начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно на м

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати



Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот gega » 29 Сеп 2003, 20:44

Псувателю ти наистина си отговаряш на въпросите, които сам си задаваш - Просто си един нагъл, ГАДЕН тип. Явно и петчленният състав на ВАС са го разбрали и са насрочили твоето дългоочаквано делце за чааааааааааак 21.11.2003 г. Да ти е честита новата придобивка! Очаквам да удариш една гадна псувня.
Ти никога няма да достигнеш моя стил на изразяване, на общуване с хората и на възгледи за живота. Ти си един безпомощен дребен, низък човечец. (Вече само мога да те съжалявам!
gega
 

Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот karo » 30 Сеп 2003, 00:06

Нещо май си се притеснил повече от колкото е необходимо, а?
karo
Потребител
 
Мнения: 166
Регистриран на: 28 Яну 2004, 15:34

Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот gega/karo » 30 Сеп 2003, 00:08

Ти трябва да се притесняваш, аз си имам начертан път!:)))))
gega/karo
 

Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот gega/karo » 30 Сеп 2003, 00:10

Денят Х - 21.11.2003 г., а дали това е последната дата, млазежо сладък!
gega/karo
 

Re: gega/karo - narcisa

Мнениеот Гандалф Белия » 30 Сеп 2003, 14:44

Ама ти продължаваш да си общуваш сам. Наистина имаш начертан път и той е един омагьосан кръг - сам си задаваш въпросите и сам си отховаряш. Ха-ха-ха!!!
Гандалф Белия
 

Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот PI4 » 30 Сеп 2003, 18:13

abe az kazah li vi 4e toia karo,gega-da vzeme da izbega -e pulna otka4alka.Ve4e se sumniavam 4e izob6to e urist.Niakoi znae li dali na 4kilometur razpolagat s komputri????Ili toia poluidiot e v doma5en otpusk????\\\\\\:::::::
PI4
 

Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот gega » 30 Сеп 2003, 18:16

Луд съм,луд-ехееееее,сега ли го разбрахте драги псевдоюристчета(((((::::
gega
 

Re: Gandalf-The White

Мнениеот Adept » 30 Сеп 2003, 19:32

@!#$ you!
You are Dickhead .
Adept
 

Re: Гадно ли ви е, че нямате готини оценки както ми е гадно

Мнениеот gega-истинският » 30 Сеп 2003, 23:19

Това е фарс, наподобяващ конкурса за младши съдии, явно Псувателя Dark NIght вие е обсебил всичките! Затова повече няма да се появявам с тези никове. Ако някой от тук насетне пише под тези прозвища, знаяте, че е плазмодия черния рицар. Това е невзрачния имитатор, а предполагам, че е невзрачен и като човек, най-вероятно е висок кинта и половина и с изострени комплекси. Ти си мерзавец, приятелю. съжалявам те, Ще ти се да станеш съдия в Пазарджишки яОкръжен съд - но трябва да почакаш поне още няколко месеца.
Пич, за теб няма да говоря! Ти явно не се различаваш с елементарния Псувател! МСМ, не им се давай на тези невзрачни същества, а продължавай да се самоусъвършенстваш!!
gega-истинският
 


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


cron