навсякъде
новини
форуми
общи

законодателство съд
международни прокуруратура
институции следствие
криминални избори
регионални

съд международни
прокуратура институции
криминални  
 
справочник
блогове
нормативни актове
закони кодекси правилници
конституция наредби ДВ
 
организации и лица
 
институции
 
образци и бланки
образци бланки
услуги
страници
семинари обучения гфо
работа
хумор
търси предлага
 

Окончателен протокол за класирането в конкурса за нотариуси

Източник: www.lex.bg 19.07.2004 0 - A +

МИНИСТЕРСТВО НА ПРАВОСЪДИЕТО

ОКОНЧАТЕЛЕН ПРОТОКОЛ ЗА КЛАСИРАНЕТО В КОНКУРСА ЗА НОТАРИУСИ

Конкурсна комисия в състав:
Председател:
    Николай Христов - директор на дирекция "Съдебна дейност" в Министерство на правосъдието;
Редовни членове:
    Костадинка Арсова - съдия във Върховния касационен съд;
    Димитър Танев - нотариус, вписан в регистъра на Нотариалната камара с рег. №041;
    Цветослав Лазаров - нотариус, вписан в регистъра на Нотариалната камара с рег. № 138;
    Проф. д-р Георги Боянов - хабилитиран преподавател по гражданскоправни науки,

конституирана по реда на чл.12, ал.2 от Закона за нотариусите и нотариалната " дейност, със заповед № ЛС-08-29/04.05.2004г., на министъра на правосъдието след проведения ПИСМЕН И УСТЕН ИЗПИТ извърши класиране на кандидатите, издържали конкурса с успех най-малко добър /4/, както следва:


ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯРАЙОН
1Аделина Енчева ИлиеваБургас
2Адриан Тончев ПродановПловдив
3Албена Георгиева ШербановаПловдив
4Александър Стефанов АнгеловВидин
5Андон Димитров ВеликовСливен
6Антоанета Ангелова ДичеваБургас
7Антоанета Тодорова ВасилеваРаднево
8Антония Василева ПоповаПавликени
9Богдана Красимирова БъчвароваСофия
10Валя Ненчева ДимоваПерник
11Ваня Георгиева БумбароваГоце Делчев
12Велин Кирчев МайсторовДевня
13Веселин Йорданов ПетровПловдив
14Виктория Иванова ДралчеваБургас
15Виолина Лазарова ТодороваБлагоевград
16Георги Златев ЧолаковСливен
17Григор Петков ГригоровКърджали
18Данаила Георгиева СтаневаБлагоевград
19Даниела Гошева КръстеваПловдив
20Даниела Илиева ГеоргиеваСандански
21Даниела Стефанова ВърлеваВарна
22Деница Георгиева ГърневаДупница
23Десислава Ангелова КараджоваИхтиман
24Десислава Николаева ЛевиеваВарна
25Димитър Георгиев ЧалъковЦарево
26Димитър Калчев КънчевскиЛовеч
27Дора Стоянова АврамоваБлагоевград
28Драгостин Петров БайчевДобрич
29Елена Томова ДончеваСандански
30Елка Георгиева ДимитроваПопово
31Емил Русев ЩърбановЯмбол
32Жанета Георгиева РайчеваЕлхово
33Жанета Неделчева ПаневаПловдив
34Жулиета Тенкова ДимитроваТрявна
35Иван Петров МинковПловдив
36Иван Стоянов ИвановПловдив
37Йордан Вълчев ГеоргиевПлевен
38Камен Петков КостадиновВарна
39Карамфилка Димитрова КлявковаПловдив
40Катерина Петрова АнтоноваПловдив
41Костадин Георгиев КостадиновЕлхово
42Костадинка Борисова ТопаловаПетрич
43Красимира Георгиева КангаловаДобрич
44Лиляна Георгиева Мутафчиева-КадеваРазлог
45Лиляна Христосова ТинковаПловдив
46Луиза Асенова СтоеваДупница
47Любомир Иванов ХристовЕлин Пелин
48Максимилиан Петков ДинчевДевня
49Маргарита Георгиева ГоломеховаБлагоевград
50Маргарита Тончева Гладков а- Димитров аТроян
51Мариана Минчева Пиперкова-АтанасоваПловдив
52Мария Маринова Михова-РашковаСофия
53Марияна Иванова Анастасова-ТумбаковаБургас
54Миглена Асенова КачореваБлагоевград
55Миглена Стоянова ДоненчеваЯмбол
56Мина Иванова СтоиловаПловдив
57Моню Иванов МоневПерник
58Надя Господинова Вълчева-МеразчиеваСливен
59Найда Лазарова ТодороваТроян
60Наталия Николова МавродиеваРазлог
61Невяна Александрова Мазнекова-ТинковаПанагюрище
62Нели Михайлова ВелеваПловдив
63Нели Русева ЛуковаСливница
64Николай Василев БъчваровМомчилград
65Николай Кирилов КолевСливен
66Николай Стоянов ДюлгеровВарна
67Пепа Николова ЦаковаПлевен
68Петър Тодоров МиховПловдив
69Петьо Цанев ПетровБургас
70Петя Славчева АнгеловаОмуртаг
71Полина Недялкова МитковаВарна
72Райна Миленкова Стойнев а-Панайотов аСливен
73Росица Николова ГеоргиеваТетевен
74Румен Александров ГеневИхтиман
75Румяна Маринова ЙосифовскаПетрич
76Сашка Станева ВитановаРазлог
77Светла Николаева БошнаковаВраца
78Светлана Добрева КлинковаПерник
79Светлозар Иванов ЙордановПловдив
80Сергей Митков СтоевЯмбол
81Славка Любенова ИвановаПлевен
82Славомир Асенов ИвановТрявна
83Снежана Георгиева КолевичинаРазлог
84Станислав Николов ФилиповТроян
85Тани Стефанов РангеловКарлово
86Таня Неделчева Иванова-ПавловаРусе
87Теодора Йорданова ПетроваБургас
88Тодор Пенчев ВелевВарна
89Фани Лазарова ШутоваПетрич
90Феодора Динкова ИвановаБургас
91Цвета Стоянова АтанасоваБургас
92Цветалин Василев ПенковДевин
93Юлиян Петков ЙордановПопово
94Юлияна Георгиева Демирева-КадикяноваДобрич


ПРЕДСЕДАТЕЛ НА
КОНКУРСНАТА КОМИСИЯ:

/Николай Христов/
ЧЛЕНОВЕ:
за 48%  против 52%  2436 гласували


Lex.bg прекратява услугата
електронна поща

Новини


 
 
 

Спектър


 
rss
Посети форума