начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Изпит за юридическа правоспособност

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Изпит за юридическа правоспособност

Мнениеот iliboro » 29 Мар 2010, 01:01

Здравейте!Моля,тези които са се явили скоро да кажете как преминава изпита.Ще се явявам през април и ме интересува как протича - задават ли много въпроси,заяждят ли се, има ли скъсани.Благодаря предварително
iliboro
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Ное 2009, 18:42

Re: Изпит за юридическа правоспособност

Мнениеот anita_81 » 29 Мар 2010, 16:43

Здравей,колега!Мога да ти кажа,че изпита протича много добре и въобще не се притеснявай!Аз бях на изпит януари месец и почти всички получихме удостоверение, казвам "почти всички",защото чух,че имало и 1-2-ма скъсани.
Изпита протича така:влизаш в стаята с лична карта,теглиш си един въпрос,сядаш пишеш и отиваш да говориш.Нямаш нужда от конспект,защото на самото картонче пише цялото наименование на въпроса,но не е проблем,ако внесеш конспект.Като цяло са настроени положително,не се заяждат и почти не задават въпроси,но ако започнеш да заекваш,млъкваш, ти задават насочващи въпроси.Комисията държи на основните понятия.Успех на изпита!Ако се сетиш нещо и искаш да ме питаш-anita_4981@abv.bg
anita_81
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 07 Мар 2008, 13:43

Re: Изпит за юридическа правоспособност

Мнениеот iliboro » 07 Апр 2010, 23:49

Благодаря за изчерпателния отговор.Много хубаво че ти дават време да пишеш и да систематизираш-на мен ми бяха казали че не може преди да седнеш да говориш да пишеш но явно не е така.
Успех на всички
iliboro
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Ное 2009, 18:42


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron