начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Няколко въпроса за Регистрация на НПО в обществена полза.

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Няколко въпроса за Регистрация на НПО в обществена полза.

Мнениеот xnikolanx » 11 Яну 2017, 10:25

Здравейте трябва да регистрирам НПО в обществена полза, но преди това съм изправен пред няколко сериозни въпроса. Може ли в УС да ми е човек с две имена със статут на постоянно пребиваващ в Република България? Лицето е Македонка и живее в страната от около 10-ина години. Има документ приличащ на лична карта, на който има само две имена, вместо 3, и има българско ЕГН. Та може ли с това българско ЕГН и две имена да ми бъде в УС и същевременно да е учредител? Ако не, може ли с македонското й ЕГН да бъде в УС и учредител?

Няколко адвокати питах вече и всичките не бяха сигурни :cry:
xnikolanx
Младши потребител
 
Мнения: 83
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 01:04

Re: Няколко въпроса за Регистрация на НПО в обществена полза

Мнениеот xnikolanx » 13 Яну 2017, 07:07

Никой ли няма да отговори?
xnikolanx
Младши потребител
 
Мнения: 83
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 01:04

Re: Няколко въпроса за Регистрация на НПО в обществена полза

Мнениеот kolegat » 13 Яну 2017, 10:30

Може естествено.
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 31 госта


cron