СПИСЪК НА СПЕЦИАЛИСТИТЕ, УТВЪРДЕНИ ЗА ВЕЩИ ЛИЦА ОТ КОМИСИЯТА ПО ЧЛ. 401, АЛ. 1 ЗСВ ЗА СЪДЕБНИЯ РАЙОН НА ОКРЪЖНИЯ И АДМИНИСТРАТИВНИЯ СЪД - ТЪРГОВИЩЕ, ЗА 2017 Г.
Издаден от Министерството на правосъдието
Обн. ДВ. бр.103 от 27 Декември 2016г., отм. ДВ. бр.24 от 16 Март 2018г.
In order to view this page you need Adobe Flash Player 9 (or higher) equivalent support!
1. Клас "Криминалистични експертизи"
Панайот Владимиров Петров, Търговище - експерт-криминалист, графолог.
Добромир Тодоров Добрев, Търговище - експерт-криминалист, графолог.
Неделчо Илиев Янков, Търговище - криминалист.
Иван Великов Петков, Търговище - криминалист.
Галин Петров Доманов, Търговище - криминалист.
Атанас Петров Манчев, гр. Омуртаг - криминалист, графолог.
Софка Великова Игнатова, Попово - криминалист.
2. Клас "Съдебномедицински експертизи"
Д-р Владимир Ценов Горанов, Търговище - съдебен лекар.
Д-р Мая Иванова Кичева, София, кандидат на биологичните науки, биохимик - клиничен химик, ДНК анализи.
Николай Гинчев Тюфекчиев, София - специалист по молекулярна биология, биохимия и микробиология, ДНК анализи.
Инж. Бранимира Иванова Кирилова, Търговище - инженер-химик.
Борис Петров Шахов, София - специалист по молекулярна биология, биохимия и микробиология, ДНК анализи.
3. Клас "Съдебна експертиза на психичното здраве"
Д-р Веселка Бонева Петрова, Търговище - психиатър.
Д-р Кристина Станчева Станчева, Търговище - психиатър.
Д-р Веселка Димитрова Василева, Търговище - психиатър.
Д-р Емилия Димитрова Балукова, Търговище - психиатър.
Д-р Анка Петрова Атанасова, Търговище - психиатър.
Д-р Мариана Христова Генова - психиатър.
Д-р Нели Николова Тодорова, Шумен - психиатър.
Д-р Стефан Юриев Стефанов, Шумен - психиатър.
Боряна Александрова Асенова, Търговище - клиничен психолог, позитивен психотерапевт.
Ирена Иванова Левкова, Шумен - доцент, доктор, психолог.
Стойка Нанева Добрева, Попово - магистър, психолог.
4. Клас "Съдебно-икономически експертизи"
Недялко Николов Владимиров, Търговище - икономист-счетоводител.
Милена Валентинова Петрова, Търговище - лицензиран съдебно-счетоводен експерт - счетоводство и контрол, финанси, банково и застрахователно дело, финансово-счетоводни анализи, данъчно облагане, експерт по трудови правоотношения.
Калин Веселинов Савов, Търговище - експерт по финансово-счетоводни проблеми.
Иванка Николова Вачкова, Попово - икономист-счетоводител.
Валентин Методиев Велчев, Търговище - съдебно-счетоводни експертизи.
Елена Банкова Цанкова Търговище - икономист-счетоводител.
Йорданка Георгиева Георгиева, Търговище - икономист-счетоводител.
Марияна Борисова Бижева, гр. Омуртаг - икономист-счетоводител и оценител на недвижими имоти.
Петър Димитров Петров, Добрич - експерт по финансово-икономически и ценови експертизи.
Даниела Иванова Карагьозова, Търговище - икономист по счетоводната и финансово-контролната дейност.
Валери Георгиев Симеонов, Търговище - икономист-счетоводител.
Мариела Гюрова Милтенова, Търговище - лицензиран съдебно-счетоводен експерт - счетоводство и контрол, финанси, банково и застрахователно дело, финансово-счетоводни анализи, данъчно облагане, експерт по трудови правоотношения.
Христина Кънчева Петрова, Търговище - оценител на недвижими имоти.
Арнел Аляйдин Якуб, Търговище - икономист-счетоводител.
Надка Стоянова Николова, Търговище - икономист-счетоводител.
Марийка Пенева Найденова, Търговище - икономист-финансист.
Донка Спасова Мирчева, Попово - икономист-счетоводител.
Димитър Колев Помаков, Търговище - икономист - управление на бюджети и специалист по ЗОП.
Димка Асенова Чакърова, Търговище - икономист-счетоводител.
Стела Димитрова Бижева, гр. Омуртаг - икономист-счетоводител и преводач от немски език.
Марияна Николова Георгиева, Търговище - икономист-счетоводител.
Росица Атанасова Долчинкова, Търговище - икономист-счетоводител.
5. Клас "Съдебни инженерно-технически експертизи"
Инж. Григор Николов Григоров, Търговище -
строителен инженер, ПГС.
Инж. Иван Панайотов Христов, Търговище -
строителен инженер, ПГС.
Румянка Стефанова Ганева, Търговище -
строителен техник,
строителство и архитектура.
Инж. Даниела Крумова Григорова, Търговище -
строителен инженер, строителство на сгради и съоръжения.
Татяна Христова Петкова, Търговище - техник по строителство и архитектура.
Инж. Татяна Анатолиевна Керемидчиева, Търговище - инженер-геодезист.
Инж. Николай Стефанов Николаев, Търговище - строителен инженер - ПГС, оценител на недвижими имоти.
Валентин Димитров Мисирджиев, Попово - строителен техник.
Инж. Сотир Иванов Сотиров, Шумен - оценител на недвижими имоти.
Инж. Димитричка Илиева Димитрова, Търговище - инженер по ГФК, оценител на недвижими имоти и земеделски земи, извършване на технически дейности при прилагане на ЗСПЗЗ.
Инж. Никола Стефанов Колев, Шумен - строителен инженер по ПГС.
Инж. Жеко Вичев Жеков, Търговище - двигатели с вътрешно горене.
Инж. Йордан Петров Ангелов, Търговище - двигатели с вътрешно горене, оценител на машини и съоръжения.
Инж. Тодор Русев Камджалов, Търговище - ел. инженер.
Инж. Пламен Стефанов Първанов, Попово - електроинженер, лиценз за оценка на машини и съоръжения.
Димитър Петков Петков, Попово - техническа специалност.
Ванюша Антонова Станкова, Попово - техническа специалност.
Недко Данаилов Петров, Попово - техническа специалност.
Инж. Ивелина Димитрова Дамянова, Търговище - съобщителна и осигурителна техника и системи, магистър по електроника и комуникации.
Инж. Бранимир Христов Малчев, Търговище - технология на машиностроенето и металорежещите машини, автоексперт-оценител.
Доц. д-р инж. Ради Христов Радев, София - пожаротехнически и взривни работи, бойни припаси и оръжия.
Доц. д-р инж. Ивко Пенков Иванов, Варна - фрактодиагностика и съдебна техника и съдебно-технически експертизи.
Иван Василев Стоянов, гр. Търговище - автоексперт-оценител.
Арх. Емил Викторов Джамджиев - архитект.
Инж. Стела Томова Стефанова - инженерно-техническа, автотехническа и технологична експертиза и съдебна агротехническа експертиза.
Петър Атанасов Петров, Търговище - агроном, агротехническа експертиза.
Красимир Любенов Хаджикосев - строителен инженер - транспортно строителство и оценител на недвижими имоти.
Инж. Данчо Райчев Георгиев, Шумен - строителен инженер по ПГС технология, оценка на недвижими имоти.
Инж. Владимир Бонев Василев, Търговище - автотехнически експертизи.
Инж. Пламен Георгиев Пенчев, Попово - съдебна инженерно-техническа и съдебно-енергийна експертиза.
8. Клас "Съдебни селскостопански експертизи"
Павлина Тодорова Колева, Попово - оценител на земеделски земи и подобренията върху тях.
Атанас Цветанов Димитров, гр. Омуртаг - експертизи и консултации по лесовъдни дейности.
Генади Христов Ангелов, Търговище - оценител на земеделски имоти и експерт-оценител на недвижими имоти.
9. Клас "Съдебно-изкуствоведски експертизи"
Йорданка Костадинова Петкова, Търговище - историк.
Мирослав Александров Тошев, гр. Омуртаг - историк, етнограф.
Никола Рафаилов Русев, Попово - археолог.
Цончо Стойнов Денев, Търговище - уредник в отдел "Графика" на Художествена галерия "Никола Маринов" в Търговище, специалност "Графика".