навсякъде
новини
форуми
общи

законодателство съд
международни прокуруратура
институции следствие
криминални избори
регионални

съд международни
прокуратура институции
криминални  
 
справочник
блогове
нормативни актове
закони кодекси правилници
конституция наредби ДВ
 
организации и лица
 
институции
 
образци и бланки
образци бланки
услуги
страници
семинари обучения гфо
работа
хумор
търси предлага
 

Справочник / Нормативни актове


Конституция Правилници
Кодекси Правилници по прилагане
Наредби Последен брой на ДВ
Закони

РЕШЕНИЕ № 1000 ОТ 18 НОЕМВРИ 2016 Г. ЗА ПРИЕМАНЕ НА СПИСЪК СЪС СРЕДИЩНИТЕ УЧИЛИЩА В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Обн. ДВ. бр.94 от 25 Ноември 2016г.

In order to view this page you need Adobe Flash Player 9 (or higher) equivalent support!

Get Adobe Flash player


На основание чл. 53, ал. 5 и § 30 от преходните и заключителните разпоредби на Закона за предучилищното и училищното образование във връзка с Постановление № 84 на Министерския съвет от 2009 г. за приемане на Списък на средищните училища в Република България, определяне на критерии за включване в Списъка на средищните училища и приемане на финансови правила за разходване на средствата за допълнително финансиране за осигуряване обучението на пътуващите ученици от средищните училища

МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ
РЕШИ:

Приема Списък със средищните училища в Република България за учебната 2016/2017 г. съгласно приложението.

Приложение

СПИСЪК

със средищните училища в Република България за учебната 2016/2017 г.

№ по ред

Област

Община

Населено място

Средищно училище

1.

Благоевград

Банско

Места

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

2.

Благоевград

Белица

Бабяк

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

3.

Благоевград

Белица

Белица

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

4.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

III ОУ "Димитър Талев"

5.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

IV ОУ "Димчо Дебелянов"

6.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

VI СУ "Иван Вазов"

7.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

VII СУ "Кузман Шапкарев"

8.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

XI ОУ "Христо Ботев"

9.

Благоевград

Благоевград

Благоевград

СУИЧЕ "Св. Климент Охридски"

10.

Благоевград

Гоце Делчев

Баничан

ОУ "Св. П. Хилендарски"

11.

Благоевград

Гърмен

Долно Дряново

ОУ "Христо Ботев"

12.

Благоевград

Гърмен

Огняново

ОУ "П. К. Яворов"

13.

Благоевград

Гърмен

Рибново

СУ "Й. Йовков"

14.

Благоевград

Кресна

Кресна

СУ "Св. Паисий Хилендарски"

15.

Благоевград

Петрич

Коларово

СУ "Васил Левски"

16.

Благоевград

Петрич

Кърналово

ОУ "Братя Миладинови"

17.

Благоевград

Петрич

Марикостиново

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

18.

Благоевград

Петрич

Петрич

ІV ОУ "Христо Смирненски"

19.

Благоевград

Петрич

Петрич

СУ "Антон Попов"

20.

Благоевград

Петрич

Петрич

СУ "Никола Й. Вапцаров"

21.

Благоевград

Петрич

Първомай

СУ "Св. Паисий Хилендарски"

22.

Благоевград

Петрич

Скрът

ОУ "Пейо Крачолов Яворов"

23.

Благоевград

Разлог

Горно Драглище

ОУ "Н. Рилски"

24.

Благоевград

Разлог

Елешница

ОУ "Братя Миладинови"

25.

Благоевград

Разлог

Разлог

ОУ "Никола Парапунов"

26.

Благоевград

Разлог

Разлог

СУ "Братя Каназиреви"

27.

Благоевград

Сандански

Дамяница

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

28.

Благоевград

Сандански

Катунци

ОУ "Хр. Ботев"

29.

Благоевград

Сандански

Сандански

II ОУ "Христо Смирненски"

30.

Благоевград

Сандански

Сандански

III ОУ "Христо Ботев"

31.

Благоевград

Сандански

Сандански

IV ОУ "Св. св. Козма и Дамян"

32.

Благоевград

Сандански

Склаве

ОУ "Братя Миладинови"

33.

Благоевград

Сатовча

Вълкосел

СУ "Христо Ботев"

34.

Благоевград

Сатовча

Кочан

СУ "Христо Смирненски"

35.

Благоевград

Сатовча

Сатовча

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

36.

Благоевград

Сатовча

Слащен

СУ "Св. Климент Охридски"

37.

Благоевград

Симитли

Крупник

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

38.

Благоевград

Симитли

Симитли

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

39.

Благоевград

Струмяни

Микрево

СУ "Св. П. Хилендарски"

40.

Благоевград

Хаджидимово

Абланица

СУ ,,Св. Паисий Хилендарски"

41.

Благоевград

Хаджидимово

Беслен

ОУ "Гоце Делчев"

42.

Благоевград

Хаджидимово

Хаджидимово

СУ "Н. Й. Вапцаров"

43.

Благоевград

Якоруда

Конарско

ОУ "Братя Миладинови"

44.

Благоевград

Якоруда

Смолево

ОУ "Гоце Делчев"

45.

Бургас

Айтос

Айтос

СУ "Никола Й. Вапцаров"

46.

Бургас

Айтос

Мъглен

ОУ "Христо Ботев"

47.

Бургас

Айтос

Пирне

ОУ "Христо Ботев"

48.

Бургас

Айтос

Тополица

ОУ "Светлина"

49.

Бургас

Бургас

Бургас, кв. Банево

ОУ "Иван Вазов"

50.

Бургас

Бургас

Маринка

ОУ "Христо Ботев"

51.

Бургас

Бургас

Черно море

СУ "Христо Ботев"

52.

Бургас

Камено

Камено

СУ "Христо Ботев"

53.

Бургас

Камено

Русокастро

ОУ "Иван Вазов"

54.

Бургас

Камено

Трояново

ОУ "Христо Ботев"

55.

Бургас

Карнобат

Екзарх Антимово

ОУ "Христо Ботев"

56.

Бургас

Карнобат

Карнобат

ОУ "Христо Смирненски"

57.

Бургас

Карнобат

Карнобат

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

58.

Бургас

Карнобат

Карнобат

СУ "Христо Ботев"

59.

Бургас

Малко Търново

Малко Търново

СУ "Васил Левски"

60.

Бургас

Поморие

Бата

ОУ "Христо Ботев"

61.

Бургас

Поморие

Каблешково

ОУ "Св. Паисий Хилендарски"

62.

Бургас

Поморие

Поморие

СУ "Иван Вазов"

63.

Бургас

Поморие

Страцин

ОУ "Отец Паисий"

64.

Бургас

Приморско

Приморско

СУ "Никола Й. Вапцаров"

65.

Бургас

Руен

Вресово

ОУ "Д-р Петър Берон"

66.

Бургас

Руен

Добра поляна

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

67.

Бургас

Руен

Дъскотна

ОУ "Климент Охридски"

68.

Бургас

Руен

Люляково

СУ "Отец Паисий"

69.

Бургас

Руен

Планиница

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

70.

Бургас

Руен

Речица

ОУ "А. С. Макаренко"

71.

Бургас

Руен

Руен

СУ "Елин Пелин"

72.

Бургас

Руен

Сини рид

ОУ "Реджеб Кюпчу"

73.

Бургас

Руен

Топчийско

ОУ "Реджеб Кюпчу"

74.

Бургас

Руен

Трънак

ОУ "Димитър Полянов"

75.

Бургас

Созопол

Зидарово

ОУ "Христо Ботев"

76.

Бургас

Созопол

Созопол

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

77.

Бургас

Средец

Загорци

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

78.

Бургас

Средец

Средец

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

79.

Бургас

Средец

Факия

ОУ "Никола Вапцаров"

80.

Бургас

Сунгурларе

Лозарево

ОУ "Христо Ботев"

81.

Бургас

Сунгурларе

Манолич

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

82.

Бургас

Сунгурларе

Прилеп

ОУ "Васил Левски"

83.

Бургас

Сунгурларе

Сунгурларе

СУ "Христо Ботев"

84.

Бургас

Царево

Ахтопол

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

85.

Бургас

Царево

Царево

СУ "Никола Й. Вапцаров"

86.

Варна

Аврен

Аврен

ОУ "Христо Ботев"

87.

Варна

Аврен

Приселци

ОУ "Д-р Петър Берон"

88.

Варна

Аврен

Синдел

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

89.

Варна

Аксаково

Игнатиево

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

 

90.

Варна

Аксаково

Кичево

ОУ "Св. Климент Охридски"

91.

Варна

Белослав

Белослав

ОУ "Св. Патриарх Евтимий"

92.

Варна

Белослав

Белослав

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

93.

Варна

Бяла

Бяла

ОУ "Отец Паисий"

94.

Варна

Варна

Варна

СУ "Д. Дебелянов"

95.

Варна

Ветрино

Ветрино

СУ "Христо Ботев"

96.

Варна

Вълчи дол

Вълчи дол

СУ "Васил Левски"

97.

Варна

Вълчи дол

Михалич

ОУ "Васил Левски"

98.

Варна

Вълчи дол

Стефан Караджа

ОУ "Климент Охридски"

99.

Варна

Вълчи дол

Червенци

ОУ "Св. Иван Рилски"

100.

Варна

Девня

Девня

СУ "Васил Левски"

101.

Варна

Долни чифлик

Голица

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

102.

Варна

Долни чифлик

Гроздьово

ОУ "Христо Смирненски"

103.

Варна

Долни чифлик

Старо Оряхово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

104.

Варна

Дългопол

Дългопол

НУ "Иван Вазов"

105.

Варна

Дългопол

Дългопол

СУ "Св. Климент Охридски"

106.

Варна

Дългопол

Медовец

СУ "Назъм Хикмет"

107.

Варна

Дългопол

Партизани

ОУ "Христо Ботев"

108.

Варна

Дългопол

Цонево

ОУ "Христо Ботев"

109.

Варна

Провадия

Блъсково

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

110.

Варна

Провадия

Градинарово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

111.

Варна

Провадия

Житница

ОУ "Хр. Ботев"

112.

Варна

Провадия

Провадия

I ОУ "Хр. Смирненски"

113.

Варна

Суворово

Суворово

СУ "Н. Й. Вапцаров"

114.

Велико Търново

Велико Търново

Балван

ОУ "Св. Иван Рилски"

115.

Велико Търново

Велико Търново

Дебелец

ОУ "Д-р П. Берон"

116.

Велико Търново

Велико Търново

Самоводене

ОУ "Христо Смирненски"

117.

Велико Търново

Велико Търново

Церова кория

ОУ "П. Р. Славейков"

118.

Велико Търново

Горна Оряховица

Върбица

ОУ "Васил Левски"

119.

Велико Търново

Горна Оряховица

Поликраище

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

120.

Велико Търново

Елена

Беброво

ОУ "Христо Ботев"

121.

Велико Търново

Елена

Елена

НУ "Иларион Макариополски"

122.

Велико Търново

Елена

Елена

СУ "Иван Н. Момчилов"

123.

Велико Търново

Златарица

Горско Ново село

ОУ "Христо Ботев"

124.

Велико Търново

Златарица

Златарица

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

125.

Велико Търново

Златарица

Средно село

ОУ "Васил Левски"

126.

Велико Търново

Лясковец

Джулюница

ОУ "П.Р. Славейков"

127.

Велико Търново

Лясковец

Лясковец

СУ "Максим Райкович"

128.

Велико Търново

Павликени

Караисен

ОУ "Х. Димитър и Ст. Караджа"

129.

Велико Търново

Павликени

Павликени

ОУ "Св. Климент Охридски"

130.

Велико Търново

Павликени

Павликени

СУ "Бачо Киро"

131.

Велико Търново

Полски Тръмбеш

Полски Тръмбеш

СУ "Цанко Церковски"

132.

Велико Търново

Свищов

Алеково

ОУ "Христо Ботев"

133.

Велико Търново

Свищов

Морава

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

134.

Велико Търново

Свищов

Овча могила

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

135.

Велико Търново

Свищов

Ореш

ОУ "Христо Ботев"

136.

Велико Търново

Свищов

Свищов

СУ "Д. Благоев"

137.

Велико Търново

Свищов

Свищов

СУ "Н. Катранов"

138.

Велико Търново

Свищов

Свищов

СУ "Цветан Радославов"

139.

Велико Търново

Стражица

Виноград

ОУ "Свети Климент Охридски"

140.

Велико Търново

Стражица

Камен

СУ "Св. Климент Охридски"

141.

Велико Търново

Стражица

Стражица

СУ "Ангел Каралийчев"

142.

Велико Търново

Сухиндол

Сухиндол

СУ "Св. Климент Охридски"

143.

Видин

Белоградчик

Белоградчик

НУ "Васил Левски"

144.

Видин

Белоградчик

Белоградчик

СУ "Христо Ботев"

145.

Видин

Брегово

Брегово

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

146.

Видин

Видин

Видин

ОУ "Иван Вазов"

147.

Видин

Видин

Видин

ОУ "Отец Паисий"

148.

Видин

Видин

Видин

ОУ "Св. Климент Охридски"

149.

Видин

Видин

Видин

СУ "Любен Каравелов"

150.

Видин

Видин

Видин

СУ "П.Р. Славейков"

151.

Видин

Видин

Видин

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

152.

Видин

Видин

Видин

СУ "Христо Ботев"

153.

Видин

Видин

Видин

СУ "Цар Симеон Велики"

154.

Видин

Видин

Дунавци

ОУ "Христо Ботев"

155.

Видин

Грамада

Грамада

СУ "Христо Ботев"

156.

Видин

Димово

Арчар

СУ "Христо Ботев"

157.

Видин

Димово

Гара Орешец

ОУ "Димитър Благоев"

158.

Видин

Димово

Димово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

159.

Видин

Кула

Кула

СУ "Васил Левски"

160.

Видин

Макреш

Раковица

ОУ "Хр. Ботев"

161.

Видин

Ново село

Ново село

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

162.

Видин

Ружинци

Дреновец

СУ "Никола Й. Вапцаров"

163.

Видин

Ружинци

Ружинци

СУ "Никола Й. Вапцаров"

164.

Видин

Чупрене

Чупрене

ОУ "Акад. Михаил Димитров"

165.

Враца

Борован

Борован

ОУ "Отец Паисий"

166.

Враца

Борован

Добролево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

167.

Враца

Борован

Малорад

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

168.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

НУ "Христо Ботев"

169.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

НУ "Цани Гинчев"

170.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

ОУ "Св. Климент Охридски"

171.

Враца

Бяла Слатина

Бяла Слатина

СУ "Васил Левски"

172.

Враца

Бяла Слатина

Габаре

СУ "Христо Ботев"

173.

Враца

Бяла Слатина

Попица

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

174.

Враца

Бяла Слатина

Търнава

ОУ "Христо Ботев"

175.

Враца

Враца

Баница

ОУ "Христо Ботев"

176.

Враца

Враца

Враца

НУ "Иван Вазов"

177.

Враца

Враца

Враца

НУ "Иванчо Младенов"

178.

Враца

Враца

Враца

НУ "Св. Софроний Врачански"

179.

Враца

Враца

Враца

ОУ "Васил Левски"

180.

Враца

Враца

Враца

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

181.

Враца

Враца

Враца

СУ "Васил Кънчов"

182.

Враца

Враца

Враца

СУ "Козма Тричков"

183.

Враца

Враца

Враца

СУ "Отец Паисий"

184.

Враца

Враца

Враца

СУ "Христо Ботев"

185.

Враца

Враца

Девене

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

186.

Враца

Враца

Тишевица

ОУ "Св. Климент Охридски"

187.

Враца

Козлодуй

Бутан

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

188.

Враца

Криводол

Краводер

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

189.

Враца

Криводол

Криводол

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

190.

Враца

Криводол

Лесура

ОУ "Васил Левски"

191.

Враца

Криводол

Ракево

ОУ "Васил Левски"

192.

Враца

Мездра

Зверино

СУ "Св. Климент Охридски"

193.

Враца

Мездра

Мездра

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

194.

Враца

Мездра

Мездра

ОУ "Христо Ботев‘‘

195.

Враца

Мездра

Мездра

СУ "Иван Вазов"

196.

Враца

Мизия

Крушовица

ОУ "Христо Ботев"

197.

Враца

Мизия

Мизия

ОУ "Цанко Церковски"

198.

Враца

Оряхово

Оряхово

СУ "Христо Ботев"

199.

Враца

Оряхово

Остров

ОУ "Христо Ботев"

200.

Враца

Роман

Роман

НУ "П. Р. Славейков"

201.

Враца

Роман

Роман

СУ "Васил Левски"

202.

Враца

Хайредин

Хайредин

СУ "Васил Воденичарски"

203.

Габрово

Габрово

Габрово

ОУ "Христо Ботев"

204.

Габрово

Габрово

Габрово

ОУ "Ц. Дюстабанов"

205.

Габрово

Габрово

Габрово

СУ "Отец Паисий"

206.

Габрово

Габрово

Габрово

СУ "Райчо Каролев"

207.

Габрово

Дряново

Дряново

СУ "Максим Райкович"

208.

Габрово

Севлиево

Градница

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

209.

Габрово

Севлиево

Добромирка

ОУ "Христо Ботев"

210.

Габрово

Севлиево

Душево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

211.

Габрово

Севлиево

Крамолин

ОУ "Св. Солунски братя"

212.

Габрово

Севлиево

Петко Славейков

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

213.

Габрово

Севлиево

Севлиево

ОУ "Ст. Пешев"

214.

Габрово

Севлиево

Севлиево

ОУ "Христо Ботев"

215.

Габрово

Севлиево

Севлиево

СУ "Васил Левски"

216.

Габрово

Севлиево

Шумата

ОУ "Васил Левски"

217.

Добрич

Балчик

Балчик

ОУ "Антим І"

218.

Добрич

Балчик

Балчик

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

219.

Добрич

Балчик

Балчик

СУ "Христо Ботев"

220.

Добрич

Балчик

Оброчище

СУ "Христо Смирненски"

221.

Добрич

Балчик

Сенокос

ОУ "Г. С. Раковски"

222.

Добрич

Балчик

Соколово

ОУ "Васил Левски"

223.

Добрич

Генерал Тошево

Генерал Тошево

ОУ "Христо Смирненски"

224.

Добрич

Генерал Тошево

Генерал Тошево

СУ "Никола Й. Вапцаров"

225.

Добрич

Генерал Тошево

Кардам

ОУ "Христо Ботев"

226.

Добрич

Генерал Тошево

Красен

ОУ "Йордан Йовков"

227.

Добрич

Генерал Тошево

Преселенци

ОУ "Васил Левски"

228.

Добрич

Генерал Тошево

Спасово

ОУ "Йордан Йовков"

229.

Добрич

Добричка

Батово

ОУ "Отец Паисий"

230.

Добрич

Добричка

Ведрина

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

231.

Добрич

Добричка

Дончево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

232.

Добрич

Добричка

Житница

ОУ "Стефан Караджа"

233.

Добрич

Добричка

Карапелит

ОУ "Н.Й. Вапцаров"

234.

Добрич

Добричка

Овчарово

ОУ "Отец Паисий"

235.

Добрич

Добричка

Победа

ОУ "Добри Войников"

236.

Добрич

Добричка

Смолница

ОУ "Св. Климент Охридски"

237.

Добрич

Добричка

Стефаново

ОУ "П.К. Яворов"

238.

Добрич

Добричка

Хитово

ОУ "Васил Левски"

239.

Добрич

Каварна

Белгун

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

240.

Добрич

Каварна

Каварна

ОУ "Йордан Йовков"

241.

Добрич

Каварна

Каварна

СУ "Стефан Караджа"

242.

Добрич

Крушари

Коритен

ОУ "Васил Левски"

243.

Добрич

Крушари

Крушари

СУ "Христо Смирненски"

244.

Добрич

Крушари

Телериг

ОУ "Васил Левски"

245.

Добрич

Тервел

Коларци

ОУ "Д-р Петър Берон"

246.

Добрич

Тервел

Нова Камена

ОУ "Отец Паисий"

247.

Добрич

Тервел

Тервел

СУ "Й. Йовков"

248.

Добрич

Шабла

Дуранкулак

ОУ "Св. Климент Охридски"

249.

Добрич

Шабла

Шабла

СУ "Асен Златаров"

250.

Кърджали

Ардино

Ардино

СУ "Васил Левски"

251.

Кърджали

Ардино

Боровица

ОУ "А. С. Макаренко"

252.

Кърджали

Ардино

Бял извор

СУ "Христо Смирненски"

253.

Кърджали

Ардино

Горно Прахово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

254.

Кърджали

Джебел

Джебел

СУ "Христо Ботев"

255.

Кърджали

Джебел

Рогозче

ОУ "Христо Смирненски"

256.

Кърджали

Джебел

Устрен

ОУ "Васил Левски"

257.

Кърджали

Кирково

Бенковски

СУ "Никола Й. Вапцаров"

258.

Кърджали

Кирково

Кирково

СУ "Отец Паисий"

259.

Кърджали

Кирково

Старово

ОУ "Устрем"

260.

Кърджали

Кирково

Тихомир

ОУ "Васил Левски"

261.

Кърджали

Кирково

Фотиново

ОУ "Христо Смирненски"

262.

Кърджали

Кирково

Чакаларово

ОУ "Иван Вазов"

263.

Кърджали

Кирково

Чорбаджийско

СУ "Христо Ботев"

264.

Кърджали

Крумовград

Аврен

ОУ "М. Христов"

265.

Кърджали

Крумовград

Горна Кула

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

266.

Кърджали

Крумовград

Гулийка

ОУ "Христо Ботев"

267.

Кърджали

Крумовград

Крумовград

СУ "Васил Левски"

268.

Кърджали

Крумовград

Луличка

ОУ "Васил Левски"

269.

Кърджали

Крумовград

Поточница

ОУ "Иван Вазов"

270.

Кърджали

Крумовград

Странджево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

271.

Кърджали

Крумовград

Токачка

ОУ "Пейо К. Яворов"

272.

Кърджали

Кърджали

Бойно

ОУ "Христо Ботев"

273.

Кърджали

Кърджали

Глухар

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

274.

Кърджали

Кърджали

Енчец

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

275.

Кърджали

Кърджали

Конево

ОУ "Гео Милев"

276.

Кърджали

Кърджали

Костино

ОУ "Иван Вазов"

277.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

ОУ "Васил Левски"

278.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

ОУ "Пейо Крачолов Яворов"

279.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

ОУ "Св. Климент Охридски"

280.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

281.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

СУ "Владимир Димитров - Майстора"

282.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

СУ "Йордан Йовков"

283.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

СУ "Отец Паисий"

284.

Кърджали

Кърджали

Кърджали

СУ "П. Р. Славейков"

285.

Кърджали

Кърджали

Миладиново

ОУ "Христо Ботев"

286.

Кърджали

Кърджали

Мост

ОУ "Христо Смирненски"

287.

Кърджали

Кърджали

Перперек

ОУ "Паисий Хилендарски"

288.

Кърджали

Кърджали

Рани лист

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

289.

Кърджали

Кърджали

Стремци

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

290.

Кърджали

Кърджали

Чифлик

ОУ "Максим Горки"

291.

Кърджали

Кърджали

Широко поле

ОУ "Иван Вазов"

292.

Кърджали

Момчилград

Груево

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

293.

Кърджали

Момчилград

Звездел

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

294.

Кърджали

Момчилград

Момчилград

ОУ "Д-р Петър Берон"

295.

Кърджали

Момчилград

Момчилград

СУ "Н. Й. Вапцаров"

296.

Кърджали

Момчилград

Нановица

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

297.

Кърджали

Момчилград

Равен

ОУ "Васил Левски"

298.

Кърджали

Черноочене

Габрово

ОУ "Христо Ботев"

299.

Кърджали

Черноочене

Паничково

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

300.

Кърджали

Черноочене

Черноочене

СУ "Христо Смирненски"

301.

Кюстендил

Бобов дол

Бобов дол

ОУ "Никола Вапцаров"

302.

Кюстендил

Бобов дол

Бобов дол

СУ "Христо Ботев"

303.

Кюстендил

Бобошево

Бобошево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

304.

Кюстендил

Дупница

Дупница

ОУ "Неофит Рилски"

305.

Кюстендил

Дупница

Дупница

ОУ "Св. Климент Охридски"

306.

Кюстендил

Дупница

Дупница

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

307.

Кюстендил

Дупница

Дупница

СУ "Св. Паисий Хилендарски"

308.

Кюстендил

Дупница

Крайници

ОУ "Христо Ботев"

309.

Кюстендил

Кочериново

Кочериново

СУ "Христо Ботев"

310.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

V ОУ "Христо Ботев"

311.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

VІІ ОУ "Ильо войвода"

312.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

НУ "Св. Климент Охридски"

313.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

ОУ "Даскал Димитри"

314.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

ОУ "Професор Марин Дринов"

315.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

ОУ "Св. П. Хилендарски"

316.

Кюстендил

Кюстендил

Кюстендил

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

317.

Кюстендил

Невестино

Невестино

ОУ "Христо Ботев"

318.

Кюстендил

Рила

Рила

ОУ "Аверкий Попстоянов"

319.

Кюстендил

Сапарева баня

Сапарева баня

СУ "Христо Ботев"

320.

Кюстендил

Трекляно

Трекляно

ОУ "Св. Климент Охридски"

321.

Ловеч

Априлци

Априлци

ОУ "В. Левски"

322.

Ловеч

Летница

Летница

СУ "Бачо Киро"

323.

Ловеч

Ловеч

Александрово

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

324.

Ловеч

Ловеч

Ловеч

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

325.

Ловеч

Ловеч

Ловеч

СУ "Панайот Пипков"

326.

Ловеч

Луковит

Дерманци

ОУ "Н. Рилски"

327.

Ловеч

Луковит

Луковит

СУ "А. Константинов"

328.

Ловеч

Луковит

Румянцево

ОУ "Христо Ботев"

329.

Ловеч

Тетевен

Тетевен

СУ "Г. Бенковски"

330.

Ловеч

Тетевен

Черни Вит

ОУ "Г. Бенковски"

331.

Ловеч

Троян

Борима

ОУ "В. Левски"

332.

Ловеч

Троян

Дебнево

ОУ "Л. Каравелов"

333.

Ловеч

Троян

Троян

ОУ "Ив. Хаджийски"

334.

Ловеч

Троян

Троян

СУ "Васил Левски"

335.

Ловеч

Троян

Троян

СУ "Св. Климент Охридски"

336.

Ловеч

Угърчин

Лесидрен

ОУ "Св. Паисий Хилендарски"

337.

Ловеч

Угърчин

Угърчин

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

338.

Ловеч

Ябланица

Орешене

ОУ "Васил Левски"

339.

Ловеч

Ябланица

Ябланица

СУ "Васил Левски"

340.

Монтана

Берковица

Берковица

ІІ ОУ "Христо Смирненски"

341.

Монтана

Бойчиновци

Бойчиновци

СУ "Васил Левски"

342.

Монтана

Бойчиновци

Лехчево

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

343.

Монтана

Брусарци

Брусарци

СУ "Христо Ботев"

344.

Монтана

Вълчедръм

Вълчедръм

I ОУ "Васил Левски"

345.

Монтана

Вълчедръм

Вълчедръм

ІІ ОУ "Иван Вазов"

346.

Монтана

Вълчедръм

Златия

ОУ "Христо Ботев"

347.

Монтана

Вършец

Вършец

СУ "Иван Вазов"

348.

Монтана

Георги Дамяново

Георги Дамяново

ОУ "Отец Паисий"

349.

Монтана

Лом

Лом

ОУ "К. Фотинов"

350.

Монтана

Лом

Лом

ОУ "Н. Първанов"

351.

Монтана

Лом

Лом

СУ "Д. Маринов"

352.

Монтана

Медковец

Медковец

СУ "Отец Паисий"

353.

Монтана

Медковец

Расово

ОУ "Христо Ботев"

354.

Монтана

Монтана

Габровница

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

355.

Монтана

Монтана

Монтана

I ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

356.

Монтана

Монтана

Монтана

II СУ "Н. Й. Вапцаров"

357.

Монтана

Монтана

Монтана

V СУ "Христо Ботев"

358.

Монтана

Монтана

Монтана

VI СУ "Отец Паисий"

359.

Монтана

Монтана

Смоляновци

ОУ "Васил Левски"

360.

Монтана

Чипровци

Чипровци

ОУ "Петър Парчевич"

361.

Монтана

Якимово

Якимово

СУ "Д-р Петър Берон"

362.

Пазарджик

Белово

Белово

СУ "А. Иванов - Чапай"

363.

Пазарджик

Брацигово

Брацигово

СУ "Народни будители"

364.

Пазарджик

Велинград

Абланица

ОУ "Христо Ботев"

365.

Пазарджик

Велинград

Биркова

ОУ "Д-р Петър Берон"

366.

Пазарджик

Велинград

Грашево

ОУ "Васил Левски"

367.

Пазарджик

Велинград

Кръстава

ОУ "Васил Левски"

368.

Пазарджик

Велинград

Пашови

ОУ "Иван Вазов"

369.

Пазарджик

Велинград

Св. Петка

СУ "Хр. Смирненски"

370.

Пазарджик

Лесичово

Калугерово

ОУ "Христо Ботев"

371.

Пазарджик

Пазарджик

Величково

ОУ "Васил Левски"

372.

Пазарджик

Пазарджик

Гелеменово

ОУ "Отец Паисий"

373.

Пазарджик

Пазарджик

Пазарджик

ОУ "Св. Климент Охридски"

374.

Пазарджик

Пазарджик

Пазарджик

ОУ "Стефан Захариев"

375.

Пазарджик

Пазарджик

Пазарджик

СУ "Д-р Петър Берон"

376.

Пазарджик

Пазарджик

Паталеница

ОУ "Константин Величков"

377.

Пазарджик

Пазарджик

Черногорово

НУ "Св. св. Кирил и Методий"

378.

Пазарджик

Пазарджик

Черногорово

ОУ "Асен Златаров"

379.

Пазарджик

Панагюрище

Панагюрище

ОУ "М. Дринов"

380.

Пазарджик

Панагюрище

Панагюрище

СУ "Нешо Бончев"

381.

Пазарджик

Панагюрище

Попинци

ОУ "Отец Паисий"

382.

Пазарджик

Пещера

Пещера

ОУ "Петко Рачов Славейков"

383.

Пазарджик

Пещера

Пещера

СУ "Свети Климент Охридски"

384.

Пазарджик

Септември

Карабунар

ОУ "Хр. Ботев"

385.

Пазарджик

Септември

Септември

СУ "Хр. Ботев"

386.

Пазарджик

Септември

Септември

СУ "Хр. Смирненски"

387.

Пазарджик

Стрелча

Стрелча

НУ "П. Хилендарски"

388.

Пазарджик

Стрелча

Стрелча

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

389.

Пазарджик

Сърница

Сърница

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

390.

Перник

Брезник

Брезник

СУ "Васил Левски"

391.

Перник

Брезник

Ноевци

ОУ "Христо Смирненски"

392.

Перник

Земен

Земен

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

393.

Перник

Ковачевци

Калище

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

394.

Перник

Перник

Батановци

ОУ "Христо Ботев"

395.

Перник

Перник

Дивотино

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

396.

Перник

Перник

Перник

VII ОУ "Г. С. Раковски"

397.

Перник

Перник

Перник

XIII ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

398.

Перник

Перник

Перник, кв. Църква

XVI ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

399.

Перник

Перник

Ярджиловци

ОУ "Отец Паисий"

400.

Перник

Радомир

Гълъбник

ОУ "Христо Ботев"

401.

Перник

Радомир

Дрен

ОУ "Христо Ботев"

402.

Перник

Радомир

Извор

ОУ "Иван Вазов"

403.

Перник

Радомир

Радомир

ОУ "Христо Смирненски"

404.

Перник

Трън

Трън

СУ "Гео Милев"

405.

Плевен

Белене

Белене

ОУ "Васил Левски"

406.

Плевен

Гулянци

Гиген

СУ "Асен Златаров"

407.

Плевен

Гулянци

Гулянци

СУ "Христо Смирненски"

408.

Плевен

Гулянци

Милковица

ОУ "Христо Ботев"

409.

Плевен

Долна Митрополия

Божурица

ОУ "Христо Ботев"

410.

Плевен

Долна Митрополия

Долна Митрополия

СУ "Васил Априлов"

411.

Плевен

Долна Митрополия

Крушовене

ОУ "Климент Охридски"

412.

Плевен

Долна Митрополия

Ореховица

ОУ "Христо Смирненски"

413.

Плевен

Долна Митрополия

Тръстеник

СУ "Евлоги Георгиев"

414.

Плевен

Долни Дъбник

Петърница

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

415.

Плевен

Долни Дъбник

Садовец

ОУ "Христо Ботев"

416.

Плевен

Искър

Искър

СУ "Христо Смирненски"

417.

Плевен

Кнежа

Бреница

ОУ "Христо Ботев"

418.

Плевен

Левски

Българене

ОУ "Христо Ботев"

419.

Плевен

Левски

Левски

ОУ "Максим Горки"

420.

Плевен

Левски

Левски

СУ "Крум Попов"

421.

Плевен

Никопол

Никопол

СУ "Христо Ботев"

422.

Плевен

Никопол

Новачене

ОУ "Патриарх Евтимий"

423.

Плевен

Пордим

Пордим

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

424.

Плевен

Червен бряг

Радомирци

ОУ "Отец Паисий"

425.

Плевен

Червен бряг

Червен бряг

ОУ "Христо Смирненски"

426.

Плевен

Червен бряг

Червен бряг

СУ "Д-р Петър Берон"

427.

Плевен

Червен бряг

Чомаковци

ОУ "Христо Ботев"

428.

Пловдив

Асеновград

Асеновград

ОУ "Отец Паисий"

429.

Пловдив

Асеновград

Асеновград

ОУ "Христо Ботев"

430.

Пловдив

Асеновград

Златовръх

ОУ "Климент Охридски"

431.

Пловдив

Асеновград

Тополово

ОУ "Отец Паисий"

432.

Пловдив

Брезово

Брезово

СУ "Христо Смирненски"

433.

Пловдив

Брезово

Стрелци

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

434.

Пловдив

Калояново

Калояново

ОУ "Иван Вазов"

435.

Пловдив

Калояново

Песнопой

ОУ "Отец Паисий"

436.

Пловдив

Калояново

Ръжево Конаре

ОУ "Христо Ботев"

437.

Пловдив

Карлово

Баня

ОУ "Неофит Рилски"

438.

Пловдив

Карлово

Ведраре

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

439.

Пловдив

Карлово

Иганово

НУ "Васил Левски"

440.

Пловдив

Карлово

Карлово

ОУ "Райно Попович"

441.

Пловдив

Карлово

Карлово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

442.

Пловдив

Карлово

Карлово

СУ "Васил Левски"

443.

Пловдив

Карлово

Карлово

СУ "Христо Проданов"

444.

Пловдив

Карлово

Кърнаре

ОУ "Васил Левски"

445.

Пловдив

"Марица"

Бенковски

ОУ "Георги Бенковски"

446.

Пловдив

"Марица"

Войводиново

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

447.

Пловдив

"Марица"

Граф Игнатиев

ОУ "Граф Игнатиев"

448.

Пловдив

"Марица"

Калековец

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

449.

Пловдив

"Марица"

Маноле

ОУ "Васил Левски"

450.

Пловдив

"Марица"

Рогош

ОУ "Васил Левски"

451.

Пловдив

"Марица"

Строево

ОУ "Христо Смирненски"

452.

Пловдив

Първомай

Бяла река

ОУ "Любен Каравелов"

453.

Пловдив

Първомай

Градина

ОУ "Христо Ботев"

454.

Пловдив

Първомай

Дълбок извор

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

455.

Пловдив

Първомай

Езерово

ОУ "Христо Ботев"

456.

Пловдив

Първомай

Искра

ОУ "Отец Паисий"

457.

Пловдив

Раковски

Белозем

ОУ "Гео Милев"

458.

Пловдив

Раковски

Стряма

ОУ "Отец Паисий"

459.

Пловдив

"Родопи"

Кадиево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

460.

Пловдив

"Родопи"

Първенец

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

461.

Пловдив

Садово

Богданица

Основно училище

462.

Пловдив

Садово

Караджово

ОУ "В. Левски"

463.

Пловдив

Садово

Поповица

ОУ "Хр. Ботев"

464.

Пловдив

Сопот

Сопот

СУ "Иван Вазов"

465.

Пловдив

Съединение

Съединение

НУ "Любен Каравелов"

466.

Пловдив

Съединение

Съединение

СУ "Христо Ботев"

467.

Пловдив

Хисаря

Красново

ОУ "Христо Ботев"

468.

Пловдив

Хисаря

Паничери

ОУ "Христо Ботев"

469.

Пловдив

Хисаря

Хисаря

ОУ "Васил Левски"

470.

Пловдив

Хисаря

Хисаря

ОУ "Климент Охридски"

471.

Пловдив

Хисаря

Хисаря

СУ "Христо Смирненски"

472.

Разград

Завет

Завет

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

473.

Разград

Исперих

Вазово

ОУ "Никола Вапцаров"

474.

Разград

Исперих

Исперих

ОУ "Васил Априлов"

475.

Разград

Исперих

Исперих

ОУ "Христо Ботев"

476.

Разград

Исперих

Лудогорци

ОУ "Христо Ботев"

477.

Разград

Исперих

Подайва

ОУ "Отец Паисий"

478.

Разград

Исперих

Тодорово

ОУ "Васил Левски"

479.

Разград

Кубрат

Кубрат

ОУ "Христо Смирненски"

480.

Разград

Кубрат

Кубрат

СУ "Христо Ботев"

481.

Разград

Кубрат

Юпер

ОУ "Св. Климент"

482.

Разград

Лозница

Веселина

ОУ "Иван Вазов"

483.

Разград

Лозница

Гороцвет

ОУ "Христо Ботев"

484.

Разград

Лозница

Лозница

НУ "Васил Левски"

485.

Разград

Лозница

Лозница

СУ "Хр. Ботев"

486.

Разград

Лозница

Сейдол

ОУ "Виделина"

487.

Разград

Разград

Киченица

ОУ "Кирил и Методий"

488.

Разград

Разград

Осенец

ОУ "Д-р Петър Берон"

489.

Разград

Разград

Разград

ОУ "Васил Левски"

490.

Разград

Разград

Разград

ОУ "Н. Й. Вапцаров"

491.

Разград

Разград

Разград

ОУ "Н. Икономов"

492.

Разград

Разград

Разград

ОУ "Отец Паисий"

493.

Разград

Разград

Разград

СУ "Христо Ботев"

494.

Разград

Самуил

Владимировци

ОУ "Хр. Ботев"

495.

Разград

Самуил

Самуил

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

496.

Разград

Самуил

Хърсово

ОУ "Св. Паисий Хилендарски"

497.

Русе

Борово

Борово

ОУ "Климент Охридски"

498.

Русе

Бяла

Бяла

НУ "Св. св. Кирил и Методий"

499.

Русе

Бяла

Бяла

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

500.

Русе

Бяла

Бяла

СУ "Панайот Волов"

501.

Русе

Бяла

Копривец

ОУ "Неофит Рилски"

502.

Русе

Ветово

Ветово

СУ "Васил Левски"

503.

Русе

Две могили

Баниска

ОУ "Христо Ботев"

504.

Русе

Две могили

Две могили

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

505.

Русе

Иваново

Щръклево

ОУ "Христо Ботев"