начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

МП ГД"ИН" -конкурс за ...

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


МП ГД"ИН" -конкурс за ...

Мнениеот marter » 02 Авг 2007, 09:02

Има места за:
Ловеч-3;
Пазарджик-5;
Белене-1;
Бургас-1;
Враца-5. Успех!!!
Минимални и специфични изисквания за заемане на длъжността

• длъжност, звено, административна структура:

Инспектор в териториално звено I степен затвора гр. Ловеч - 1 щ. бр.;
Главна дирекция "Изпълнение на наказанията"
• кратко описание на длъжността по длъжностна характеристика:

Осъществява корекция и ресоциализация на лишените от свобода, с оглед приобщаването им към ценностите на обществото и законосъобразния начин на живот.
• изисквана минимална степен на завършено образование:

Бакалавър
• минимален ранг:
• категория: Г
• специфични изисквания за заемане на длъжността, установени с нормативен акт:

Да не са по – въззрастни от 40 години /това изискване не се прилага за кандидати – бивши служители в ГД „ИН” и ГД „Охрана”, бивши и настоящи служители в МВР/, да притежават минимална образователно-квалификационна степен „Бакалавър” на висше образование по специалности „Педагогика”, „Психология” или „Социални дейности”, да са физически здрави, да не страдат от психични заболявания, да са годни по медицински показатели за държавна служба в Главна дирекция „Изпълнение на наказанията” и да притежават компютърна грамотност.
• минимален размер на основната заплата, определена за длъжността:

619.00 лв.
• брой работни места, за които е обявен конкурс за тази длъжност:

1
Начин за провеждане на конкурса
Място и срок за подаване на документи
Образци

• начин за провеждане на конкурса (всички изброени):

I етап - Изследване на физическата годност;
II етап - Изследване на интелектуалните способности и познания;
III етап - Психологическо изследване;
IV етап - Заключително интервю.
• документи за кандидатстване:

Заявление и анкетна карта по образец, копие от лична карта, нотариално заверено копие от диплома за завършена образователно - квалификационна степен на висше образование /при издадена диплома от висше училище в чужбина се прилага удостоверение за признато образование/, декларация, че кандидата притежава само българско гражданство, копие от военно-отчетна книжка за отбита наборна военна служба или удостоверение, че не подлежи на такава /за мъжете/, свидетелство за съдимост за работа в Главна дирекция "Изпълнение на наказанията", удостоверяващи документи, че кандидата не е привлечен като обвиняем за умишлено престъпление от общ характер /за кандидати - бивши и действащи служители от МВР или МО се представя удостоверение от Военна прокуратура/, копие от документи, удостоверчващи продължителността на трудовия опит на кандидата /трудова книжка, осигурителна книжка или удостоверение за класиране и пенсия/, удостоверение от психодиспансер, че кандидатът не се води на отчет, документ, удостоверяващ компютърна грамотност за работа с Windows, Word, Excel и Интернет, декларация по образец по чл. 4, ал. 1, т. 2 от Закона за защита на личните данни, съгласие за проучване по Закона за защита на класифицираната информация.
И АЗ СЪМ ЧОВЕК! (Т. ДЕСКОВА)
marter
Потребител
 
Мнения: 390
Регистриран на: 31 Окт 2006, 09:54

Мнениеот fixxxer » 02 Авг 2007, 12:22

да се занимаваш със затворници?
Мъченико - вие правите мечешка услуга на търсещите работа. ясно, че заплатата ви е привлякла съдейки от това че сте увеличили и почервенили :lol: сумата, но все пак юристи не могат да кандидатстват! Пише "специалности „Педагогика”, „Психология” или „Социални дейности" - защо заблуждавате хората?
fixxxer
Потребител
 
Мнения: 306
Регистриран на: 04 Апр 2007, 16:34

има ли изискване за юридически стаж?

Мнениеот mypoints » 02 Авг 2007, 17:36

има ли изискване за юридически стаж?
mypoints
Потребител
 
Мнения: 161
Регистриран на: 27 Ное 2005, 14:58

Мнениеот jailer » 02 Авг 2007, 17:54

Няма изискване за юридически стаж, защото местата ПО ПРИНЦИП не са за юристи... Няма да навлизам в подробности, но си мисля, че има значение, кой е Човекът... Няма да бъде, за съжаление, нито първи, нито последен случай, при който законосъобразността остава леко назад...
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот az1122 » 27 Авг 2007, 17:26

може ли някои да ми каже кога излизат резултатите по докумети
az1122
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Авг 2007, 14:49

Мнениеот jailer » 27 Авг 2007, 19:50

Резултатите от какво?!
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот az1122 » 28 Авг 2007, 06:31

Може ли да ми отговорите на въпроса :в какъв срок излизат списъците с допуснатите кандидати ,кандидатствали за затворите
az1122
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Авг 2007, 14:49

Мнениеот fixxxer » 28 Авг 2007, 08:54

az1122 написа:Може ли да ми отговорите на въпроса :в какъв срок излизат списъците с допуснатите кандидати ,кандидатствали за затворите



Кандидатствате за затворите?? Защо така бе хора?! :cry: Хората правят всичко възможно да не влязат там, а вие кандидатствате за там?! Защо искате да ходите в затвора? Толкова ли е тежко положението вкъщи? :cry:
fixxxer
Потребител
 
Мнения: 306
Регистриран на: 04 Апр 2007, 16:34

Мнениеот jailer » 28 Авг 2007, 18:28

За всеки конкурс, т. е. за всеки затвор, има определени дати за отделните етапи за провеждане на конкурса. След всеки етап комисията по провеждане на конкурса трябва да обявява списък с резултатите от конкурса, както и с класирането на кандидатите и допуснатите до следващия етап, т. к. етапите са с елиминационен характер - след всеки етап продължават само част от кандидатите. Обикновено датите за обявяване на резултат след всеки етап са от порядъка на 3 до 5 дни след провеждането на изпита по физическа подготовка и малко повече за следващите етапи. Цялата процедура по провеждане на конкурса е доста дълга... Желая ви успех! Искрено! :)
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот bo4ko2002 » 08 Окт 2007, 14:25

Здравейте!Какво става ?Излязоха ли някакви резултати ?Защо не пишете вече?
bo4ko2002
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Юли 2006, 17:21

Мнениеот aanitapet » 10 Окт 2007, 19:50

:D
Последна промяна aanitapet на 02 Дек 2010, 23:32, променена общо 1 път
aanitapet
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 22:24

Мнениеот jailer » 11 Окт 2007, 17:03

Това, последното, просто не е вярно. Като се започне една процедура по провеждане на конкурс, не се издава заповед на министъра за провеждане на всеки отделен етап. Те са указани в заповедта за провеждане на конкурса. Може да проверите детайлите по темата ето тук - http://www.mjeli.government.bg/structure.aspx?page=21
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот jnbibian » 12 Окт 2007, 20:36

jailer написа: Може да проверите детайлите по темата ето тук - http://www.mjeli.government.bg/structure.aspx?page=21

тцтц :) Шъ научат само да ги актуалзираха на време ...
иначе и дати за психото има да .... :)
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот jailer » 17 Окт 2007, 14:17

Дал съм линк, за да се види нормативната база по темата конкурси в ГД "ИН". А, относно неспазването и, включително на същата електронна страница, съм писал нееднократно в този форум.
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот anixrisy » 18 Окт 2007, 11:16

здр,аз съм нова тук и 6те ви помоля да ми дадете примерни въпроси от теста за езикова култура и интелектуално ниво утре сам на изпит, кандидатствам за инспектор в отдел пробация.Моля помогнете за пръв пат ми е.Предварително благодаря
anixrisy
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Окт 2007, 09:47

Мнениеот dirdri » 18 Окт 2007, 11:25

dirdri
Младши потребител
 
Мнения: 51
Регистриран на: 23 Мар 2006, 13:31

Мнениеот jnbibian » 18 Окт 2007, 13:47

anixrisy написа:здр,аз съм нова тук и 6те ви помоля да ми дадете примерни въпроси от теста за езикова култура и интелектуално ниво утре сам на изпит, кандидатствам за инспектор в отдел пробация.Моля помогнете за пръв пат ми е.Предварително благодаря


:shock:
Като ти гледам правописа, направо те съветвам да се откажеш - ще си икономисаш много средства. :twisted:
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

Мнениеот jailer » 22 Окт 2007, 11:07

anixrisy написа:здр,аз съм нова тук и 6те ви помоля да ми дадете примерни въпроси от теста за езикова култура и интелектуално ниво утре сам на изпит, кандидатствам за инспектор в отдел пробация.Моля помогнете за пръв пат ми е.Предварително благодаря

Вече писах в друга тема, относно щенията на младата дама (нямам никакви съмнения, че е именно такава), тиражирани навсякъде из форума. Сега имам новина за редовните участници във форума: с повечко търсене може да се намерят няколко теми, в които тази култова фраза "6те ви помоля да ми дадете..." я няма !!! :D
anixrisy, пробвайте се в пробацията, но не пробвайте пак тук... моля!!! (Сиреч, нека първия пАт стане последен пАт...)
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот crazyfrog » 21 Ное 2007, 17:29

А работата на тази длъжност зачита ли се за юридически стаж ?
crazyfrog
Младши потребител
 
Мнения: 96
Регистриран на: 23 Юли 2007, 13:49

Мнениеот jailer » 26 Ное 2007, 12:13

Разбира се. че не се зачита за юридически стаж. Прочетете първия постинг с изискванията за специфично образование и ще си отговорите. Няма как длъжност, за която, поне алтернативно, не се изисква юридическо образование, да ви носи юридически стаж. Логично е някак си...
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Следваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron