начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот yankee » 09 Ное 2012, 20:48

Здравейте, днес получих писмо от АМ-Русе, в което пише, че не съм издържала интервюто. Също така имаше и списък прикрепен с резултатите на другите кандидати поименно. Честито на издържалите и успех следващия път на другите от мен :)
yankee
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Ное 2012, 23:16

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 12 Ное 2012, 11:36

Здравейте,какво става с конкурса в Пловдив,кандидатите за Русе и писмата си видяха,а ние за Пловдив нито вест-нито кост!Моля,някои от по-запознатите да сподели получил ли е писмо или обаждане.Аман от чакане : :x
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот bitsiani » 12 Ное 2012, 21:11

Колега ти за какво чакаш ,за обаждане след интерврвто или след теста ?При мен нещата беха следните след теста на 3-ия ден /неделя/ми се обадиха за интервю и ми пратиха имейл ,че трябва да отида следващия ден понеделник/на интервю .След интервюто ,ми казаха до 10-тина дни ще ме уведомят за решението на комисията.
bitsiani
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Ное 2012, 21:42

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 12 Ное 2012, 21:20

Аз чаках за отговор след интервю,но явно всичко вече е приключило и остана да се получат протоколите.Вие колко човека бяхте в понеделник,защото май само събота и неделя трябваше да се провеждат интервютата?
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот bitsiani » 12 Ное 2012, 21:28

Около 30-40 може би ,но имаше и още около 10-тина за вторник.Днес съм получил едно известие от Български Пощи ,като предполагам ,че ще ме удедомят ,че не съм одобрен и списък с другите кандидати ,което някои от колегите споделиха в погорните постове.
bitsiani
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Ное 2012, 21:42

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 12 Ное 2012, 21:35

bitsiani написа:Около 30-40 може би ,но имаше и още около 10-тина за вторник.Днес съм получил едно известие от Български Пощи ,като предполагам ,че ще ме удедомят ,че не съм одобрен и списък с другите кандидати ,което някои от колегите споделиха в погорните постове.

Извинявай,но по тази сметка излиза,че за 6 места(2бр-Пазардцжик,2бр-Стара Загора и 2бр-Смолян) от 200 човека кандидати са допуснати около 100 човека на интервю(30бр-Събота,19бр-Неделя) и останалите ги знаете за Понеделник и Вторник.Явно от днес са се разпращали с писмата и да ги чакаме тия дни :D
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот bitsiani » 12 Ное 2012, 21:59

Не аз не съм казал ,че съм бил за Пловдив ,бях за Русе /Силистра,Разград,Търговище /бяхме около 110 кандидати от тях около 40-50 чошека на интервю.
bitsiani
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Ное 2012, 21:42

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 12 Ное 2012, 22:01

bitsiani написа:Не аз не съм казал ,че съм бил за Пловдив ,бях за Русе /Силистра,Разград,Търговище /бяхме около 110 кандидати от тях около 40-50 чошека на интервю.

Аха,ясно,извинявай,не се разбрахме,но както и да е успех все пак в следващите опити!
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот fattybombo » 13 Ное 2012, 13:20

Здравейте драги съфорумници,
искам да попитам някой някаква информация да има относно провелият се в петък (09.11.2012) изпит във Варна. Не конкретизираха дата за резултатите и се чудя има ли вече такива на които са се обадили за интервю? Въпросът ми е породен от факта, че в Русе резултатите бяха готови за два дни ( събота и неделя ) и в този кръг на мисли се интересувам митници Варна със същата скорост ли работят?
Благодаря Ви предварително за отговорите и успех на всички!
fattybombo
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Окт 2012, 01:43

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот optimis » 13 Ное 2012, 16:34

Здравейте, искам да пожелая успех на всички и да помоля тези които са се явявали сега на 9-ти във Варна и останалите, които са е явявали в Русе и Пловдив да споделят информация относно тестовете. Има ли нещо различно от това, което са споделили в предишните теми? Моля да споделите въпроси, за които се сещате от теста за професионална компетентност. На мен ми предстои явяване на тест в четвъртък в Бургас.
optimis
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 13 Ное 2012, 16:27

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот boy1963 » 14 Ное 2012, 10:11

Бях на тестовете във Варна на 9-ти и в Пловдив на 2-и тестовете бяха абсолютно еднакви, защото дори и теста за компетентност и на двете места се падна вариант 2. Няма нищо по- различно от това ,което е споделено от предните конкурси. Що се отнася до интервютата, за Пловдив ми се обадиха още вечерта след тестовете, за Варна попитах комисията по същия начин ли ще процедират, но ми отговориха да очакваме обаждания в средата на седмицата. Още не са ми звъняли, а по пътя на логиката трябва, значи още не са звъняли на никого. С това смятам че отговорих. :) Сега мен ме интересува по-скоро има ли вече обаждания и писма след интервюто в Пловдив, защото там вече минаха 10-те дни... :(
boy1963
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Авг 2012, 19:59

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот optimis » 14 Ное 2012, 11:03

Благодаря за отговора boy1963, Успех!
optimis
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 13 Ное 2012, 16:27

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот ivel7412 » 14 Ное 2012, 18:12

Днес 14,11, някой получили обаждане от АМ за конкурса във Варна, който се проведе на 09,11,?
Който получи такова да го сподели, да знаем другите да се надяваме ли на нещо :?
ivel7412
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Яну 2009, 18:24

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот hardworker » 14 Ное 2012, 18:52

Аз звънях в 14 часа да попитам има ли резултати от теста във Варна, но ми казаха, че все още се проверяват.
hardworker
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Ное 2012, 18:43

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот toshko87 » 14 Ное 2012, 19:17

Вчера писах email до Човешки ресурси и отговора е същия, все още не е приключила проверката( за Митница Варна от 9.11). Късмет на всички!!! И някой ако получи обаждане да пише един ред да не стоим в неведение останалите.
toshko87
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Ное 2012, 19:13

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот toshko87 » 14 Ное 2012, 19:26

optimis написа:Здравейте, искам да пожелая успех на всички и да помоля тези които са се явявали сега на 9-ти във Варна и останалите, които са е явявали в Русе и Пловдив да споделят информация относно тестовете. Има ли нещо различно от това, което са споделили в предишните теми? Моля да споделите въпроси, за които се сещате от теста за професионална компетентност. На мен ми предстои явяване на тест в четвъртък в Бургас.

Нещата с писаното във форума се препокриват. На нас ни се падна 2-ри вариант от теста за професионална компететност. Не е труден. На теста за интелигентност не се бави времето е малко, ако се притесниш блокаж -сигурен :) На теста за лоялност отговаряй си честно, аз така направих и ако съм се издънил то ще е там :)
toshko87
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Ное 2012, 19:13

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот ss_virus » 14 Ное 2012, 20:14

здравейте колеги някой знае ли кои са преминали интервюто за русе?
ss_virus
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Ное 2012, 20:12

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот boy1963 » 15 Ное 2012, 14:14

Току що получих писмото от Пловдив, сега чакам обаждане за инервю във Варна. Ако се обадят на някого нека да сподели за да знаем какво става.
boy1963
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Авг 2012, 19:59

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот igra4a » 15 Ное 2012, 15:36

boy1963 написа:Току що получих писмото от Пловдив, сега чакам обаждане за инервю във Варна. Ако се обадят на някого нека да сподели за да знаем какво става.

Значи да очакваме и ние нашите писма.Иначе как е резултата,доволен ли си що-годе в зависимост от представянето си(в смисъл за теб си си,дали е реална оценката ми е мисълта)? Дано да получиш обаждане за интервю :wink:
igra4a
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Сеп 2012, 21:02

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 3

Мнениеот boy1963 » 15 Ное 2012, 16:13

На мен интервюто ми в Пловдив беше второто, на което се явявах, преди това бях в София, където получих похвала за отговорите си, а в края на интервюто ми зададоха въпроса дали искам да съм оперативен( разследващ), или контролиращ( занимаващ се с анализ) инспектор и аз им отговорих, че предпочитам второто. Затова и изненадата ми беше огромна, когато получих писмото с резултатите които бяха под границата 4 по петобалната система. В Пловдив интервюто ми започна зле така и протече. Още с влизането, ми беше ясно че съм там просто заради високите резултати на тестовете ( все пак те са писмени и няма как да се манипулират). Така че тук резултата в писмото никак не ме изненада. Малко ми е смешно, че се опитват да ни правят на идиоти , въпреки че виждат резултатите от тестовете ни за интелигентност.....Сега чакам да видя какво ще стане във Варна...
boy1963
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 24 Авг 2012, 19:59

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron