начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

KAKVI SA MI PRAVATA

Казуси за недвижими имоти


KAKVI SA MI PRAVATA

Мнениеот siana04 » 01 Дек 2004, 15:37

ZDRAVEITE.INTERESUVA ME KOLKO PROCENTA MI SE POLAGAT OT APARTAMENTA.ZNA4I TOI E BRIDOBIT PO VREME NA BRAKA NA MOITE RODITELI.TE SE RAZVEJDAT OBA4E PREZ 1994GODINA I SADAT OTSAJDA PRAVO NA POLZVANE DA IMA MAIKATA S DECATA DO NAVAR6VANE NA 18GODINI.SLED RAZVODA NE E VODENO IMOTNO DELO ZA PODIALBA NA SEMEINO IMU6TESTVO.TAKA NO PREZ 2000 GODINA BA6TA MI UMIRA A APARTAMENTA I DO MOMENTA SE VODI NA NEGOVO IME.V MOMENTA TAM JIVEE MAIKA MI.AZ SAM OMAJENA S MALKO DETE I NIAMA KADE DA JIVEIA.IMAM I SESTRA SA6TO OMAJENA NO TIA NE E V BALGARIA.INTERESUVAME KAKAV DIAL IMAME NIE S NEIA I NA KOI NA IMETO BI TRIABVALO DA SE VODI APARTAMENTA.BLAGODARIA NA VSI4KI PREDVARITELNO
siana04
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:26

Re: KAKVI SA MI PRAVATA

Мнениеот siana04 » 01 Дек 2004, 15:38

siana04 написа:

> ZDRAVEITE.INTERESUVA ME KOLKO PROCENTA MI SE POLAGAT OT
> APARTAMENTA.ZNA4I TOI E BRIDOBIT PO VREME NA BRAKA NA MOITE
> RODITELI.TE SE RAZVEJDAT OBA4E PREZ 1994GODINA I SADAT OTSAJDA
> PRAVO NA POLZVANE DA IMA MAIKATA S DECATA DO NAVAR6VANE NA
> 18GODINI.SLED RAZVODA NE E VODENO IMOTNO DELO ZA PODIALBA NA
> SEMEINO IMU6TESTVO.TAKA NO PREZ 2000 GODINA BA6TA MI UMIRA A
> APARTAMENTA I DO MOMENTA SE VODI NA NEGOVO IME.V MOMENTA TAM
> JIVEE MAIKA MI.AZ SAM OMAJENA S MALKO DETE I NIAMA KADE DA
> JIVEIA.IMAM I SESTRA SA6TO OMAJENA NO TIA NE E V
> BALGARIA.INTERESUVAME KAKAV DIAL IMAME NIE S NEIA I NA KOI NA
> IMETO BI TRIABVALO DA SE VODI APARTAMENTA.BLAGODARIA NA VSI4KI
> PREDVARITELNO
siana04
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:26

Re: KAKVI SA MI PRAVATA

Мнениеот 444 » 01 Дек 2004, 16:54

Мацка, хайде формулирай го на български, за да има нерви някой въобще да го прочете и после да отговори!
444
 

Re: KAKVI SA MI PRAVATA

Мнениеот Anastassia.Terzieva » 02 Дек 2004, 18:01

v obshtia sluchai i ako ne ste propusnali da napishete niakoiam vajna podrobnost
sled razvoda maika vi e pridobila edna vtora i bashta vi sashto edna vtora
tui kato bashta vi se e razvel predi da pochine maika vi ne go naslediava i ako toi ne se e jenil povtorno i niama drugi deca to kum momenta vie sas sestra si imate pravo na po edna chetvart a maika vi na edna vtora
mojete vinagi da poiskate dobrovolna delba, mojete ako maika vi ne vazrazi vie da se nanesete tam ili da i iskate da vi plashta obezshtetenie che polzva vahsta chast i sestra vi za neinata chast,
mojete da poiskate da napravite samo razpredelenie na polzvaneto ako ampartamenta nadhvarlia jilishtnite nujdi na maika vi i e vazmojno da se naprav takova razpredelenie i nakraia no ne na posledno miasto mojete ako apartamenta e delim da si go razdelite
varianti mnogo a reshenieto v sluchia kakto i sama kazahte ne e vapros na pravo a na jiteiska spravedlivost
Аватар
Anastassia.Terzieva
Потребител
 
Мнения: 319
Регистриран на: 27 Фев 2002, 16:31
Местоположение: София


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron