начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ПРОБАЦИЯ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Пипи » 17 Май 2005, 15:01

Браво! това е чудесно, че вече има назначени пробационни служители.
Пипи
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 17 Май 2005, 16:08

До B.D.L.

Колега ,след като вече сте назначен обяснете по - подробно как протича процедурата преди назначаването . След проучването на кандидатите провеждат ли се психологически тестове и има ли още някакво изискване което не ни е известно ?

БЛАГОДАРЯ !!!!!
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот reni2 » 17 Май 2005, 18:29

По добре го попитай на кого е човек.
reni2
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 17 Май 2005, 21:37

От къде сте и на каква длъжност сте назначен? Честито за назначаването! Дано повече хора имат този късмет! :)
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот gi4on » 17 Май 2005, 22:06

Колеги,няма назначени пробационни служители.Някой ми каза ,чух или нещо от този род може да каже всеки.Програмата за пробацията е провалена.Новият НПК е оставен за следващото правителство.Няма правилник за дейността на пробационните служби ,така че всичко остава в сверата на добрите пожелания за светлото европейско бъдеще.
gi4on
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот л. » 18 Май 2005, 09:41

Има ЗИН и НК.Какво озн.,пробацията се провали?Работи се и то много повече,отколкото можеш да допуснеш!Тьрсят се помещения,прави се подбор на кадри,назначават се служители!има вече десетки осьдени на различни пробационни мерки!
л.
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 18 Май 2005, 15:06

Колеги действа се и то активно, дори началниците на пробационните служби вече са назначени и в най-кратък срок трябва да има назначаване.
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 19 Май 2005, 18:54

Ще има ли психологически изпити преди назначаването на пробационните служители ?
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 20 Май 2005, 11:22

Да ! редът за назначаване е както при дознателите към МВР.Ще има езикова култура и психотест
на психотеста отпадат най-много кандидати
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот клое » 20 Май 2005, 13:41

в какво накратко се изразява психотестта?
клое
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 23 Май 2005, 20:42

Ako niakoi e gledal po Kanal 1 IQ- testa neshto podobno, e ne vsichko no ima mnogo elementi koito sa ednakvi i pri dvata testa
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 27 Май 2005, 09:23

Защо спряха коментарите по пробацията ?
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 27 Май 2005, 10:50

Radvam se che tolkova mnogo hora se valnuvat ot probaciata v BG:)Dnes sluchaino popadnah na tozi "forum" ako moje taka da se kaje i sam priqtno iznenadan ot meniata i diskusiite po temata...nqma da vi kazvam koi sam i kakav sam,no smqtam che moga da otgovorq na povecheto ot vaprosite vi....taka che pishete mi na e-maila...do skoro i uspeh...
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот kapitan1 » 27 Май 2005, 14:19

KOGA SHTE SE PROVEDE PSIHOLOGI4ESKOTO IZSLEDVANE S KANDIDATITE ZA PROBACIONNI SLUGITELI, KOITO NE SA OT SISTEMATA?
kapitan1
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 27 Май 2005, 17:57

tochnata data nemoga da kaja no ako ste udobren za tozi etap ot podbora shte badete uvedomen pismeno i shte vi pokanqt na psihologichesko interviu- smiatam do kraq na avgust nachaloto na septemvri.
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот з.с » 27 Май 2005, 19:49

Какво означава през август или септември.В момента не тече ли процедура по назначаване на пробационни служители ?
з.с
 

До: Архангел

Мнениеот мимоза » 27 Май 2005, 23:23

Защо чак до август, септември? Първо: това е много дълъг период , на някой документи ще им изтече давностният период, Второ: нали се очакваше до края на май или юни?
мимоза
 

Архангел

Мнениеот архангел » 28 Май 2005, 10:31

tova e krainiat (avgust,septemvri) srok za podbor i naznachavane na uchastnicite ot pyrviat tur na kandidatstvane.v momenta varvi procedura po naznachavane i ima naznacheni veche 100 probacionni slujiteli v tziala bylgaria.ostavat do kraq na godinata da bydat naznacheni oshte 400.jelaq na vsichki uspeh i dano staneme kolegi....P.S."imam edin vypros:Kakvo oznachava PROBACIA v prevod spored vas kandidat probacionni slujiteli...:-))))?"
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Пионерче » 28 Май 2005, 14:03

какво ще кажете за "поставяне под наблюдение" за изпълнение на дадени условия.
Пионерче
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот kapitan1 » 28 Май 2005, 14:29

ako ne gresha probaciia ozna4ava IZPITANIE.
kapitan1
 

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron