начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 1

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот terra_s » 08 Авг 2012, 21:41

pennna написа:...Известно ли ви е къде точно ще се работи за съответните градове, точно към коя митница ще се водите. Обяснявам защо питам: разбрах, че след като мине 7-месечното обучение на всички избрани кандидати, което ще се прекъсва от периоди на практика В ГРАДА , В КОЙТО СА КАНДИДАТСТВАЛИ , се подписва нов договор с хората, които са издържали крайния общ за всички модули изпит - пистен и устен. Та след като се подпише този договор ти дават твоите печати вече и те пращат, КЪДЕТО ИМАТ НУЖДА. Конкретно за Бургас това може да е Малко Търново, Сливен, Ямбол, Лесово, Царево и всички други пунктове, които са в Бургас. Ако случайно откажеш ти моментално си заплащаш курса и командировъчните - около 3000-4000лв. общо и изхвърчаш като мръсно коте.Ако някой може да внесе някаква яснота, моля да пише, защото смятам, че засяга всички ни, а може и г-н koen да се включи, като вече подписвал един такъв договор. :)


Здравейте pennna. Набързо отговор на въпросите Ви...Ако сте кандидатствали за Митница Бургас, издържите успешно конкурса и Ви уведомят, за това, че се класирате ще бъдете назначен на работа в Митница Бургас като инспектор. Всички новоназначени инспектори се изпращат на 7 - месечен курс/задължителен/. Самият курс е разделен на 4 учебни модула между които ще карате практика в съответната митница в която сте назначен, в случая ако сте назначен в Бургас ще карате в Бургаската Митница. Всеки обучителен модул завършва с изпит върху преподаваната материя от модула, като е нужно да изкарате на изпита оценка не по - малко от 4. На края на последния модул е така наречения финален изпит - върху цялата преподавана материя. Изпитът е изключително тежък, провежда се пред голяма комисия от ЦМУ и се провежда на две части - писмена и устна. На него трябва да изкарате задължително оценка не по - малка от 4.Ако изкарате под 4 се счита, че сте го издържали неуспешно и съответно назначението Ви ще бъде прекратено. Самото назначение ще стане със заповед която ще получите веднага след като бъдете одобрен за назначаване в съответната митница. В първите дни на курса подписвате договор за обучение. Това е накратко...Самото обучение може да стане във всеки един от центровете на Агенция Митница - София, Русе, Балчик...
Що се отнася до самата работа. Ако бъдете назначен като инспектор в Митница Бургас, следва да сте наясно, че в състава на ТМУ - Бургас има много възможни места където може да бъдете изпратен - МП"Малко Търново", МП"Лесово", МП - Летище Бургас, МП - Пристанище център, МП - Пристанище Запад, Безмитна зона, Нефтопристанище, МБ - Ямбол, МБ - Сливен и прочие...Може да бъдете изпратен на всяко едно от тези места по преценка на работодателя Ви.
terra_s
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 08 Авг 2012, 21:29

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот pennna » 08 Авг 2012, 21:48

aris_koen написа:
pennna написа: а може и г-н koen да се включи, като вече подписвал един такъв договор. :)


Не съм подписал още договор, подал съм всички документи и декларации и доколкото разбрах ще ни връчат заповед за назначаване в първия ден на обучението. До колкото знам, като съберат всички документи на групата ще ги изпратят в София и вероятно заповедта ще е от директора на АМ, а не от шефовете по места.
Щом си кандидатствала за Бургас, ще те назначат в Бургас...вече къде...където те преценят...(, но със сигурност няма да е Сливен примерно)...
За командироване, могат по всяко време да те засилят за Видин или Благоевград - няма никакви пречки.

п.с.Като издържиш всички изпити те те СЕРТИФИЦИРАТ и ти дават печат, нов договор няма да подписваш.

Ако има нещо друго, питай!
Успех!


Съгласна съм, че за командировка могат да те пратят където решат, но идеята е, че в обявата пишеше : Инспектор в Агенция Митници - Бургас, а не Инспектор в Агенция Митници - Бургас, Митнически Пункт - Летище Бургас или напр. Митнически Пункт - Царево можеха да напишат. Според мен има нещо неясно и се надявам да си прав, но все пак съм длъжна да питам и ако някой друг също има опит, да го сподели. Благодаря предварително :)
pennna
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Авг 2012, 20:33

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот buffy » 08 Авг 2012, 21:56

terra_s написа:Що се отнася до самата работа. Ако бъдете назначен като инспектор в Митница Бургас, следва да сте наясно, че в състава на ТМУ - Бургас има много възможни места където може да бъдете изпратен - МП"Малко Търново", МП"Лесово", МП - Летище Бургас, МП - Пристанище център, МП - Пристанище Запад, Безмитна зона, Нефтопристанище, МБ - Ямбол, МБ - Сливен и прочие...Може да бъдете изпратен на всяко едно от тези места по преценка на работодателя Ви.


и за София ли важи същото? щото ако Столична или Аерогара включват обекти на десет дена път с камили, хич и да не се занимавам. въпреки, че според мен ясно са конкретизирали :?:
buffy
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Авг 2012, 16:41

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот pennna » 08 Авг 2012, 22:01

terra_s написа:
pennna написа:...Известно ли ви е къде точно ще се работи за съответните градове, точно към коя митница ще се водите. Обяснявам защо питам: разбрах, че след като мине 7-месечното обучение на всички избрани кандидати, което ще се прекъсва от периоди на практика В ГРАДА , В КОЙТО СА КАНДИДАТСТВАЛИ , се подписва нов договор с хората, които са издържали крайния общ за всички модули изпит - пистен и устен. Та след като се подпише този договор ти дават твоите печати вече и те пращат, КЪДЕТО ИМАТ НУЖДА. Конкретно за Бургас това може да е Малко Търново, Сливен, Ямбол, Лесово, Царево и всички други пунктове, които са в Бургас. Ако случайно откажеш ти моментално си заплащаш курса и командировъчните - около 3000-4000лв. общо и изхвърчаш като мръсно коте.Ако някой може да внесе някаква яснота, моля да пише, защото смятам, че засяга всички ни, а може и г-н koen да се включи, като вече подписвал един такъв договор. :)


Здравейте pennna. Набързо отговор на въпросите Ви...Ако сте кандидатствали за Митница Бургас, издържите успешно конкурса и Ви уведомят, за това, че се класирате ще бъдете назначен на работа в Митница Бургас като инспектор. Всички новоназначени инспектори се изпращат на 7 - месечен курс/задължителен/. Самият курс е разделен на 4 учебни модула между които ще карате практика в съответната митница в която сте назначен, в случая ако сте назначен в Бургас ще карате в Бургаската Митница. Всеки обучителен модул завършва с изпит върху преподаваната материя от модула, като е нужно да изкарате на изпита оценка не по - малко от 4. На края на последния модул е така наречения финален изпит - върху цялата преподавана материя. Изпитът е изключително тежък, провежда се пред голяма комисия от ЦМУ и се провежда на две части - писмена и устна. На него трябва да изкарате задължително оценка не по - малка от 4.Ако изкарате под 4 се счита, че сте го издържали неуспешно и съответно назначението Ви ще бъде прекратено. Самото назначение ще стане със заповед която ще получите веднага след като бъдете одобрен за назначаване в съответната митница. В първите дни на курса подписвате договор за обучение. Това е накратко...Самото обучение може да стане във всеки един от центровете на Агенция Митница - София, Русе, Балчик...
Що се отнася до самата работа. Ако бъдете назначен като инспектор в Митница Бургас, следва да сте наясно, че в състава на ТМУ - Бургас има много възможни места където може да бъдете изпратен - МП"Малко Търново", МП"Лесово", МП - Летище Бургас, МП - Пристанище център, МП - Пристанище Запад, Безмитна зона, Нефтопристанище, МБ - Ямбол, МБ - Сливен и прочие...Може да бъдете изпратен на всяко едно от тези места по преценка на работодателя Ви.


Благодаря много за изчерпателния отговор. Явно действително съм била права да се усъмня или по скоро не съм обърнала необходимото внимание на тази много малка и изключитекно важна подробност. Въпреки всичко не ми ясно ядно: След като има вече 20 удобрени кандидата, които са осведомени, че са избрани, още преди да са заминали на обучение, ясни ли са точните места, на които ще са назначени после инспекторите след завършването на курса, за да могат хората да преценят дали изобщо да се явят на този курс и да рискуват да трябва да си го платят , при условие , че те не желаят да напуснат града (семейство, приятели и т.н.) и не биха склонни после да се преместват.
pennna
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Авг 2012, 20:33

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот terra_s » 08 Авг 2012, 22:02

buffy написа:
terra_s написа:Що се отнася до самата работа. Ако бъдете назначен като инспектор в Митница Бургас, следва да сте наясно, че в състава на ТМУ - Бургас има много възможни места където може да бъдете изпратен - МП"Малко Търново", МП"Лесово", МП - Летище Бургас, МП - Пристанище център, МП - Пристанище Запад, Безмитна зона, Нефтопристанище, МБ - Ямбол, МБ - Сливен и прочие...Може да бъдете изпратен на всяко едно от тези места по преценка на работодателя Ви.


и за София ли важи същото? щото ако Столична или Аерогара включват обекти на десет дена път с камили, хич и да не се занимавам. въпреки, че според мен ясно са конкретизирали :?:



За Аерогара не съм наясно. Мисля, че е само тя...Но ако не греша в обхвата на митница “Столична” попадат и осем митнически бюра, т.е. реално може да бъдете изпратен на всяко едно от тях след като започнете работа.
terra_s
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 08 Авг 2012, 21:29

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот pennna » 08 Авг 2012, 22:06

buffy написа:
terra_s написа:Що се отнася до самата работа. Ако бъдете назначен като инспектор в Митница Бургас, следва да сте наясно, че в състава на ТМУ - Бургас има много възможни места където може да бъдете изпратен - МП"Малко Търново", МП"Лесово", МП - Летище Бургас, МП - Пристанище център, МП - Пристанище Запад, Безмитна зона, Нефтопристанище, МБ - Ямбол, МБ - Сливен и прочие...Може да бъдете изпратен на всяко едно от тези места по преценка на работодателя Ви.


и за София ли важи същото? щото ако Столична или Аерогара включват обекти на десет дена път с камили, хич и да не се занимавам. въпреки, че според мен ясно са конкретизирали :?:


Явно, важи за всички. Така че кандидатите за Митница София да си знаят: напълно е възможно да има свободни места само в градовете: Перник, Драгоман и др.
ето къде може да ти се изясни вече ситуацията: http://customs.bg/structure/index.html
pennna
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Авг 2012, 20:33

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот terra_s » 08 Авг 2012, 22:09

pennna написа:
terra_s написа:
pennna написа:...Известно ли ви е къде точно ще се работи за съответните градове, точно към коя митница ще се водите. Обяснявам защо питам: разбрах, че след като мине 7-месечното обучение на всички избрани кандидати, което ще се прекъсва от периоди на практика В ГРАДА , В КОЙТО СА КАНДИДАТСТВАЛИ , се подписва нов договор с хората, които са издържали крайния общ за всички модули изпит - пистен и устен. Та след като се подпише този договор ти дават твоите печати вече и те пращат, КЪДЕТО ИМАТ НУЖДА. Конкретно за Бургас това може да е Малко Търново, Сливен, Ямбол, Лесово, Царево и всички други пунктове, които са в Бургас. Ако случайно откажеш ти моментално си заплащаш курса и командировъчните - около 3000-4000лв. общо и изхвърчаш като мръсно коте.Ако някой може да внесе някаква яснота, моля да пише, защото смятам, че засяга всички ни, а може и г-н koen да се включи, като вече подписвал един такъв договор. :)


Здравейте pennna. Набързо отговор на въпросите Ви...Ако сте кандидатствали за Митница Бургас, издържите успешно конкурса и Ви уведомят, за това, че се класирате ще бъдете назначен на работа в Митница Бургас като инспектор. Всички новоназначени инспектори се изпращат на 7 - месечен курс/задължителен/. Самият курс е разделен на 4 учебни модула между които ще карате практика в съответната митница в която сте назначен, в случая ако сте назначен в Бургас ще карате в Бургаската Митница. Всеки обучителен модул завършва с изпит върху преподаваната материя от модула, като е нужно да изкарате на изпита оценка не по - малко от 4. На края на последния модул е така наречения финален изпит - върху цялата преподавана материя. Изпитът е изключително тежък, провежда се пред голяма комисия от ЦМУ и се провежда на две части - писмена и устна. На него трябва да изкарате задължително оценка не по - малка от 4.Ако изкарате под 4 се счита, че сте го издържали неуспешно и съответно назначението Ви ще бъде прекратено. Самото назначение ще стане със заповед която ще получите веднага след като бъдете одобрен за назначаване в съответната митница. В първите дни на курса подписвате договор за обучение. Това е накратко...Самото обучение може да стане във всеки един от центровете на Агенция Митница - София, Русе, Балчик...
Що се отнася до самата работа. Ако бъдете назначен като инспектор в Митница Бургас, следва да сте наясно, че в състава на ТМУ - Бургас има много възможни места където може да бъдете изпратен - МП"Малко Търново", МП"Лесово", МП - Летище Бургас, МП - Пристанище център, МП - Пристанище Запад, Безмитна зона, Нефтопристанище, МБ - Ямбол, МБ - Сливен и прочие...Може да бъдете изпратен на всяко едно от тези места по преценка на работодателя Ви.


Благодаря много за изчерпателния отговор. Явно действително съм била права да се усъмня или по скоро не съм обърнала необходимото внимание на тази много малка и изключитекно важна подробност. Въпреки всичко не ми ясно ядно: След като има вече 20 удобрени кандидата, които са осведомени, че са избрани, още преди да са заминали на обучение, ясни ли са точните места, на които ще са назначени после инспекторите след завършването на курса, за да могат хората да преценят дали изобщо да се явят на този курс и да рискуват да трябва да си го платят , при условие , че те не желаят да напуснат града (семейство, приятели и т.н.) и не биха склонни после да се преместват.


Няма още 20 одобрени кандидата. Не знам кой пуска тази информация, но не се вкарвайте сами във филми. Интервютата в Бургас ще продължат до петък включително и всеки един допуснат до тях има потенциалната възможност да се справи и да бъде одобрен за работа. Що се отнася до мястото, където ще работите то със сигурност преди да заминете за курса и да подпишете заповедта си за назначение ще ви бъде известено мястото, където ще бъдете назначена. Ако то не Ви устройва, няма проблем да откажете. В конкретния случай не възстановявате нищо като суми...
Това правите само ако не издържите финалния си изпит след проведения курс с оценка над 4, както и ако напуснете системата до определено време след завършване на курса. Самото време е фиксирано в договара Ви за обучение...
terra_s
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 08 Авг 2012, 21:29

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот aris_koen » 08 Авг 2012, 22:18

:arrow:
Последна промяна aris_koen на 10 Авг 2012, 22:39, променена общо 1 път
aris_koen
Потребител
 
Мнения: 166
Регистриран на: 26 Юли 2012, 23:31

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот pennna » 08 Авг 2012, 22:21

Здравейте. Това за 20-те кандидата го написах, за да можете да ме разберете по - точно, че визирам точно този конкретен момент преди заминаването. Благодаря отново за голямото разяснение и смятам, че ще сме полезни на доста хора с него.
pennna
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Авг 2012, 20:33

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот terra_s » 08 Авг 2012, 22:27

aris_koen написа:
terra_s написа: Що се отнася до мястото, където ще работите то със сигурност преди да заминете за курса и да подпишете заповедта си за назначение ще ви бъде известено мястото, където ще бъдете назначена. Ако то не Ви устройва, няма проблем да откажете. В конкретния случай не възстановявате нищо като суми...
Това правите само ако не издържите финалния си изпит след проведения курс с оценка над 4, както и ако напуснете системата до определено време след завършване на курса. Самото време е фиксирано в договара Ви за обучение...


terra_s,
Виждам, че сте запозната....и аз да попитам...Не пускат ли първо заповед за назначение...,а после договор за обучение....Малко се обърках вече.... :mrgreen:


Да, правилно сте разбрали Арис...Ако спечелите конкурса първо би следвало да разпишете заповедта си за назначение. При служебно правоотношение тя е с изпитателен срок 1 година първоначално/ако за първи път постъпвате в държавна администрация/. След като бъдете изпратена на курс, на втория или третия ден там ще подпишете договор за обучение. В него са включени клаузи като това да издържите курса /финалния изпит/ с определена оценка и прочие, както и срокът в който не бива да напускате системата след завършване на курса. Ако го направите възстановявате направените разходи...
За Вас, честито. Радвам се, че сте издържали конкурса...Озадачихте ме с това, че сте назначена в "Борба с наркотрафика". Останах с впечатление, че сте жена...В Наркотрафика жени не се назначават принципно :))))
terra_s
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 08 Авг 2012, 21:29

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот zda_1978 » 08 Авг 2012, 22:30

stoqnova_13 написа:Do zda_1978 Da ne te razo4arovam, no s tova premestvane ne6tata nqma da sa po-razli4ni ot konkursa. 4e i tam o6te po-vrazkari 6te ima. Razlikata e , 4e nazna4enite ot tozi konkurs 6te sa na mosta i kadeto tam trqbva, a s centralata- po-apetitni mestenca. I ako sega se nabutvat vrazkari, to za tam bedna ni fantaziq-moje za 4ista4ki da ima mqsto, no i tam ne4iq maika 6te se uredi. :D A za tezi sas srednoto deto gi osvobodiha, te za tehnite mesta kandidatstvahme vsi4ki ludi glavi :mrgreen: V centralnoto vsi4ki i bez tui sa si s vi6e.
Na men tova s osvobodenote zaradi sredno mnogo mi namirisva, 4e te nali i te sa minavali 7 meseca obu4eniq i izpiti-kakva e razlikata imat li nqmat li vi6e, kato za tazi rabota bez obu4enieto v Sofiq ne moje.Zatova mi prili4a vsi4ko na fars s politi4eski privkus.

Че връзкари има навсякъде-това е ясно, ама като в АМ са си най-големите.....
Хубаво ми казваше мъжа ми да не се бутам, там, където не ми е работа, ама аз се заинатих и кандидатствах с мисълта, че ще се справя и ще ме огрее да съм митничарка :wink: . Каквото стане в края на краищата!
А като преместят централата пак ще кандидатствам, щото съм инат и не се отказвам така лесно.... :mrgreen:
zda_1978
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 06 Авг 2012, 11:42

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот aris_koen » 08 Авг 2012, 22:32

:idea:
Последна промяна aris_koen на 10 Авг 2012, 22:40, променена общо 1 път
aris_koen
Потребител
 
Мнения: 166
Регистриран на: 26 Юли 2012, 23:31

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот tea_1988 » 08 Авг 2012, 22:35

n_p_84 написа:Само от Закона за митниците и за акцизите ли питаха. Какви точно бяха въпросите? Аз лично не съм чела законите. Тестът ми се стори лесен от обща култура, но подробности по законите не знам. Ако ме питат дали съм ги чела смятам да си кажа, че не съм. Въобще има ли смисъл да ходя на интервюто?



mi men ot tezi 2 zakona me pitaha, ne ne se otkazvai i ne kazvai 4e ne si po skoro kaji 4etah gi ako na ne6to nemoje6 da otgovori6 kaji, 4e se izvinqva6 no si pritesnena i nemoje6 da si sabere6 mislite
tea_1988
Младши потребител
 
Мнения: 50
Регистриран на: 08 Авг 2012, 18:36

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот sisa2012 » 08 Авг 2012, 22:37

daite pove4e info kakvi vaprosi ot zakonite pitaha.pozdravleniq na tezi koito sa stignali do kraq.do sega da razbiram li 4e ima ve4e nazna4eni ot svilendrad i burgas.
sisa2012
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Авг 2012, 13:53

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот tea_1988 » 08 Авг 2012, 22:43

pennna написа:
n_p_84 написа:Само да попитам - на интервюто някой да са го питали нещо за езика, който знае и до каква степен го владее?


Аз конкретно владея 2 езика - доста добре и един, не толкова, но ме питаха единствено дали владея езици, какви и колко ми е била оценката от държавния изпит по английски език


vaob6te pri men ne e stavalo vapros za ezika
tea_1988
Младши потребител
 
Мнения: 50
Регистриран на: 08 Авг 2012, 18:36

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот pennna » 08 Авг 2012, 22:49

sisa2012 написа:daite pove4e info kakvi vaprosi ot zakonite pitaha.pozdravleniq na tezi koito sa stignali do kraq.do sega da razbiram li 4e ima ve4e nazna4eni ot svilendrad i burgas.


За Бургас мога да кажа, че още няма назначени. Все още се провеждат интервюта с кандидатите. Въпросите, които задават са свързани с това какво е митница, от какво са приходите й и какво е акциз, но основно интервюто се насочва в посока спрямо отговорите на кандидатите,
pennna
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Авг 2012, 20:33

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот buffy » 08 Авг 2012, 22:56

pennna написа: Явно, важи за всички. Така че кандидатите за Митница София да си знаят: напълно е възможно да има свободни места само в градовете: Перник, Драгоман и др.
ето къде може да ти се изясни вече ситуацията: http://customs.bg/structure/index.html


ясно, остава ми само опцията Аерогара. въпреки, че и за там ще ми треперят гащите, да не ме командироват нейде. примерно, след като съм от Видин, да ме пратят за запълня някоя дупка на Брегово. това чисто хипотетично, де, не съм стигнала до изпит, камо ли до назначаване :mrgreen:
buffy
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Авг 2012, 16:41

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот terra_s » 08 Авг 2012, 23:02

aris_koen написа:
terra_s написа:...


Благодаря Ви, terra_s

А кой издава заповедта за назначаване - директорът на АМ или шефовете по места?

п.с.Питам, защото аз подадох всички документи и декларации и ми казаха "Това е, заминавате за Сф еди кога си"...не ми връчкиха заповед за назначение...ще изпратим документите ви в СФ...ей такива...

п.с. Не съм жена...поне не в този си живот! :mrgreen:



Заповедта Ви се подписва от Директора на Агенция "Митници", в случая генерал Танов...
Поздравления още веднъж от мен тогава, че сте се преборил...и извинявайте, че Ви припознах за жена :)
Към Югозападна ще бъдете, нали? :P
terra_s
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 08 Авг 2012, 21:29

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот aris_koen » 08 Авг 2012, 23:07

:arrow:
Последна промяна aris_koen на 10 Авг 2012, 22:40, променена общо 1 път
aris_koen
Потребител
 
Мнения: 166
Регистриран на: 26 Юли 2012, 23:31

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс

Мнениеот terra_s » 08 Авг 2012, 23:16

aris_koen написа:
terra_s написа:Заповедта Ви се подписва от Директора на Агенция "Митници", в случая генерал Танов...
Поздравления още веднъж от мен тогава, че сте се преборил...и извинявайте, че Ви припознах за жена :)
Към Югозападна ще бъдете, нали? :P


Е, значи има логика директно в София да ни ги връчат.... :P
Ще "подсилвам" митница Свиленград :P

п.с.Относно езиците, знаете ли каква е месечната добавка за език?

п.с.с. Аз на интервюто си говорих с психоложката на френски,а със зам-директора на митницата на иврит :lol: Доста време отделиха на владеенето на езици :roll:


Да, щом курсът Ви ще се проведе в София още повече...Предполагам, че Бургас и Варна ще бъдат насочени към Учебния център в Балчик, Русе ще си останат в центъра в самия град. За останалите градове също ще бъде направено разпределение...
Митница Свиленград определено се е сдобила с добър кадър, като Ви чета...Не съм сигурна за добавката съвсем, но мисля, че е между 50 и 100 лева на език/при доказано владеене на определено ниво/, но да не Ви подведа все пак...
terra_s
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 08 Авг 2012, 21:29

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron