начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

molj za pomost

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


molj za pomost

Мнениеот valia » 21 Яну 2003, 21:02

Zraveite.
az sam omajena i jivej v druga strana. Imam dete ot 1 mi brak koeto jivee s men. Pri napuskaneto mi ot balgaria biv6ia mi saprug razpisa deklaracia no za opredeleno vreme-18 mes. Sega sled kato razbra 4e sam omajena ne iska da mi napravi nova do navar6vaneto na 18 godini na sina mi. iska da se pribera v stranata i zaedno da napravim dogovor,no az znam,4e ako se varna v stranata s sina mi toi njma da razpi6e.
Mejdu drugoto-sina mi e 5 god. i biv6ia mi saprug ne go e vijdal ot 1.06.2000g. i nikoga ne e plastal presadenata mu izdrajka.I prez vremeto kogato jivjhme zaedno e lejal 3mes. v zatvora. Iskam da znam kak moga da go osadj i da mu ograni4a pravata,za da moga da patuvam s deteto mi bezproblemno.I kak tova moje da stane bez da se nalaga da se vrastam v stranata. Iskam da znam kakvo moje da stane ako ne se varnem v stranata sled tezi 18 mes.Toi bi li mogal da napravi nesto i da ni prenudjt da se varnem. iskam da douto4nj 4e s deteto sme polu4ili razre6enie za postojnno prebivavane za parvite 2 godini.
mnogo ste se radvam ako njkoi moje da mi pomogne.Izvinjvam se ako ne sam se izrazila to4no.blagodarj na vsi4ki predvaritelno.
valia
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Апр 2003, 09:13

Re: molj za pomost

Мнениеот mau » 21 Яну 2003, 22:39

Njama da se vrastate do isticane na sroka wi.Vsemete si prepis ot brakorasvodnoto resenie.Probvaite da prodalgite psestoja si na vas i na deteto sa povece ot dve godini s novia si saprug.Proverete kakvi sa vasmognostite dali novia vi saprug bi gelal da osinovi deteto,rasbira se ako vie gelaete.V koi grad v Balgaria ste giveli i bivsia vi saprug?.Ot tova savisi dali moga da vi pomogna. Trjabva wi seriosna konsultacia.Pisete mi na licnia imel ahmakova@abv.bg
mau
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Яну 2003, 22:59

Re: molj za pomost

Мнениеот Guest » 28 Яну 2003, 11:51

G-jo Ahmakova,

Syprugyt mi e chujdestranen grajdanin. Nie ne jiveem v Bylgaria. Imam maloletno dete ot predishen brak. Syprugyt mi jelae da osinovi deteto. Kakvo moje da se napravi pri uslovie che bashtata na deteto ne e syglasen i pri polojenie che mejdu bashta i dete vryzka nyama?
Molya da utochnite dali jelaete da vi pisha na lichnia e-mail.
Guest
 

Re: molj za pomost

Мнениеот mau » 28 Яну 2003, 22:32

Njama problem da mi pisete na licnia imel.
V prednoto saobstenie vi kasah kakvi deistvia triabva da isvarsite i kakvi dokumenti sa nugni sa da vasdeistvate MOTIVIRASTO na bivsia vi saprug.Podgonete go beskompromisno v Balgaria.Dopalvam oste ce trjabva v cugbina da vi konsultirat ste moge li po tjahnoto pravo nesto da se napravi sa da osinovi novia saprug deteto i ima li vasmognost da ne se vseme saglasieto na bivsia,sastoto u nas ne moge.Kagete ce e saden i vsicko ostanalo.Ako trjabva ste napravite legalisiran prevod na nugnite dokumenti.Probvaite i deteto da kandidatstva sa cugdo gragdanstvo,cres vas kato negova maika i sakonna predstavitelka.Tarsete kakvi sa usloviata sa da pridobie to cugdo gragdanstvo i tova bi moglo da sasdade uslovia sa osinovjavane ot sapruga vi,no vse pak namerete advokat v cugbina,sa da vi kage kakvi sa tam isiskvaniata.Imenno osinovjavaneto se jawjava elementa koito samestva krawnoto rodstvo i sasdava otnosenia megdu osinoven i osinovitel,kato megdu basta i sin.U nas v Balgaria se dopuska osinowjawaneto da e palno ili nepalno,no u nas iskat saglasie.V cugbina ne sam najasno kakvi vidove osinovjavane ima.
mau
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Яну 2003, 22:59

Re: molj za pomost

Мнениеот Rallitsa Yanevska » 11 Фев 2003, 23:36

Az sum advokat ot Plovdiv. Ako ste jiveli tam i deloto ste e podsudno na plovdivski sud. pishete mi tam, za da utochnim podrobnostite.
Rallitsa Yanevska
 


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron