начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

help

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


help

Мнениеот Боби » 07 Фев 2005, 17:19

Търся срещу заплащане помощ за държавните ми изпити в Великотърновския университет1 Пишете ми с тел. за обратна връзка, аз ще ви звънна.
Боби
 

Re: help

Мнениеот сиси » 07 Фев 2005, 18:41

за каква помощ става въпрос
сиси
 

Re: help

Мнениеот Боби » 08 Фев 2005, 14:42

Za da vzema prokletite dyrjawni izpiti, niamam mnogo materiali za tiah, vyv Velikotyrnovskia sum. Thank you
Боби
 

Re: help

Мнениеот i_ca » 24 Фев 2005, 13:44

Смятам, че този съвет ще ти помогне много: Стига си ходил по форуми, ами седни да четеш!
i_ca
 

Re: help

Мнениеот Гери » 24 Фев 2005, 13:50

Виж сега и без да плащаш, може да "препишеш", еле във ВТУ... не е хубаво така да се говори, но мой приятел със смс писане от моя страна си взе изпитите и трите... друг е въпроса, че той си взе дипломата за престиж и не се занимава с право! За това и му помогнах, ако имаш намерение да работиш и да се реализираш като юрист, седни си на четирибуквието и чети... посля няма кой да ти върши работата, по-лошото е, че от нея ще зависят много хора!
Гери
 

Re: Гери

Мнениеот teta11 » 24 Фев 2005, 15:42

Гери, какво означава "еле във ВТУ"? Другаде по-малко ли преписват?
teta11
 

Re: help

Мнениеот MIROSLAV IVANOV » 03 Мар 2005, 21:16

KAK SE DOMOGNA DO DARZHAVEN IZPIT , BE.......?
MIROSLAV IVANOV
 


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron