начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

младши разследващ митничар - юридическа правоспособност?

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


младши разследващ митничар - юридическа правоспособност?

Мнениеот vucheva » 10 Окт 2014, 01:36

Здравейте на всички,
Бих искала да разбера как седят нещата за придобиване на юридическа правоспособност... в конкурсите за младши разследващ митнически инспектор пише "Кандидатите трябва да имат висше юридическо образование с минимална степен магистър и придобита юридическа правоспособност. Професионален опит за младши инспекторите не е необходим" ...искат висше юридическо образование степен магистър- ДО ТУК ОК. но пише и копие от док. За придобита юридическа правоспособност. Къде мога да карам стаж (или на каква длъжност трябва да работя) за да мога да имам тези 6 месеца? Нещо не ми е ясна тази част и ще се радвам ако някой ми обясни :) благодаря ви
vucheva
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Окт 2014, 01:20

Re: младши разследващ митничар - юридическа правоспособност?

Мнениеот da345 » 10 Окт 2014, 07:02

След като си вземете държавните изпити чрез Окръжен съд по постоянен адрес карате стаж 6 месеца. Мисля, че от ВУЗ-а се дава документ за завършено семестриално обучение. Като изтекат 6 месеца по Ваше желание се явявате на изпит за юридическа правоспособност в Министерство на правосъдието, подава се заявление - погледнете в сайта - всеки месец без август има насрочени дати.
da345
Младши потребител
 
Мнения: 76
Регистриран на: 21 Юни 2010, 18:56

Re: младши разследващ митничар - юридическа правоспособност?

Мнениеот vucheva » 10 Окт 2014, 13:21

Благодаря много, но аз съм в грешка за съжаление. Учих магистратура митническо разузнаване и разследване, но Образователно-квалификационна степен и професионална квалификация ми е магистър по защита на националната сигурност, а не юрист както искат за конкретната позиция :(
vucheva
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Окт 2014, 01:20

Re: младши разследващ митничар - юридическа правоспособност?

Мнениеот miko_pk » 10 Окт 2014, 15:39

Нищо сигурно няма в нашата национална сигурност! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
miko_pk
Потребител
 
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 19:20

Re: младши разследващ митничар - юридическа правоспособност?

Мнениеот svrahdoznatel » 13 Окт 2014, 12:13

---Така е за съжаление : :(
svrahdoznatel
Младши потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2011, 15:48


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron