начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

ПРОБАЦИЯ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Пипи » 17 Май 2005, 15:01

Браво! това е чудесно, че вече има назначени пробационни служители.
Пипи
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 17 Май 2005, 16:08

До B.D.L.

Колега ,след като вече сте назначен обяснете по - подробно как протича процедурата преди назначаването . След проучването на кандидатите провеждат ли се психологически тестове и има ли още някакво изискване което не ни е известно ?

БЛАГОДАРЯ !!!!!
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот reni2 » 17 Май 2005, 18:29

По добре го попитай на кого е човек.
reni2
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 17 Май 2005, 21:37

От къде сте и на каква длъжност сте назначен? Честито за назначаването! Дано повече хора имат този късмет! :)
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот gi4on » 17 Май 2005, 22:06

Колеги,няма назначени пробационни служители.Някой ми каза ,чух или нещо от този род може да каже всеки.Програмата за пробацията е провалена.Новият НПК е оставен за следващото правителство.Няма правилник за дейността на пробационните служби ,така че всичко остава в сверата на добрите пожелания за светлото европейско бъдеще.
gi4on
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот л. » 18 Май 2005, 09:41

Има ЗИН и НК.Какво озн.,пробацията се провали?Работи се и то много повече,отколкото можеш да допуснеш!Тьрсят се помещения,прави се подбор на кадри,назначават се служители!има вече десетки осьдени на различни пробационни мерки!
л.
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 18 Май 2005, 15:06

Колеги действа се и то активно, дори началниците на пробационните служби вече са назначени и в най-кратък срок трябва да има назначаване.
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 19 Май 2005, 18:54

Ще има ли психологически изпити преди назначаването на пробационните служители ?
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 20 Май 2005, 11:22

Да ! редът за назначаване е както при дознателите към МВР.Ще има езикова култура и психотест
на психотеста отпадат най-много кандидати
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот клое » 20 Май 2005, 13:41

в какво накратко се изразява психотестта?
клое
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 23 Май 2005, 20:42

Ako niakoi e gledal po Kanal 1 IQ- testa neshto podobno, e ne vsichko no ima mnogo elementi koito sa ednakvi i pri dvata testa
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 27 Май 2005, 09:23

Защо спряха коментарите по пробацията ?
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 27 Май 2005, 10:50

Radvam se che tolkova mnogo hora se valnuvat ot probaciata v BG:)Dnes sluchaino popadnah na tozi "forum" ako moje taka da se kaje i sam priqtno iznenadan ot meniata i diskusiite po temata...nqma da vi kazvam koi sam i kakav sam,no smqtam che moga da otgovorq na povecheto ot vaprosite vi....taka che pishete mi na e-maila...do skoro i uspeh...
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот kapitan1 » 27 Май 2005, 14:19

KOGA SHTE SE PROVEDE PSIHOLOGI4ESKOTO IZSLEDVANE S KANDIDATITE ZA PROBACIONNI SLUGITELI, KOITO NE SA OT SISTEMATA?
kapitan1
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 27 Май 2005, 17:57

tochnata data nemoga da kaja no ako ste udobren za tozi etap ot podbora shte badete uvedomen pismeno i shte vi pokanqt na psihologichesko interviu- smiatam do kraq na avgust nachaloto na septemvri.
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот з.с » 27 Май 2005, 19:49

Какво означава през август или септември.В момента не тече ли процедура по назначаване на пробационни служители ?
з.с
 

До: Архангел

Мнениеот мимоза » 27 Май 2005, 23:23

Защо чак до август, септември? Първо: това е много дълъг период , на някой документи ще им изтече давностният период, Второ: нали се очакваше до края на май или юни?
мимоза
 

Архангел

Мнениеот архангел » 28 Май 2005, 10:31

tova e krainiat (avgust,septemvri) srok za podbor i naznachavane na uchastnicite ot pyrviat tur na kandidatstvane.v momenta varvi procedura po naznachavane i ima naznacheni veche 100 probacionni slujiteli v tziala bylgaria.ostavat do kraq na godinata da bydat naznacheni oshte 400.jelaq na vsichki uspeh i dano staneme kolegi....P.S."imam edin vypros:Kakvo oznachava PROBACIA v prevod spored vas kandidat probacionni slujiteli...:-))))?"
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Пионерче » 28 Май 2005, 14:03

какво ще кажете за "поставяне под наблюдение" за изпълнение на дадени условия.
Пионерче
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот kapitan1 » 28 Май 2005, 14:29

ako ne gresha probaciia ozna4ava IZPITANIE.
kapitan1
 

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron