написа:
crystalship написа: На казуса обаче не съм ходила".


Вероятно и за него си платила?!? За това ли не ходихте? :lol:


crystalship написа:Тотално се отвратих от този "изпит


Кога се отврати всъщност? Когато даваше парите или когато разбра че си минала?

Докато има такива като теб(ако това не е поредната интрига,поднесена във форума),нали няма основание да очакваме,че този изпит ще бъде нормален? Че платила,че не знаела че го взела,пък не ходила на казус....пък май щях да ходя на устен...

Определено отговаряш на етичните норми за работата на адвоката.Щом сте толкова възмутена от стъкмацията,явно ценностната система е на нужното ниво.

Не се явих на казусите, защото счетох, че няма да е коректно да го направя при положение, че въобще не съм решавала тест. Оттук следва и изводът, че не съм взела адвокатския изпит. А съм отвратена, защото някой ме е допуснал до втора част при така описаната вече ситуация. Само не разбрах на кого съм платила и за какво точно :?: Не разбирам защо се заяждате. Ако имате лош ден, моля да не си го изкарвате на останалите :!:
crystalship
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Яну 2015, 10:41

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот crossbike » 24 Яну 2015, 17:26

Тия тлъсти лъжи за преминаване без явяване, на който и да е конкурс ги разправяйте на родителите си, за да оправдаете напразно изхарчените от вас пари за образователна степен магистър, специалност право.
Тия хора могат и да ви се вържат на оправданията ... "що не бачкам като адвокат"
crossbike
Потребител
 
Мнения: 196
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:28

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот ivanov_p » 24 Яну 2015, 20:55

Тия тлъсти лъжи за преминаване без явяване, на който и да е конкурс ги разправяйте на родителите си


Трогателно!

Истината е, че който няма необходимите средства и познати трябва да учи. Дефектите на системата няма да ги оправим ние, затова или по каналния ред, ако имате възможностите, или с учене, друг начин няма.

И най-вече реализъм, като прочетете програмата може сами да прецените дали може да изкарате с наученото досега. Напр. сега има конкурс за ЧСИ, аз не смятам да се явявам, защото имат работно време, но и да бях решил щях да съм наясно, че ми трябва поне още година-две работа за да мога да издържа със сигурност. В същото време сигурно 90% от кандидатите знаят за ИП само от учебниците, а аз живея от него.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот svettoslav » 24 Яну 2015, 21:18

crystalship написа:А пък аз искам да се похваля, че миналата година успешно преминах теста без въобще да се явявам. Не знам това пародия ли е, чудо ли е? Нека всички, които смятат да явят на този "изпит" да имат предвид, че очевидно е достатъчно да си платите таксата за участие. Можете да минете и без знания, а и присъствие май не се изисква :wink:


Мацка,разочарован съм преди всичко от невъзможността да разбера какво искаш да кажеш.
Първо,постът ти е извънредно странен.Регистрирана си днес,което няма да коментирам;всеки ще си направи извода защо си тук толкова прясна и топла.

Откъде го разбра,че било "очевидно" че се плаща такса за участие.И защо всички "трябва да имат предвид това" ? Да не би ти да събираш парите,че си толкова сигурна?
И как така,хем твърдиш че не си плащала,хем говориш точно за плащане? Дори не знам дали е нужно да коментирам писанието ти. Ако не си забъркана в такава схема,кой би имал интерес да те пише по списъци да те допуска до казус и защо?Следователно,при случай като твърдения от теб или някой нещо не е наред с главния,или някой е плащал за нещо,но после е затуптяла съвестта в съзнанието му или просто е станала грешка,което е малко вероятно.Или си нямаш работа.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот svettoslav » 24 Яну 2015, 21:28

crystalship написа:За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".


Мацка,ти хай ли си или си решила тук 50 човека да правиш на "хай" ?

Има два варианта: Или това е рядка грешка или си платила.
Третата хипотеза - просто дрънкаш глупости.

Труден е казуса,да.Трябват много знания и решаване на казуси при подготовка.Е,понякога и мъничко късмет.И извън платилите и връзкарите( малката бройка;тъй като навсякъде има такива,пък вземи и едни държ. изпити), минава елита. В чужбина за справка се става, адвокат след още 4-5 г. учене и изпити.Първите 5 години разнасяш документи до съда и си мечтаеш за съд. зала,докато нашите зали вече са пълни с к*рветини-"адвокатки","благодарение" липсата на изпит до 2004г.
П.П. Всъщност радушното е,че залите вече се поизпразниха от такива.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот minov_nz » 24 Яну 2015, 21:42

svettoslav написа:
crystalship написа:За съжаление това е самата истина! Преминах без да се явявам. А даже нямаше и да разбера, ако мои колеги не ми се бяха обадили да ми съобщят, че съм издържала. На казуса обаче не съм ходила. Тотално се отвратих от този "изпит".


Мацка,ти хай ли си или си решила тук 50 човека да правиш на "хай" ?

Има два варианта: Или това е рядка грешка или си платила.
Третата хипотеза - просто дрънкаш глупости.

Труден е казуса,да.Трябват много знания и решаване на казуси при подготовка.Е,понякога и мъничко късмет.И извън платилите и връзкарите( малката бройка;тъй като навсякъде има такива,пък вземи и едни държ. изпити), минава елита. В чужбина за справка се става, адвокат след още 4-5 г. учене и изпити.Първите 5 години разнасяш документи до съда и си мечтаеш за съд. зала,докато нашите зали вече са пълни с к*рветини-"адвокатки","благодарение" липсата на изпит до 2004г.
П.П. Всъщност радушното е,че залите вече се поизпразниха от такива.





Има предвид, че си е платила таксата за участие в изпита 50 лв. и не се е явила на него по някаква причина.
След като е минал теста е разбрала, че го е взела без да се явява. В крайна сметка тя не се е явила по-нататък така, че няма логика да си е плащала. Просто проверяващите са направили грешка и са вписали нейното име. Аз така го разбирам. Не вярвам да ни лъже. За какво да плаща след като няма да вземе адвокатска правоспособност !
По интересен е случая по-горе с жена-колега от Търговище, която без да се фигурира на теста е допусната до казусите !!!
minov_nz
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Яну 2014, 20:05

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот svettoslav » 24 Яну 2015, 21:51

minov_nz написа:Има предвид, че си е платила таксата за участие в изпита 50 лв. и не се е явила на него по някаква причина.
След като е минал теста е разбрала, че го е взела без да се явява. В крайна сметка тя не се е явила по-нататък така, че няма логика да си е плащала. Просто проверяващите са направили грешка и са вписали нейното име. Аз така го разбирам. Не вярвам да ни лъже. За какво да плаща след като няма да вземе адвокатска правоспособност !
По интересен е случая по-горе с жена-колега от Търговище, която без да се фигурира на теста е допусната до казусите !!!


Ахааа. Само че в контекста на поста й никак не звучи така.Говори за неявяване,за пари.А не за "грешки",които са 1:1000 . Какво общо има такава техническа грешка,с твърдението й за корупция??? И как така от такава "грешка",за каквато според теб иде реч ....се била "отвратила" от този "изпит" ... :lol: :lol: :lol:
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот minov_nz » 24 Яну 2015, 22:12

svettoslav написа:
minov_nz написа:Има предвид, че си е платила таксата за участие в изпита 50 лв. и не се е явила на него по някаква причина.
След като е минал теста е разбрала, че го е взела без да се явява. В крайна сметка тя не се е явила по-нататък така, че няма логика да си е плащала. Просто проверяващите са направили грешка и са вписали нейното име. Аз така го разбирам. Не вярвам да ни лъже. За какво да плаща след като няма да вземе адвокатска правоспособност !
По интересен е случая по-горе с жена-колега от Търговище, която без да се фигурира на теста е допусната до казусите !!!


Ахааа. Само че в контекста на поста й никак не звучи така.Говори за неявяване,за пари.А не за "грешки",които са 1:1000 . Какво общо има такава техническа грешка,с твърдението й за корупция??? И как така от такава "грешка",за каквато според теб иде реч ....се била "отвратила" от този "изпит" ... :lol: :lol: :lol:


Отвратила се е... все едно аз си стоя у нас примирявам се, че няма да се явявам тази сесия по лична причина да речем и хоп ... колега ми звъни брат взел си го хайде на казусите, Името и така или иначе фигурира ... след като е внесла таксата и необходимите документи за изпита.
Но аз пък питам къде са ПРОВЕРЯВАЩИТЕ в тази схема. Как стават тези грешки. Ако тук наистина е станала техническа грешка.... при колегата от Тъговище пак ли е грешка ! Много грешки джанъм. Изпита е не само пародия, а направо парлама !
Ами прокурорският изпит. С очите си видях как ни дадоха грешен казус. Обвиняемият и пострадалият бяха едно и също лице. Ние го забелязахме - и като се почна едно люхкане и тюхкане. Ходеха да търсят кой го е писал. Това ми е единственото явяване повече и няма и да повторя.
minov_nz
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 11 Яну 2014, 20:05

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот crystalship » 24 Яну 2015, 23:17

minov_nz написа:
svettoslav написа:
minov_nz написа:Има предвид, че си е платила таксата за участие в изпита 50 лв. и не се е явила на него по някаква причина.
След като е минал теста е разбрала, че го е взела без да се явява. В крайна сметка тя не се е явила по-нататък така, че няма логика да си е плащала. Просто проверяващите са направили грешка и са вписали нейното име. Аз така го разбирам. Не вярвам да ни лъже. За какво да плаща след като няма да вземе адвокатска правоспособност !
По интересен е случая по-горе с жена-колега от Търговище, която без да се фигурира на теста е допусната до казусите !!!


Ахааа. Само че в контекста на поста й никак не звучи така.Говори за неявяване,за пари.А не за "грешки",които са 1:1000 . Какво общо има такава техническа грешка,с твърдението й за корупция??? И как така от такава "грешка",за каквато според теб иде реч ....се била "отвратила" от този "изпит" ... :lol: :lol: :lol:


Отвратила се е... все едно аз си стоя у нас примирявам се, че няма да се явявам тази сесия по лична причина да речем и хоп ... колега ми звъни брат взел си го хайде на казусите, Името и така или иначе фигурира ... след като е внесла таксата и необходимите документи за изпита.
Но аз пък питам къде са ПРОВЕРЯВАЩИТЕ в тази схема. Как стават тези грешки. Ако тук наистина е станала техническа грешка.... при колегата от Тъговище пак ли е грешка ! Много грешки джанъм. Изпита е не само пародия, а направо парлама !
Ами прокурорският изпит. С очите си видях как ни дадоха грешен казус. Обвиняемият и пострадалият бяха едно и също лице. Ние го забелязахме - и като се почна едно люхкане и тюхкане. Ходеха да търсят кой го е писал. Това ми е единственото явяване повече и няма и да повторя.

Колега, и аз това се питам. Къде са проверяващите? И защо са толкова нехайни? Проверяват ли изобщо? По мои наблюдения резултатите на всеки кандидат са напълно случайни - този минава, онзи не и т.н.
А Светослав не знам къде чете. Никога не съм говорила за корупция. А такса естествено съм платила. Всички, които си подават документите за участие в изпита, заплащат такава. Очевидно Светослав не знае това. Само не знам защо се изказва неподготвен. Но има такива хора, на които целият свят им е крив и се чудят с кого да се скарат.
crystalship
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Яну 2015, 10:41

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот kodeks » 25 Яну 2015, 12:24

... не се "карайте", законопроекта за адвоктурата, вече е внесен в НС на 23.01.2015г. и сигурно, след 2 месеца "мандалото" вписване с 5 годишен стаж, ще "хлопне"...
kodeks
Младши потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: 10 Ное 2014, 00:18

Re: Изпита за адвокати и младши адвокати - безобразие и паро

Мнениеот svettoslav » 25 Яну 2015, 13:11

minov_nz написа:

Ами прокурорският изпит. С очите си видях как ни дадоха грешен казус. Обвиняемият и пострадалият бяха едно и също лице. Ние го забелязахме - и като се почна едно люхкане и тюхкане. Ходеха да търсят кой го е писал. Това ми е единственото явяване повече и няма и да повторя.



Говорим за адвокатски изпити в момента. Прокуратурата са ясни.


minov_nz написа:Отвратила се е... все едно аз си стоя у нас примирявам се, че няма да се явявам тази сесия по лична причина да речем и хоп ... колега ми звъни брат взел си го хайде на казусите, Името и така или иначе фигурира ... след като е внесла таксата и необходимите документи за изпита.
Но аз пък питам къде са ПРОВЕРЯВАЩИТЕ в тази схема. Как стават тези грешки. Ако тук наистина е станала техническа грешка.... при колегата от Тъговище пак ли е грешка ! Много грешки джанъм. Изпита е не само пародия, а направо парлама !


Минов,отвратила се е,викаш.Малииииииии,то голяма повод за отврат това,че по незнайни причини името ти да фигурира някъде... :lol: Не ме размивай,че ще почина от смях.От какво има да се отвращаваш? Просто защото е станала грешка?(ако изобщо това е вярно).Редно е тогава това лице да сигнализира там където е редно за такива грешки.А не тук да се пускат разни слухове....

Що се отнася до случая с Търговище - ПРО-КУ-РА-ТУ-РА ! Докато тук си чешете езиците,така ще е и занапред.
Въпреки че се съмнявам,толкова очевидна стъкмация да съществува.Ако изнесената инфо е вярна(не съм влизал в сайта на ВАС да гледам),то това би било доста нелепо,предвид очевидната уязвимост.Не винаги нещата са такива каквито изглеждат! Хоп-понеже някой го нямало-и имаме престъпление и "схеми".Като има-не ревете тук като магаре на баир,ами сигнализирайте. Ще се окаже просто грешка,99,9 % сигурен.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron