начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

уволнение на работник

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


уволнение на работник

Мнениеот JoyBringer » 21 Окт 2008, 13:51

Моля, помогнете!Директорът на компанията , в която работя,иска да се "освободи" от един работник.Как би могло да стане това/ няма да се получи по взаимно съгласие/? Вратички?
JoyBringer
Потребител
 
Мнения: 140
Регистриран на: 05 Ное 2006, 18:01
Местоположение: София

Re: уволнение на работник

Мнениеот barrii » 21 Окт 2008, 17:02

JoyBringer ,
Защо заряза чужбината ?
Иначе по въпроса - аз съм " ЗА " работниците !... Така че "вратичките " при мене са затворени ...
Има една приказка "Няма лош ученик- има лош учител ! " -това мисля, че се отнася и за работниците или поне в 99 % от случаите ...
barrii
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Окт 2008, 16:20

Re: уволнение на работник

Мнениеот JoyBringer » 21 Окт 2008, 20:45

и аз съм ЗА работниците...
ама няма какво да се прави в този случай!
JoyBringer
Потребител
 
Мнения: 140
Регистриран на: 05 Ное 2006, 18:01
Местоположение: София

Re: уволнение на работник

Мнениеот vetre » 22 Окт 2008, 16:20

ако сте до воден басеин-бетонно блокче на краката и т. н.
vetre
Потребител
 
Мнения: 388
Регистриран на: 24 Юли 2008, 20:11
Местоположение: скапана държава

Re: уволнение на работник

Мнениеот laridii » 22 Окт 2008, 17:25

Че тази компания юрист няма ли си?
Иначе начини има, но предполагам на никой не му се занимава да Ви описва тук процедурата, че и типови запведи да Ви пише. С информация от форумите ще го уволните, но най-много да ви осъди след това!
laridii
Потребител
 
Мнения: 353
Регистриран на: 06 Окт 2008, 09:57


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron