начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Книга за похвали и оплаквания

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот tatiana.stefanova » 14 Апр 2011, 17:06

В тази тема можете да отправяте сигнали, критики и съвети за:

1. Технически проблеми с форума и сайта;
2. Проблеми, свързани с достъпа до определени раздели или теми;
3. Мнения, които противоречат на нормативен акт, общите условия на сайта или интернет етиката;

За да можем да реагираме адекватно и своевременно, моля, когато подавате сигнал, да давате информация - къде, кога и при какви обстоятелства сте констатирали конкретния проблем и от какво естество е той, а в случай по т. 3 - линк към темата и потребителското име към съответния пост.

Моля, да отчетете и факта, че до окончателното пускане на новия вид на форума, ще бъдат извършвани премествания на теми, разделяне или обединяване на раздели и др., които могат да доведат до "нетипичен" за форума изглед или разположение на разделите спрямо настоящия вид.
tatiana.stefanova
Site Admin
 
Мнения: 57
Регистриран на: 21 Ное 2002, 19:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот julyanvonemona » 15 Апр 2011, 08:14

Ние тези които сме ядрото на участниците в подфорума "строителство и регулация" изказваме неудовлетвореност от ниската пропусквателна способнаст на форума по отношение на прикачените файлове. Както е известно основните административни актове,които се одобряват съгласно ЗУТ и ЗКИР съдържат съществена графична част и дебата свързан с тях се затруднява от невъзможността тази графична част да бъде публикувана във форума.
Същото би се получило ако трябва да се обсъжда "патентноносимост" по смисъла на Закона за патентите за изобретения, макар че до сега не съм срещал дебат на тази тема. Моля при реконструкцията на форума това да се вземе под внимание.
Аз определям какво е моя работа!
Аватар
julyanvonemona
Старши потребител
 
Мнения: 5489
Регистриран на: 21 Яну 2010, 07:52

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот city24 » 16 Май 2011, 23:22

Може ли г-жа/ца Стефанова да ми предостави парола за "форум за юристи"
city24
Потребител
 
Мнения: 179
Регистриран на: 04 Мар 2009, 13:05

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот govedosi » 16 Юни 2011, 00:12

Вече седмица се мъча да свикна с новата платформа на сайта. Идеята за разширяване възможностите за търсене е добра. Обаче. Търсачката определено има нужда от подобрение. Може би трябва да се помисли за опция търсене само в заглавията, както беше с предишната търсачка. В момента намирането на определен нормативен акт е свързано с доста повече писане, а в някои случаи и с допълнително търсене на точното заглавие на нормативния документ.В някои случаи списъкът с резултати от търсенето става толкова дълъг, че откриването на необходимото изисква твърде много търпение.
govedosi
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Мар 2011, 22:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот dfani » 20 Юни 2011, 13:16

Здравейте ! Как мога да вляза в пощенската си кутия в lex.bg ?
dfani
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 10 Дек 2003, 13:44
Местоположение: гр. Елена

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот consultant » 20 Юни 2011, 20:56

dfani написа:Здравейте ! Как мога да вляза в пощенската си кутия в lex.bg ?

Дългият начин - http://lex.bg/front - горе в дясно влизате в профила си и там ще намерите линка към пощенската си кутия.
По краткият начин http://webmail.lex.bg/ - влизате с Вашето потребителско име и парола
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот randeman » 20 Юни 2011, 21:27

Моля, върнете старият вид на сайта. Този не струва. Липсват разделители и контраст между отделните секции. Белият фон е дразнещ, създава усещането, че сайта е незавършен. Търсачката е отвратителна, да намеря нормативен акт сега ми отнема много повече време и е супер досадно. Изглежда е направена за хора, които не знаят какво търсят и искаш или не минаваш през неща, които не ти трябват. Също при преглед на форума не излизат последните пет обсъждани теми на всеки раздел. Имам усещането, че е зачеркнато всичко добро отпреди, а новият вид го е правил някой, който идея си няма какво върши.
randeman
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Фев 2009, 12:59

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Standbay » 28 Юни 2011, 09:01

Сверете часовника на форума и го включете да се вижда както по рано.
Тази сутрин написах мнение и го изпратих в 6:59, а форумът ми отчете 6:27 :roll:

И още нещо - най-долу на началната страница на форума ето тези линкове шрифта е с цета на фона и не се виждат

ето така

Въпроси/Отговори | Търсене | Потребители
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style created by David Jansen @ IDLaunch
Превод: web-hosting.bg


9:20
Дай ми фактите, за да ти дам правото!
Аватар
Standbay
Потребител
 
Мнения: 568
Регистриран на: 27 Авг 2008, 21:46

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот nannyogg » 28 Юни 2011, 16:33

Имам въпрос, на който ще помоля да ми отговорите. Опитах да кача три съдебни решения в една от темите - копирах ги и ги спойлирах, но при опит да изпратя мнението си излезе текст "Мнението Ви съдържа твърде малко букви", като неприятното е, че и самото мнение изчезна :| /обичайно при надписи тип "твърде много усмивки" и т.н. поне мнението се запазваше като текст/.
Има ограничения за големината на съдържанието на постовете ли и ако е така, какво точно е то?
Благодаря Ви предварително.
Omnia vincit amor et nos cedamus amori.
Аватар
nannyogg
Младши потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Юни 2009, 08:28

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот winnerbg » 21 Юли 2011, 14:01

Здравейте! Искам да питам има ли начин да отговоря на човек, който не е включил личните си съобщения, а в същото време ми е изпратил лично съобщение? Благодаря!
Говори, за да те видя! - Сократ
winnerbg
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Дек 2008, 18:17

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот peter_ps » 17 Авг 2011, 23:40

Здравейте, пиша тук за някои неща, от които не съм доволен след смяната на дизайна на сайта.

1. UI е много зле за съжаление. Въобще не е user-friendly. Понякога имам чувството, че нарочно сте усложнявали иначе прости неща.
2. Сайтът почти не работи под "Opera", а на местата, където работи в този браузър има доста ограничения във функционалността.
3. Достъпът до "моите актове" е дотолкова затруднен, че има отделна тема във форума и хората, които все пак са открили, са го направили случайно.
4. Търсенето сигурно е направено много по-всеобхватно, но от досега си с него мога да кажа, че не е по-добро, отколкото преди, а даже и по-лошо. Смея да твърдя, че е по-лесно да намеря закон прехвърляйки списъка с НА, отколкото да го намеря с търсачката.
5. Както и всичко останало, това си е ваше право да направите сайта си да изглежда и работи, както Вие искате, но начинът за достъп до login полето е излишно усложнен и затруднява изпълняването на команди за автоматично логване (Ctrl + Enter).

Ще Ви бъда благодарен, ако бъдат предприети мерки за отстраняване на тези проблеми, а ако няма да бъдат предприети мерки, ще оценя, ако бъда информиран, поне да знам да не се надявам. Не знам доколко feedback-ът ми Ви е бил от полза, дано с течение на времето тези неточности бъдат изчистени.

Всичко най-добро :)
peter_ps
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юни 2011, 17:13

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот sava » 18 Авг 2011, 09:32

city24 написа:Може ли г-жа/ца Стефанова да ми предостави парола за "форум за юристи"

Тцъ тва се предоставя на юристи с по особен статут и аз не знам какъв е , щот и на мен не ми дават , ама търпеливо чакам да ми се случи нещо по особено .Та , белким мога поне да чета апокрифните писания на дрОгарите -зидари
sava
Потребител
 
Мнения: 129
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот disident » 18 Сеп 2011, 19:07

Браво! Щом ме пускате да пиша тука при положение, че съм обявен за враг на народа значи сте достатъчно смели.
disident
Потребител
 
Мнения: 287
Регистриран на: 05 Юни 2010, 20:14

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот govedosi » 03 Ное 2011, 09:50

Търсачката е толкова "добра", че е по-лесно да ползваш гугъл. Не открива дори заглавие, откопирано от самия сайт.
govedosi
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Мар 2011, 22:33

Re: Книга за .......оплаквания

Мнениеот Гост. » 08 Ное 2011, 11:44

Има някакъв технически проблем със сайта и конкретно в раздел за юристи. При мен не за първи път.
Многократно системата изисква парола за достъп, многократно бива въвеждана и когато излъча мнението си- о, чудеса отново ми е нужна парола. :lol:
В резултат мнението се губи, пише се многократно едно и също, а на финала( заради липсата на достъп) човек просто се отказва.

Да, съгласна съм, че търсачката е непрактична, защото никога не открива търсеното, но с времето вече и не я ползвам- търся по спомени.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот kortsanova » 17 Ное 2011, 19:36

Здравейте,
В правилата на форума за етажната собственост има допусната грешка с пълен и кратък член, а именно "Писането на латиница е израз на неуважение към езикът ни". Моля поправете и изтрийте съобщението ми :oops:
kortsanova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Юли 2011, 15:43

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот ganbox » 22 Ное 2011, 14:31

Поздравления за добрия специализиран форум! Продължавайте да го поддържате, както досега.
Занимавам се с [url=http://ganbox.com]SEO оптимизиране на сайтове[/url] от 2007г и създадох сайта Ganbox.com - лесно откриване на вашия сайт, който съдържа безплатни ресурси за SEO.
Аватар
ganbox
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Ное 2011, 15:37

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот thekukurigu » 07 Дек 2011, 21:42

Как точно става процеса за включване на ЛС,нещо не схващам идеята :?:
thekukurigu
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 03 Дек 2011, 18:45

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот consultant » 08 Дек 2011, 11:06

thekukurigu написа:Как точно става процеса за включване на ЛС,нещо не схващам идеята :?:

Потребителски панел => Настройки на форума => Главни => Искам да получавам лични съобщения:
(Администраторите и модераторите винаги ще могат да Ви изпращат съобщения) => Да/Не => Изпрати
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Книга за .......оплаквания

Мнениеот Гост. » 08 Дек 2011, 19:18

poli_g написа:Има някакъв технически проблем със сайта и конкретно в раздел за юристи. При мен не за първи път.
Многократно системата изисква парола за достъп, многократно бива въвеждана и когато излъча мнението си- о, чудеса отново ми е нужна парола......


Не разбирам какъв е този технически феномен, но не е само при мен- наскоро и колеги ми се жалваха, днес отново ми изпитвате нервната система, явно, но! Бъдете така добри да оповестите кога ще бъде коригиран, за да не си губя времето там.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Следваща

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 32 госта


cron