начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

устен изпит за следователи

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


устен изпит за следователи

Мнениеот viana » 02 Окт 2003, 14:21

здравейте, колеги! на допуснатите до устен - честито! допуснати са 42,4 % от явилите се /и неявилите се/ на писмения изпит 662-ма - това ме обнадеждава, че поне на този етап от конкурса връзките не са попречили или помогнали много. нека положим усилие да бъдем конструктувни и да си помогнем. сега въпросът е следния: от общото разпределение - в групи от по 12 /дванедесет/ души, всяка група с приблизителен срок за проверка на знанията ~ 4 часа излиза, че на човек средно ще бъдат отделени 20 минути. някой явавал ли се е на УСТЕН в нсс - дори някой може да сподели опит от явяването си за дознател - знам, че системите са различни, но ме облъхва съмнение, че бившите ченгета ще питат едно и също както дознателите, така и бъдещите следователи. нека някой сподели - ако му се намира такава информация, как ще протече изпита - едва ли ще си теглим билетчета и ще пишем, ще ползваме ли нк и нпк и дали въпросите няма да излизат извън коспекта - от рода на - ако разследваш п-е и ти отвлекат детето, как ще постъпиш? предваритело благодаря.
ps: датите наближават...
viana
 

Re: устен изпит за следователи

Мнениеот ! » 02 Окт 2003, 15:47

Информацията не е точна, за писменият изпит са записани общо 600 души , от тях 538 по обявата в ДВ. бр.60/2003 г. и 62 по обявата в ДВ. бр.66/2003 г. От общо 600 души са допуснати до устен изпит 281. Резултатите са следните :
133 - 4.00;
54 - 4.50;
69 - 5.00;
10 - 5.00;
15 - 6.00;
!
 

Re: устен изпит за следователи

Мнениеот studentka -4kurs » 02 Окт 2003, 16:04

A kak shte postypish, kolegke?Pishi mi na emaila, blagodarya?Az znam, a ti?
studentka -4kurs
 

Re: устен изпит за следователи

Мнениеот viana » 02 Окт 2003, 17:24

до студентката - 4 курс - а на кой e-mail да ти отговоря?
viana
 


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron