начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Съдлъжник

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съдлъжник

Мнениеот kleoriki » 18 Яну 2010, 00:41

Родителите ми са съдлъжници на мен и съпругата ми в ипотечен кредит.Бихте ли ми помогнали със съвет-предстои ми развод и няма да плащам повече вноската за ипотеката.Пенсиите на родителите ми са високи-600 и 500 лв.,възможно ли е да им ги запорират,кредитополучател е съпругата ми,а аз солидарен длъжник.И не се ли преминава първо на вземане на апартамента,преди запорите.
kleoriki
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Дек 2009, 23:01

Re: Съдлъжник

Мнениеот usra_ovcova » 18 Яну 2010, 00:59

банката избира какво да прави и как да събере парите.
имота е сигурен-няма да изчезне.
най-напред ще си вади изпълнителен лист:
1.може да запорира пенсии,заплати и банк.сметки на вас четиримата;
2.може и да започне продажба на имота;
3.ще продаде имота,но дългът по заема пак ще си остане и пак вие четиримата ще го плащате!!!
колко е заема и колко е цената на имота?
колко пари ви даде банката и колко трябва да й върнете?
колко струваше имота преди и колко струва сега към 2010г.?
кой живее сега в имота?
има ли някой интерес от запазване на имота?
usra_ovcova
Потребител
 
Мнения: 768
Регистриран на: 09 Окт 2009, 19:00

Re: Съдлъжник

Мнениеот usra_ovcova » 18 Яну 2010, 01:06

usra_ovcova
Потребител
 
Мнения: 768
Регистриран на: 09 Окт 2009, 19:00


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron